LT   EN   RU  
2021 m. liepos 25 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Monitoriai
Sharp išleidžia 3D Flat Panel

2005-05-28 | Sharp išleido trimatį plokščią penkiolikos colių LCD – monitorių. Paskelbta naujo gaminio kaina nepalyginamai žema – 1,500 dolerių. Tai leidžia manyti, kad aušta nauja monitorių gamybos era. Šio prietaiso veikimo principas yra toks – kai viename monitoriuje susiformuoja iškart du vienas nuo kito nesiskiriantys paveikslai. Kiekvieno žmogaus akis sukuria savaip suvokiamą vaizdą., taip monitorius pasirodo esąs talpus. Sėdėdami priešais monitorių mes galime pamatyti trimatį vaizdą, be jokių specialių stereo taškų pagalbos. Ši naujiena labiausiai pravarti žaidimų mėgėjams, taip pat mokslininkams, ypač chemikams, kurie 3D galės matyti įvairias molekulines struktūras.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Gali brangti 17 colių LCD monitoriai

2005-02-26 | Tinklapis "DigiTimes", remdamasis neįvardijamais šaltiniais skystųjų kristalų monitorius gaminančiose bendrovėse, praneša, jog Taivanio monitorių gamintojai ketina kiek kilstelėti populiariausių, 17 colių įstrižainės LCD kainas. Numatomas kainų ūgtelėjimas aiškinamas didele 17 colių monitorių paklausa bei jiems surinkti reikalingų dalių tiekimo sutrikimais. Visgi kainų padidėjimas, jei toks išvis bus, neturėtų būti ženklus ir skaičiuojat litais sudarytų nedaugiau, nei 50 Lt. Kainų pokyčiai labiausiai atsilieptų pigiems monitoriams, kurių kainų lygis dėl aršios konkurencijos pasiekė ne itin pelningą gamintojams reikšmę. Efektą nebrangių modelių kainoms sustiprintų ir tai, jog daugelis tokių monitorių ir yra gaminami būtent Taivanyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Prestigio P172W

2005-02-26 | „Prestigio“ P172W - tai plonas, nedaug sveriantis skaitmeninis LCD monitorius, turintis unikalų plačiaekranį formatą (16:9 pločio ir aukščio santykis). Išskirtinė šio modelio savybė - per jį galima žiūrėti televizijos kanalus (TV tiunerį reikia užsisakyti atskirai). Vaizdas tokiame ekrane atrodo ypač tikroviškai, nes šis modelis išsiskiria 450 Cd/m2 šviesumu, 600:1 kontrasto santykiu ir 170 laipsnių žiūrėjimo kampu. P172W modelis palaiko iki 1280x1024 skiriamosios gebos 64MHz dažniu ir iki 16,7 milijono spalvų. Žiūrėti DVD filmus per šį monitorių bus tikrai malonu ir patogu, nes modelis turi nuotolinio valdymo pultą ir plačius, pačiame monitoriuje esančius garsiakalbius. 5 kalbų meniu leidžia automatiškai pasirinkti ir redaguoti kanalus bei suteikia kitų TV ir monitoriaus valdymo galimybių. Monitorių galima nesunkiai pakabinti ant sienos (laikiklis parduodamas atskirai). Pakete yra D-Sub, S-Video ir audio kabeliai. Stilingo dizaino „Prestigio“ modelis sukurs modernų interjerą jūsų namuose ar biure. Tai puikus sprendimas mažą erdvę turinčioms patalpoms, pvz., virtuvei, miegamajam ar posėdžių kabinetui jūsų biure.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Prestigio P300MW

2005-02-26 | "Prestigio P300MW" - tai skaitmeninis, plačiaekranis LCD televizorius (ekrano proporcija 15:9). Vaizdas tokiame ekrane atrodo ypač tikroviškas, nes šis modelis išsiskiria 500 Cd/m2 šviesumu, 600:1 kontrasto santykiu ir 160 žiūrėjimo kampu. P300MW palaiko iki 1280x768 skiriamosios gebos ir iki 16,7 milijono spalvų. Žiūrėti DVD filmus taps ypač malonu, nes monitoriaus priekyje įmontuoti dideli garsiakalbiai, be to, yra distansinio valdymo pultas. Stilingo dizaino monitorius taps jūsų modernaus interjero dalimi tiek biure, tiek namuose. Tai puikus sprendimas mažą erdvę turintiems kambariams, pvz., virtuvei, miegamajam ar konferencijų kabinetui jūsų biure.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

17" LCD monitorius Prestigio P178

2005-02-26 | „Prestigio P178“ - tai 17 colių monitorius, pasižymintis aukštu darbo našumu. Naudojant naujausias technologijas, buvo siekta sukurti aukščiausios klasės monitorių, kuris išsiskirtų stilingu dizainu, nepriekaištingu darbu ir ergonomika. Šis monitorius optimaliai atkuria vaizdą ir sueikvoja nedaug elektros energijos. P178 modelis yra mažas, lengvas, tvirtas ir labai stabilus. Plonas monitorius padeda sutaupyti vietos ant jūsų darbo stalo. Tarp daugumos šio gaminio savybių galima paminėti monitoriaus priekyje įmontuotus garsiakalbius, įdiegtą stereo audio stiprintuvą. P178 ekranas išsiskiria aiškiu vaizdu, dideliu kontrasto santykiu, plačiu žiūrėjimo kampu ir realiomis spalvomis. P178 tinka bet kokiam vartotojui, ens, turėdami šį monitorių, galite žiūrėti DVD filmus, žaisti videožaidimus ar dirbti su įvairiomis programomis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

17" LCD monitorius Prestigio P176

2005-02-26 | Aukštos technologijos, plonas, stilingo dizaino „Prestigio P176“ modelis yra juodos ir plieninės spalvų. Specialiai apdirbtas stiklas saugo monitorių nuo tiesioginio kontakto su tam tikrais veiksniais, kurie gali pakenkti jo ekranui. Be to, šio stiklo dėka sustiprinamas ekrano spalvų intensyvumas, o pati modelio išvaizda yra patrauklesnė. Tačiau svarbiausia, kad nudažyto stiklo danga prisideda prie taip vadinamo kompiuterio vizijos sindromo (ang. „computer vision syndrome“), kurį ypač vertina daugiau nei 3 val. per dieną kompiuteriu dirbantys žmonės (tai 90% visų vartotojų). Šio sindromo simptomai - galvos skausmas, dėmesio išsklaidymas, dvigubas ar neryškus vaizdas, pavargusios ar paraudusios akys ar netgi kaklo bei pečių skausmas. Kad kompiuteriu dirbantys žmonės išvengtų išvardytų simptomų, ekspertai pataria naudoti brangius apsauginius akinius arba specialią apsaugą. Šie priedai nereikalingi, jeigu turite „Prestigio“ monitorių, kurio stiklas yra nudažytas. Tai rafinuotu stiliumi išsiskiriantys monitoriai, kurie patenkina išskirtiniam stiliui neabejingų klientų poreikius.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

17" LCD monitorius Prestigio P174

2005-02-26 | “Prestigio P174” - tai 17 colių monitorius, pasižymintis aukštu darbo našumu. Naudojant naujausias technologijas, buvo siekta sukurti aukščiausios klasės monitorių, kuris išsiskirtų stilingu dizainu, nepriekaištingu darbu ir ergonomika. Šis monitorius optimaliai atkuria vaizdą ir sueikvoja nedaug elektros energijos. P174 modelis yra mažas, lengvas, tvirtas ir labai stabilus. Plonas monitorius padeda sutaupyti vietos ant jūsų darbo stalo arba jį galima pakabinti ant sienos. Tarp daugumos šio gaminio savybių galima paminėti monitoriaus priekyje įmontuotus garsiakalbius, įdiegtą stereo audio stiprintuvą ir integruotą USB su 4 lizdais. P174 ekranas išsiskiria aiškiu vaizdu, dideliu kontrasto santykiu, plačiu žiūrėjimo kampu ir realiomis spalvomis. P174 tinka bet kokiam vartotojui, nes, turėdami šį monitorių, galite žiūrėti DVD filmus, žaisti videožaidimus ar dirbti su įvairiomis programomis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

17" LCD monitorius Prestigio P173

2005-02-26 | Paimkite naujausią monitoriaus dizainą, pridėkite puikią kainą ir gausite “Prestigio P173”. Neįtikėtinai plonas LCD monitorius sutaupys vietos ant jūsų stalo. Tai lengvai pritaikomas monitorius, galintis “sėdėti” ant jūsų darbo stalo ar “užlipti” ant sienos. P153 išsiskiria 1280x1024 skiriamąja geba, patikimu 135Mhz taškų dažniu, didele skiriamąja geba ir 450:1 kontrasto santykiu. Monitorius nedaug sveria, todėl jį lengva pernešti iš vienos vietos į kitą. “Prestigio P173” paketas susideda iš maitinimo laido, signalinio kabelio, garso gabelio ir vartotojo vadovo lietuvių kalba. Šiam modeliui suteiktas 3 metų garantinis laikotarpis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

17" LCD monitorius Prestigio P171

2005-02-26 | 17 colių “Prestigio P171” LCD TFT renkasi klientai, kurie savo biure nori turėti monitorių už rinkoje geriausią kainos ir kokybės santykį. Kam rinktis senovišką baltos spalvos monitorių, jei galite turėti sidabrinės ir pilkos spalvų “Prestigio”? P171 modelis išsiskiria papildoma namų vartotojams ir biuro darbuotojams naudinga savybe - monitoriuje įdiegtais garsiakalbiais. “Prestigio P171” paketas susideda iš maitinimo laido, signalinio kabelio, garso kabelio ir vartotojo vadovo lietuvių kalba. Kaip ir visiems “Prestigio” LCD TFT modeliams, šiam taip pat suteiktas 3 metų garantinis laikotarpis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

ACC planuoja šiemet parduos beveik 3 kartus daugiau LCD monitorių

2003-05-02 | Ketvirtas pagal dydį Lietuvos kompiuterinės įrangos didmenininkas "Acme kompiuterių komponentai" šiemet planuoja skystųjų kristalų (LCD) monitorių pardavimus padidinti beveik trigubai - nuo pernai realizuotų 4 400 iki 12 000 vienetų. Pernai kompanija abiejų rūšių - skystųjų kristalų ir kineskopinių (CRT) monitorių Lietuvoje pardavė apie 40 000 vienetų. Skystųjų kristalų monitoriai bendruose vaizduoklių pardavimuose sudarė 11 proc. Šiemet planuojama, kad LCD įrengimų bus parduota daugiau nei dvigubai daugiau. 2003 m. kompanija bendrai planuoja padidint monitorių pardavimus mažiausiai iki 50 000 vienetų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!