LT   EN   RU  
2021 m. spalio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Ožiaragis
OŽIARAGIS (12.22-01.20)

2006-12-28 | Ožiaragio ženklo žmonės geba susikoncentruoti į esminius dalykus. Jie yra atsakingi, ir ką daro ar pasako, tai atlieka nepriekaištingai. Jie nieko lengvai nepadaro, o jų rimtumas kartais gali slėgti. Jie dideli realistai su esmės matymu. Sąžiningumas, savarankiškumas ir dorumas jiems yra savaime suprantami dalykai. Ožiaragiu galima visiškai pasikliauti, ir jei jis kartą ką nors pažadėjo, būtinai ištesės. Jam būdingas griežtumas ir nenuolaidžiavimas, kurie nukreipti ne tik prieš kitus, bet ir prieš patį save. Jie yra reiklūs ir nedovanoja už klaidas. Jiems tik geriausia yra pakankamai gerai ir dėl to kyla pavojus, kad Ožiaragiai su savo dideliais reikalavimais užblokuos patys save. Pareigos jausmas ir didžiulė varanti jėga turėti valdžią dažnai reiškia, kad Ožiaragiai daugiau dėmesio skirs darbui nei romantikai. Ilgos valandos ofise jiems mažai palieka laiko bendravimui ir taip sumažina jų šansus sutikti tinkamą gyvenimo partnerį. Laimė, kad daugelis Ožiaragių savo sielos draugą sutinka darbe. Meilėje jie gali būti drovūs ir komplikuoti. Išore gali atrodyti bejausmiai, bet giliai viduje slypėti jausmingumas. Ožiaragiai rimtai priima savo įsipareigojimus, būna stiprūs ir rūpestingi. Idealus Ožiaragiui partneris tas, kuris jį gerbia, yra jam ištikimas, stropus ir galintis padėti lengvai pašalinti dienos stresus. Tokiam partneriui Ožiaragis bus visada ištikimas ir atsidavęs.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Ožiaragis. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)

2006-12-28 | Šie metai įneš nerimo į tavo širdį. Slėgs vienatvė, nepasitikėjimas kitais, išryškės kompleksai, baimės, slapti priešai. Teks daugiau pasigilinti į save, suvokti esmines vertybes. Net jei neturėjai priešų, dabar lengvai jų įsigysi, ypač slaptų, užsimaskavusių. Draugystė. Meilė. Keistai klostysis ir draugystės, ir meilės reikalai. Kai kurie draugai tarsi pasislėps po kaukėmis. Gali netgi paaiškėti, kad tas, kuriuo pasitiki, yra beveik slaptas priešas. Kita vertus, vienas pažįstamas, galbūt virtualus, gali tapti intymiausių tavo paslapčių patikėtiniu. Panašu, kad ir meilė bus kažkokia nereali. Gal ji vyks tik vaizduotėje, o gal su kuo nors bendrausite, bet keistokai, taip, kad tikras vienas kito pažinimas bus nelabai įmanomas. Mokslas. Darbas. Jei įmanoma, tęsk tai, ką jau moki, nesiblaškyk manydama, kad kitur bus geriau. Nebent pajustum poreikį dirbti mažai mokamą, tačiau kai kurioms visuomenės grupėms (ypač nuskriaustosioms) reikalingą darbą. Šiuo metu tokia savotiška tarnystė tau teiktų vidinės stiprybės, grąžintų gyvenimo prasmės jausmą. Su mokslais irgi panašiai. Jei mokaisi realinius mokslus, seksis nelengvai, o jei mokslai susiję su menu, socialine sfera, medicina, lengvai suvoksi dėstomų dalykų esmę. Pinigai. Pirkiniai. Arba šiemet pinigų bus negausiai, arba tu staiga tapsi tokia nematerialistė, kuriai atrodys, kad prabanga, turtas tik rodo dvasios skurdą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ožiaragis. Horoskopas 2007-iems metams

2006-12-28 | Antrus iš eilės metus Ožiaragiai jaučia savyje dangiškų oponentų – jį globojančio Saturno ir ilizijų planetos Neptūno įtaką. Dalis tikslų, kuriuos jūs sau iškėlėte dar 2005 metų pabaigoje, jau pasiekti vienokiu ar kitokiu laipsniu. Liko susikurti materialinę bazę projektams, sumanytiems 2006 metų rudenį. 2007 metais Ožiaragių laukia naujas darbas ir aktyvesnė naujų pajamų šaltinių paieška. Neptūnas stumia Ožiaragį į nereikalingas ir pernelyg dideles išlaidas – nereikėtų pasiduoti jo įtakai. Protingas taupumas ir griežtas planavimas – štai Ožiaragio sėkmės paslaptis šiais metais. Ožiaragiai turi būti itin atsargūs šiais metais su gandais ir svetimomis paslaptimis – galite tapti tiek jų aukomis, tiek ir nesąmoningais jų platintojais. Pirmus du tris šių metų mėnesius Ožiaragiai dirbs praeitų metų ritmu, o nuo kovo-balandžio paaiškės, kad dabartinis dalykinių santykių modelis paseno ir laikas kažką keisti. Birželį tai taps taip akivaizdu, kas Ožiaragiai, atidėję neapibrėžtam laikui atostogas ir namų reikalus, užsiims savo karjeros pertvarkymu ir padarys tai taip sėkmingai, kad jau rugsėjo pabaigoje – spalio pradžioje išeis į kokybiškai naują karjeros lygmenį. Palankūs dalykiniu požiūriu mėnesiai – sausis ir rugpjūtis. Atsargumo reikėtų birželyje. Pavasarį ir vasarą vemkite kelionių ir komandiruočių. Saturnas ir Neptūnas atsižymėjo ir asmeniniame Ožiaragių gyvenime.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Medicininis – astrologinis horoskopas: Ožiaragis

2006-12-27 | Ženklas simbolizuoja visa tai, kas tvirta, gyva. Tikras Ožiaragis nesugniūžta susidūręs su sunkumais, visada pasiekia savo. Kalbant apie problemas, pirmiausia minėtinas prastas virškinimas. Patartina riboti riebaus maisto kiekį. Užtat tinka produktai, turintys daug baltymų ir geležies. Ožiaragių rykštė – depresinė būsena. Bet neskubėkite ieškoti antidepresantų, verčiau pradžioje išmėginkite preparatus, turinčius magnio. Būdinga tai, kad Ožiaragiai dažnai sulaukia gilios senatvės. Nuo pat gimimo ir visą vaikystę Ožiaragiai gali būti liguisti, tačiau su metais jų gyvybingumas stiprėja. Nors jų energijos atsargos nėra labai didelės, tačiau laikydamiesi savo principų, jie išgyvena iki gilios senatvės. Tarp šio ženklo atstovų daug ilgaamžių. Ožiaragis kuruoja kelius, skeletą, odą ir virškinimo sistemą, todėl šio ženklo žmonėms būdingos problemos, susijusios su kaulų audiniu (lūžiai, dantų netekimas), taip pat artritas, kurtumas, riebalų liaukų uždegimai, druskų nusėdimas stuburo srityje, virškinimo sistemos sutrikimai. Šios ligos dažnai tampa lėtinemis ir chroniškomis. Pagrindiniai priešai – depresija, egoizmas ir melancholija. Ožiaragiams reikia mokytis optimizmo, saviraiškos laisvės ir humoro jausmo (pirmiausia, savo atžvilgiu).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mitybos horoskopas: Ožiaragis

2006-12-26 | Daug skysčių! Norite žinoti viską - niekada nesuvalgysite nieko, kas jums atrodo įtartina ir nesveika. Būkite atsargūs. Dėl įgimto įtarumo retai susigundote išmėginti naujų valgių ar produktų. Jums pakanka kelių patikrintų, mėgstamų patiekalų. Tačiau valgydami vienodą maistą negaunate būtiniausių vitaminų ir mineralų. Žvaigždės pataria. Daugiau gerkite skysčių - mažiausiai du litrus per dieną. Antraip gali sutrikti medžiagų apykaita. Jums tinkamiausia žalioji arbata, vaisių sultys, vanduo. Valgykite kuo daugiau morkų, ridikų, petražolių ir kitų šakniavaisinių daržovių. Nebijokite išmėginti naujų prieskonių ir kvapų. Gardindami patiekalus prieskoniais, tapsite sveikesni. Dėmesio! Gėrimai ir daržovių sriubos - tai, ko jums labiausiai reikia. Gerai jausitės, jei daugiau judėsite ir ilsėsitės, nes esate linkę persidirbti. Ypač tinka plaukimas, kopimas į kalnus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vestuvinis Horoskopas - Ožiaragis

2006-12-23 | Labai originalios merginos. Dažniausiai – svajingų akių, lieknos figūros. Turi gerą skonį. Kartais konservatyvios, nemėgsta keisti savo nusistovėjusių pažiūrų į gyvenimą ir žmones. Vyrai, tokios moterys visada atrodo jaunesnės, negu yra iš tikrųjų. Mėgsta gamtą, sportą, iškylas. Jeigu žavitės gera virtuve (rask dabar vyrą nemėgstantį skaniai pavalgyti), susirūpinkite savo figūra: jums gresia pavojus nutukti. Po kelių vedybinio gyvenimo metų nekaip atrodysite greta lieknos žmonos. Nutukimas gresia ir sveikatai, ir grožiui. Gimę po Ožiaragio ženklu mėgsta visa, kas tradiciška, išbandyta, tikra. Tik tarpais jie užsiverčia ant savo pečių pernelyg daug darbų. Vestuvių išvakarėse artimiesiems derėtų pakontroliuoti, kad Ožiaragis nepersitemtų. Juk jis stengsis, kad iš jo akiračio niekas neišsprūstų: nei mašinų puošimas, nei kvietimų į vestuvių iškilmes išsiuntinėjimas, nei susitarimas su operatoriumi… O kas gali būti miela rūpesčių išvargintam žmogui? Nebent mintis kaip gerai, kad visą tai pagaliau baigsis ir galėsiu normaliai pailsėti!

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Horoskopas kelliaujantiems: Ožiaragis

2003-03-31 | Ožiaragis. Gimusieji po Ožiaragio ženklu išsiskiria konkretumu ir gyvena turėdami tikslą kiekvienoje savo veiklos srityje. Gali pasirodyti, kad šie žmonės yra sukaustyti analitiškumo, bet kai reikia, jie pasielgia ir taktiškai, ir lanksčiai. Ožiaragiai - uždari žmonės. Keliaujant grupėje Jie gali pasirodyti neprieinami, šaltoki, kiek pesimistiški ir neturintys noro bendrauti. Per visą kelionę galite ir nesuprasti, kad atsiribojęs bendrakeleivis slėpė savo jautrią prigimtį. Ožiaragiams būdingas asketizmas. Jie lengvai prisitaiko prie minimalių kelionės patogumų, dažnai pasirenka išbandymų reikalaujančias keliones. Šio ženklo žmonės gali iškeliauti vieni, gyventi atsiskyrėlio gyvenimą. Bet tai sietina su vidinio tobulėjimo programa.

Lankomumo reitingasKomentarų: 6

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!