LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 17 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Omnitel
Omnitel Extra" abonentai jau gavo dovanų pirmuosius 500 geidžiamiausių mobiliųjų telefonų

2005-05-20 | Gegužės pradžioje "Omnitel Extra" abonentai išsidalijo 500 mobiliųjų telefonų "Nokia 6100". Du mėnesius trunkančios akcijos metu iš viso bus laimėta 1000 geidžiamiausių telefonų, kuriuos dovanų gali gauti kiekvienas "Omnitel Extra" abonentas - tereikia kiekvieną mėnesį papildyti savo pokalbių sąskaitą su "Extra ID" ne mažiau kaip už 20 litų. "1000 mobiliųjų telefonų - tai mūsų dovana išankstinio mokėjimo paslaugos "Omnitel Extra" abonentams, - sakė "Omnitel" Išankstinio mokėjimo paslaugų grupės vadovas Evaldas Jablonskis. - Pirmoji pusė tūkstančio telefonų jau išdalyta, tačiau kiekvienas "Omnitel Extra" abonentas gali dar kartą dalyvauti akcijoje, tereikia gegužės mėnesį vėl pasinaudoti savo elektroninio sąskaitos pildymo kortele "Extra ID" ir papildyti savo pokalbių sąskaitą ne mažiau kaip už 20 litų".

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

"Omnitel" atsisveikino su pirmąja palydovine stotimi

2003-09-30 | Nustojo veikusi "Omnitel" palydovinio ryšio stotis, pirmoji sujungusi Lietuvą su Šiaurės Amerika, o per ją ir su visu pasauliu. Per dešimtmetį atsirado tobulesnių ir modernesnių ryšio perdavimo būdų. Palydovinė stotis buvo pastatyta 1992 m. Nemenčinėje ir per "Intelsat" palydovą iš pradžių buvo naudojama balso, o vėliau ir duomenų perdavimui. Kai buvo statoma palydovinė stotis, bendrovė "Omnitel" dar vadinosi "Litcom". Sumontuoti palydovinę anteną kainavo apie 2 mln. JAV dolerių. "Mintis įkurti šią stotį kilo, kai sužinojom, kad paskambinti iš Lietuvos į Ameriką gali užtrukti kelias dienas, o iš Amerikos į Lietuvą - ir dvi savaites. Supratom, kad tai gali būti visiems naudingas projektas ir pradėjom ieškoti galimybių jį įgyvendinti", - prisimena vienas iš pagrindinių bendrovės "Omnitel" įkūrėjų ir pirmasis jos prezidentas Viktoras Gediminas Gruodis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Verslininkai skuba užsisakyti pigesnius "Omnitel" pokalbius

2003-09-30 | Didžiausio šalies mobiliojo ryšio operatoriaus "Omnitel" rugpjūčio 1 d. pradėta teikti paslauga verslo klientams "Verslo lyga" sulaukė didžiulio verslininkų susidomėjimo. Praėjus vos daugiau kaip mėnesiui nuo paslaugos įdiegimo, ja šiandien jau naudojasi apie 50 proc. verslo įmonių. Paslauga "Sava komanda" naudojasi net 95 proc. įmonių. "Omnitel" tinklu naudojasi septynios iš dešimties Lietuvos verslo įmonių, todėl su labai daug partnerių bei klientų, naudodamiesi šia paslauga, verslininkai gali kalbėti gerokai pigiau. Užsisakę paslaugą "Verslo lyga" ir sumokėję simbolinį vieno lito mokestį verslininkai gali kalbėti už 0,25 Lt per minutę piko metu ir 0,20 Lt ne piko metu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Virginijaus Savukyno "Virtualios realybės": Pergalės džiaugsmas liejosi ir virtualioje erdvėje

2003-09-30 | Lietuva - Europos krepšinio čempionė. 64 metus lauktas džiaugsmas sekmadienio naktį išsiliejo ne tik į gatves ir aikštes, bet ir į virtualias erdves. Žmonės sveikino, glėbesčiavo ir bučiavo ne tik esančiuosius šalia, bet šiuo džiaugsmu dosniai dalijosi su tais, kurie tuo metu buvo toli, o gal ir miegojo. Štai aš į savo mobilųjį telefoną gavau gal kokį dešimtį sveikinimo žinučių. Ir toks aš buvau ne vienas. Apie pagausėjusius skambučių ir žinučių srautus liudija ir didžiausi mobiliojo ryšio operatoriai. Didžiausios mobiliojo ryšio bendrovės "Omnitel" atstovė spaudai Vanda Nekrašienė teigė: "Didelio skambučių srauto padidėjimo nebuvo, tačiau SMS srautas padidėjo. Pradėjo jis didėti nuo 21 val., o piką pasiekė 23-24 valandą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vasaros praktikos programa OMNITEL

2003-06-15 | Vasaros praktikos programa OMNITEL - tai galimybė pajusti telekomunikacijų bendrovės pulsą, pažinti organizacijos kultūrą ir galbūt atrasti savo vietą OMNITEL. Praktikos programos trukmė nuo 4 iki 8 savaičių liepos-rugpjūčio mėn. Kas dalyvauja praktikos programoje? Visi besidomintys telekomunikacijų sritimi, iniciatyvūs, laisvai bendraujantys, gerai mokantys anglų kalbą įvairių specialybių 2-4 kurso Lietuvos universitetų studentai. Kaip dalyvauti praktikos programoje? Iki birželio 16 d. siųskite savo CV su nuoroda, kuriame "Omnitel" padalinyje norite atlikti praktiką, praktika@omnitel.net.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Omnitel" padeda mažinti išlaidas mobiliajam ryšiui

2003-01-27 | Mobiliųjų telekomunikacijų bendrovė "Omnitel" pradėjo akciją, atkreipiančią dėmesį, kaip tinkamai pasinaudojus "Omnitel" siūlomomis paslaugomis galima sumažinti išlaidas mobiliajam ryšiui. Bendrovės duomenimis, nemaža dalis privačių bendrovės abonentų mobiliojo ryšio paslaugoms per mėnesį išleidžia iki 39 Lt. Tai paskatino pradėti akciją, kurios metu visi nauji "Omnitel" abonentai, pasirinkę MINI, "Šeima", OMNI 30 ir OMNI 60 planus, du mėnesius į savo sąskaitą gaus po 39 litus. "Akcijos reklamose pateikėme tipišką "Omnitel" abonento sąskaitos išklotinę, kuri leidžia matyti, kaip tinkamai pasinaudojus iškart keliomis "Omnitel" paslaugomis mobilusis ryšys per mėnesį nekainuoja nė 40 Lt. Taigi mobilusis telefonas šiandien yra nebe prabanga, o pigesnis nei kiti būdas bendrauti", - sakė "Omnitel" privačių klientų skyriaus vadovas Linas Čereška.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Omnitel" pasiūlė mobilųjį tarptautinių žodžių žodyną

2003-01-27 | Telekomunikacijų bendrovė "Omnitel" savo klientams pasiūlė naują SMS paslaugą - tarptautinių žodžių žodyną trumposiomis SMS žinutėmis. Tai nauja SMS žinutėmis teikiamos informacijos "InfoTekstas" tema. Šia paslauga gali naudotis visi "Omnitel" abonentai ir išankstinio mokėjimo paslaugos EXTRA vartotojai. Tarptautinis žodynas, pasiekiamas SMS kanalu, kurtas kartu su UAB "Inrema". "Naująją paslaugą siūlome tiems, kurie skaito mokslinę literatūrą, sprendžia kryžiažodžius ar kitaip vartoja tarptautinius žodžius. Dabar nebereikia žodyno - tereikia mobiliojo telefono", - sakė "Omnitel" el. verslo projektų vadybininkė Eglė Bojarskaitė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Omnitel" keičia apmokėjimo už GPRS paslaugas tvarką

2003-01-27 | "Omnitel" nuo rugpjūčio 1 dienos įveda naują GPRS kainodarą. Kaip ir iki šiol, už GPRS paslaugas nebus imamas abonentinis mokestis. Nuo rugpjūčio 1 d. abonentai mokės tokį patį minimalų paslaugos mokestį, už kurį galės išsiųsti ir priimti 4 MB duomenų. Tik viršijus šį kiekį, bus imamas mokestis už išsiųstus ir priimtus duomenis. "Paketinio duomenų perdavimo paslaugą GPRS klientams pasiūlėme daugiau kaip prieš metus. Pirmiausia norėjome, kad jie susipažintų su šia technologija ir įvertintų jos privalumus. Poreikis dažnai ir bet kurioje vietoje prisijungti prie interneto ar vidinių įmonės tinklų nuolat didėja, todėl šia paslauga naudojasi vis daugiau žmonių. Jiems patogu, kad nereikia mokėti už prisijungimo laiką - skaičiuojamas tik išsiųstų ir priimtų duomenų kiekis", - sakė "Omnitel" viceprezidentas Šarūnas Kliokys.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Omnitel" GPRS paslaugomis galima naudotis visose Baltijos šalyse

2003-01-27 | "GPRS tarptinklinio ryšio paslauga yra dar vienas žingsnis bendradarbiavimo tarptinklinio ryšio srityje link, - sakė EMT marketingo direktorius Jüri Teemant. - Pirmaujančių Baltijos šalių telekomunikacijų bendrovių, susibūrusių į aljansą, tikslas - savo klientams pasiūlyti geresnes paslaugas Baltijos jūros regione." Susiburdami į "Baltic Partnership for Better Communication" aljansą, partneriai užsibrėžė kelias bendradarbiavimo raidos kryptis. Aljanso nariai, dalydamiesi patirtimi, kartu kuria naujus produktus, unifikuoja šiuo metu klientams teikiamas paslaugas ir racionaliau naudoja turimus techninius resursus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Omnitel" primena apie pasikeitusią numeraciją

2003-01-27 | "Įgyvendindami reikalavimą, kad pusmetį galiotų abi numeracijos sistemos, savo tinkle įdiegėme numerių konvertavimo įrangą. Taigi mūsų bendrovės abonentai ir tinklo viduje, ir kitų tinklų abonentams pusmetį galėjo skambinti bei priimti skambučius ir senaisiais, ir naujaisiais numeriais. Nuo rugsėjo visuose mobiliojo ryšio tinkluose galios tik naujieji kodai, o senuosius numerius surinkę abonentai bus informuojami apie pasikeitimus ir paprašomi numerį perrinkti", - sakė "Omnitel" klientų aptarnavimo centro vadovė Eglė Valeikienė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!