LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 23 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Parapsichologija
Sergejus Azanovas "Mėnulio paslaptys"

2006-10-20 | Sergėjaus Azanovo parašyta knyga "Mėnulio paslaptys", kuri yra savotiška enciklopedija ar žinynas, išsamiai paaiškinantis visiems skaitytojams, kaip naudotis "Didžiuoju 2006 metų kalendoriumi". Šios knygos puslapiuose Jūs rasite daug informacijos apie Mėnulio fazių, judėjimo greičio ir sąsąjų su kitomis planetomis įtaka žmogui ir jo gyvenimo įvykiams. Be to, sužinosite apie Mėnulio poveikį keliaujant per Zodiako ženklus, apie Mėnulio dienas, apie Seleną ir Lilit, apie Saulės ir Mėnulio užtemimus. Rasite ir patraukliai pateiktos įdomios ir naudingos istorinės infomacijos. Ši knyga atsakys į visus Jūsų klausimus ir taps geriausiu Jūsų draugu, pagalbininku ir patarėju, nautojantis "Didžiuoju Mėnulio kalendoriumi" ne tik 2006-aisiais, bet ir tolesniais metais. Jeigu norite pasveikinti savo geriausią draugą, artimąjį, kolegą ar vadovą su gimimo diena, vardo diena, Šv. Kalėdomis, Naujaisiais metais, nedvejodami padovanokite jam (jai) "Didijį 2006 metų Mėnulio kalendorių" drauge su knyga "Mėnulio paslaptys", tokiu būdu padarydami teigiamą įtaka šio žmogaus Likimui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Interviu su Vladimiru Azanovu

2006-08-31 | Tris kartus esu peržengęs tą ribą, tai yra, patyręs klinikinę mirtį. Tris kartus gydytojai mane atgaivino. Pirmą kartą peržengti ribą buvo iš tikro baisu. Patirti, jog išeini, žinoti, kad išeini ir daugiau negrįši, – tai baisu. Visi lekia tuo tuneliu veidu į priekį, o aš ėjau atbulas. Toks įspūdis, lyg dramblio straublys arba milžiniškas dulkių siurblys tave pastvėrė už nugaros ir kaip skruzdėlę traukia į tą tunelį. Ten tamsu, gale šviesu. Eini tuo tuneliu ir nežinai, kas tai? Tartum nematoma jėga tave išmeta, išspjauna... Milžiniškas rūkas ir šviesa, vaikšto žmonės baltais rūbais, kažkoks vaikas žaidžia kamuoliuku, mergaitė šokinėja per virvutę. Prieina senutė ir klausia: “Ką tu čia veiki?” Atsakau, jog nežinau, kodėl čia esu, o ji man sako: “Tavo valanda dar neišmušė. Tau reikia grįžti atgal”. Klausiu, kas tai? “Tau nereikia žinoti...” Ta pati jėga vėl stveria už nugaros, išmeta atgal, po kurio laiko atgauni sąmonę ir suvoki, jog visas kūnas maudžia ir skauda. Tai baisu. žmogus, išgyvenę klinikinę mirtį ir sugrįžęs atgal, gali pasakyti, jog tai nėra malonu. Antrą kartą jau buvau tam pasirengęs, todėl nebijojau, iš anksto žinojau, jog kažkokia jėga vis tiek sugrąžins mane atgal. Lygiai taip ir trečią kartą. Aš jau pabuvau “tame pasaulyje”, mačiau tuos žmones, kurie man visai nepažįstami, jų niekad anksčiau nesu sutikęs. Tai nebuvo sapnas. Kai astralinis kūnas atitrūksta, fizinis kūnas tampa lavonu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ilsėtis bet kaip negalima

2006-07-03 | Garsus parapsichologas Vladimiras Azanovas įspėja, kad žmonės, neteisingai pasirenkantys poilsio formas ir vietą, rizikuoja savo sveikata. Nors pastaruoju metu vis daugiau žmonių savaitgalius praleidžia užmiestyje, anot V.Azanovo, ne visiems gamta – geriausia vieta poilsiui. „Gal ir keistai nuskambės, bet mieste gimę žmonės geriau atsipalaiduoja savo aplinkoje – gatvėse, kavinėse, net „Akropolyje“. Gamtos prieglobsčio jie pradeda ieškoti tik maždaug nuo 40-ties“, – savo pastebėjimais dalijosi pašnekovas. Lietuvoje labai populiari atsipalaidavimo forma – alkoholis. Anot V.Azanovo, 100 g degtinės leidžia smegenims pailsėti lygiai taip pat kaip raminamieji vaistai. Moterys linkusios gerti tabletes, o vyrai – alkoholį. „Kartais klientės guodžiasi, kad jų vyras geria. „Jūs irgi geriate“, – atsakau. Moteris išplečia akis. „Juk tabletes geriate – nuo spaudimo, kitų negalavimų. Ar galite jų atsisakyti?“ – klausiu. Pasirodo, kad ne“, – pusiau juokais, pusiau rimtai pasakoja pašnekovas. Pasak parapsichologo, norint atsikratyti priklausomybės nuo tablečių ar stikliuko, reikia rasti alternatyvą – sportą, plaukimą, pasivaikščiojimus po parką ar meditacijas. Kad normaliai jaustumės, kasdien su savo mintimis turime pabūti bent porą valandų. Tai per didelė prabanga? Tačiau tuomet teks rasti laiko pagulėti ligoninėje, įspėja pašnekovas. Tai gerai žino japonai. Mat šioje šalyje žmogui susirgus, jis dažnai tiesiog atleidžiamas iš darbo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Apsilankymas pas S. Azanovą

2006-01-27 | Mano giminėje, keliems žmonėms iškilo rimtų psichologinių problemų. Norėjosi tiems žmonėms kažkuo padėti, išsiaiškinti priežastis, kodėl jiems taip nutiko. Su teta nusprendėme apsilankyti pas parapsichologą, kuris galėtų nustatyti ir šį bei tą paaiškinti. Aišku, daugelis pagalvosite, kad reikėjo eiti ne pas parapsichologą, bet pas psichologą, tačiau, patikėkite, vyko kaipo kokie nepaaiškinami sveiku protu dalykai, tai buvo savaime suprantama, kad kai kuriuos atsakymus turėtų duoti parapsichologas. Taigi, mes pasiskambinome ir užsiregistravome pas kaunietį Sergejų Azanovą, ir, kadangi mes pačios kaunietės, tai nebuvo baisi problema pas jį atvykti. Mus užregistravo jo sekretorė, paaiškino, kad mums teks apsimokėti 50 lt už valandą konsultacijos. Mums tai tiko. Sutartu laiku atvažiavome. Duris atidarė pats S. Azanovas, pirmoji pro duris įžengė mano teta, pasisveikino, paskui ją – aš. Vos tik mane pamatė, labai keista, bet – nudžiugo, nusišypsojo, lyg mane pažinotų. Na, aš taip pat nusišypsojau. Mano teta, jau mums išėjus nustebusi klausia manęs, gal aš jį pažįstu, kad jis taip apsidžiaugė mane pamatęs. Deja ne, mačiau jį pirmą kartą. Ir poto visą mūsų buvimo pas jį laiką, jis vos tik į mane pažvelgęs, nusišypsodavo. Užėjom, prisėdom nedideliame kambarėlyje, kuriame ant sienų buvo iškabinti šventi paveikslai, dar kelios relikvijos ir pan. Pradėjome pokalbį, kalbėjo mano teta, o aš tik klausiausi ir šį bei tą pridurdavau, papildydavau.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Kodėl čia kai kas netiki?

2005-02-07 | Žiezdrių kaimo (Tauragnų par.) reiškiniai, vykę 1957 m.aiškiai, nenuginčijamai rodo, kad yra dvasių pasaulis. Bet kai kas čia sako:

- Tai pasaka. Jeigu taip buvo Tauragnuose, tai tegul taip būna ir čia, mano akivaizdoje, mano namuose, mano kaime. Tada aš tikėsiu.

Argi tokia kalba rimta? Argi Dievas turi daryti stebuklus pagal mūsų diktantą, šokti pagal mūsų dūdą?

Be abejo, rimtam žmogui rūpi žinoti, ar yra Dievas, ar yra Dvasių pasaulis. Bet tai galima sužinoti ir Dievui nediktuojant, nereikalaujant, kad Dievas mūsų panosėje darytų stebuklus.

Ar Dievas tikrai yra - tai be abejo rimtas klausimas. Tai pats svarbiausias mūsų gyvenimo klausimas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Autoriaus samprotavimai bei išvados

2005-02-07 | Ar galvosime šiaip ar taip - surašytieji įvykiai yra keisti ir nesuprantami. Pažymėtina, kad prieš prasidedant nemaloniems reiškiniams Grašių šeimos narius apimdavo keista baimė: jie visi jusdavo, kad kažkas negera turi tuojau įvykti. Baigęs melstis, jis dar klūpojo, alkūne pasirėmęs stalą ir užsidengęs akis. Tik jam staiga tvykstelėjo mintis, kad kažkas ruošiasi jam tvoti į praplikusį viršugalvį. Ir sulig ta mintimi, kaip minėta, neregimoji jėga smogė jam į viršukaktį stikline. Daugiausia nemalonybių yra patyręs senelis Andrius, 80 metų amžiaus ir 12 metų Onutė. Senelis, kaip minėta, buvo smarkiai užgautas puodynės šuke. Jis vieną kartą sėdėjo troboje, pasirėmęs lazdele. Kažkas į jį sviedė 100 gramų svarsčiu. Pataikė į riešą ir kruvinai jį pramušė. Svarstis jam nukrito prie kojų. Jam svarsčiu buvo smogta ir į galvą. Jam į ausį kažkas lyg adata badydavo. Onutė būdavo žnaiboma ir į šlaunį nelyginant adata badoma. Jos tėvas pasakoja: Vieną kartą aš, mano žmona ir Onutė gulėjome ant krosnies. Aš gulėjau pačiame krašte. Žmona gulėjo viduryje ir buvo apsikabinusi Onutę. Žmona sako: - Kažkas pila! - Aš uždegiau degtuką. Tada į mane kažkas sviedė pustuštę rašalinę ir truputį aptaškė. O duktė rašalu buvo smarkiai sulieta. Vaistininkė jai davė vaistų rašalui nusiplauti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pašventinus namus bildukai dingsta

2005-02-07 | Penktadienio rytą (XI. 23) į Tauragnus pas mane, sako Kun. P. Čiučkis, atėjo Andrius Grašys paprašyti, kad aš pašventinčiau jo namus. Deja, išvažiuodamas pamiršau pasiimti ritualą (šventinimų knygą). Todėl turėjau važiuoti antrą kartą, t.y. šeštadienį (XI. 24). Pašventinęs pasakiau:

- Dievas, norėdamas parodyti dvasių pasaulio buvimą, gali leisti dvasioms vaidentis ir namus pašventinus.

Tą šeštadienį, man išvažiavus, bildukai dar tikrai vaidenosi: žmones pilstė žemėmis. Mediniškių kaimo gyventojui Mizeikiui iš naujos milinės lyg nupjauta iškrito saga. Ši saga buvo ne segamoji: ji buvo įsiūta antrojoje - fasoninėje sagų eilėje.

Sienoje ant keturių colių vinies kabojo kepurė. Vinis staiga iš sienos ištrūko ir kepurė nukrito.

Palei lubas ėmė skraidyti kiaušinis. Jis, atšoko nuo lubų ir sienos, ir visiškai sveikas nukrito Asiminavičiui (Žiezdrių km.) ant kojų. Tai buvo vienas iš dviejų kiaušinių, kurie buvo nesenai atnešti iš tvarto į trobą. Asiminavičius paima kiaušinį ir sako:

- Žiūrėkite, velnias nė kiaušinio nepajėgia sudaužyti.-

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Bildukai atsakinėja raštu

2005-02-07 | Bet čia buvo dar ne galas. Lygiai po dviejų savaičių, t.y. lapkričio 11 d., sekmadienį, vidurdienį, vėl pradėjo byrėti daužomų langų stiklai. Dabar langus daužė jau gyvenamajame trobos gale. Tą sekmadienį namuose buvo abu broliai seneliai ir Onutė. Visi kiti buvo bažnyčioje. Pro langą įlėkė akmuo ir sudaužė puodynę. Šukės lakstė po trobą. Onutė paėmė šešias šukes ir laikydama delne jas žiūrinėjo. Staiga iš šešių beliko keturios. Jinai tuo labai stebėjosi. Jos šukes paėmė senelis Anupras, bet jam nė viena šukė nedingo. Viena šukė skaudžiai žėrė seneliui Andriui į galvą. Jis supykęs ir susirūpinęs ėmė klausinėti: - Kas čia yra ir ko nori? Atsakas buvo rastas pirkaitėje. Čia asloje buvo pribarstyta smėlio, o smėlyje parašyta: - Išeikite iš namų arba statykitės kitoje vietoje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Milicija ieško kaltininkų

2005-02-07 | Apie 12 val. dienos iš Tauragnų atvyko milicijos įgaliotinis Rudėnas. Vėliau atėjo Sėlos kolūkio pirmininkas Kilkus ir daug kitų netoli gyvenančių žmonių.

Praėjus pirmai susijaudinimo bangai, milicininkas pradėjo varinėti žmones namo. Po to milicininkas su kolūkio pirmininku pradėjo daryti kratą - ieškoti netvarkos kaltininkų. Kamaroje viską sutvarkė. Uždarė ir užkabino jos duris. Pirkioje pasiliko Grašių kaimynas Ruzgas ir namiškiai, o milicininkas Rudėnas, kolūkio pirmininkas Kilkus ir šeimininkas Andrius užlipo apžiūrėti pastogės. Ten nieko neradę nulipo žemyn. Susitarė palūkėti ir pažiūrėti, kas bus toliau.

Palūkėję, nutarė pažiūrėti, ar kamaroje tebėra jų padarytoji tvarka. Žiūri - sėlenų dėžė apversta. Ant jos stovėjo mažas kryžiukas, kuris paprastai stovėdavo ne kamaroje, bet gyvenamąjame trobos gale. Šeimininkas paima į rankas kryželį ir sako:

- Viešpatie, ir tave pradės nešioti. -

Kamaroje ant staliuko stovėjo svarstyklės. Vienoje svarstyklių lėkštėje buvo 100 gr. svarstis, kitoje - miltų sėmė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vaiduokliai ir namų šventinimas

2005-02-07 | Tauragnų apylinkėje, Žiazdrių kaime gyvena Grašių šeima: Andrius Grašys, jo žmona Jadvyga, sūnus Algirdas (gim. 1934 m.) ir duktė Ona (gim. 1944 m.) su jais kartu gyveno dar šie asmenys: Andriaus tėvas (irgi Andrius) ir dėdė Anupras.

1957 m. spalio mėn. 27 d. t.y. Kristaus Karaliaus dieną, jaunasis Andrius su žmona Jadvyga ir Anupru buvo išvažiavę Utenon turgun. Namuose tada pasiliko abu Andriaus tėvai ir dukra Onutė (Algirdas tada buvo kariuomenėje).

Apie 12 val. dienos Onutė perkėlė karves ir skubėjo trobon, kad galėtų sumos metu pasimelsti. Parbėgusi randa išdaužyta keletą lango stiklų negyvenamame trobos gale.

Atėjo Onutės draugė Stasė Grašytė, užsuko ir Strakšys (Žiezdrių km.), ėjęs pro šalį. Visi stebėjosi, kas gi čia galėjo išdaužyti langus ir dabar jiems besistebint, kažkas prorečiais mėtė į langą akmenukus.

Onutė ir jos draugė Grašytė nubėgo į Gegūniškį pas Antaną Starą prašyti, kad jis telefonu iškviestų milicininką.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!