LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 27 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Projektavimas
Geometra

2006-04-21 | Įmonė teikia architektūrinio planavimo ir bendrąsias projektavimo paslaugas įvairių rūšių projektams, o taip pat konsultuoja su šia veikla susijusiais klausimais. Dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, atestuoti LR Aplinkos ministerijoje, kuriems suteikta teisė atlikti teritorijų detaliuosius planus, būsto ir viešojo naudojimo pastatų, pramonės, energetikos ir kitos ūkinės veiklos pastatų projektus, vesti autorinę statinio projekto vykdymo priežiūrą. Visi brėžiniai, skaičiavimai, grafinė vizualizacija atliekami kompiuterinės įrangos pagalba.

Lankomumo reitingasKomentarų: 6

plačiau >>

Panevėžio žemprojektas

2006-04-21 | Įmonės veikla – pastatų ir statinių kompleksinis projektavimas. LR Aplinkos ministerijos išduotas kvalifikacijos atestatas Nr.0687 įmonei suteikia teisę atlikti visų sričių projektavimo darbus ypatingų statinių kategorijoje šioms statinių grupėms: gyvenamieji, viešojo naudojimo, pramonės, energetikos ir kitos ūkinės veiklos pastatai, inžineriniai tinklai, susisiekimo komunikacijos, hidrotechnikos statiniai. Įmonėje dirba 26 darbuotojas, iš jų - 3 atestuoti projektų vadovai ir 12 projekto dalių vadovų. Dauguma darbuotojų turi didelę projektavimo darbų patirtį, nuolat dalyvauja įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose. Per įmonės gyvavimo laikotarpį sukaupta didelė informacijos bazė (tipiniai projektai, gaminių katalogai, įstatymai, statybos reglamentai ir kiti norminiai dokumentai) efektyviai naudojama projektavimo veikloje. Visi projektavimo darbai atliekami kompiuterine įranga, naudojant licenzijuotas plačiai pasaulyje žinomų gamintojų programos. Įmonė didžiulį dėmesį skiria atliekamų darbų kokybei ir pasiruošusi įvykdyti visus užsakovų norus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

COWI Baltic

2006-04-21 | Mūsų bendrovės teiktos paslaugos yra susijusios su visomis didžiosiomis Lietuvos energetikos ir daugeliu svarbiausių pramonės imonių. Paslaugos yra finansuojamos tiek Lietuvos užsakovų, tiek tarptautinių finansinių institucijų, donorinių organizacijų, bei užsienio investuotojų. "COWI Baltic" aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, susijusiuose su Lietuvos elektros energijos sektoriaus vystymosi strategija. Šie projektai apima tiek nacionaliniu požiūriu mažiausių kaštų scenarijaus parinkimą visam sektoriui, tiek esamų elektrinių rekonstrukcijos ir naujų termofikacinių elektrinių statybos projektus. Šilumos sektoriuje bendrovė teikė įvairaus pobūdžio paslaugas praktiškai visoms svarbiausioms centralizuoto šilumos gamybos ir tiekimo įmonėms.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Projektavimo ir konsultacijų uždaroji akcinė bendrovė „Viltekta"

2006-04-21 | Mūsų firma projektuoja visuomeninius ir gyvenamuosius pastatus, pramonės, susisiekimo bei inžinerinius statinius. Kompleksiškai atliekame ir įstatymine tvarka suderiname visas projektų dalis: statybinių konstrukcijų, šildymo ir vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio ir kanalizacijos, elektrotechnikos, nuotolinio ryšio, apsauginės ir gaisrinės signalizacijos, inžinerinės sistemos valdymo, aplinkos apsaugos ir kt. Projektavimo procesas kompiuterizuotas. Rengdami projektus ir bendraudami su partneriais bei užsakovais naudojame šiuolaikines skaitmenines technologijas. Objektus projektuojame ir su užsienio firmomis. Pavyzdžiui, viešbutis „Reval Hotel Lietuva“ projektuotas su Švedijos SWECO firma. Šiuo metu projektuodami prekybos centrą „Megą“ Kaune, bendradarbiaujame su Londono firmos „Chapman Taylor“ architektais. Projektus rengiame ir užsienio kalbomis, priklausomai nuo to, su kokių šalių partneriais bendradarbiaujame. Dirbome ir dirbame su įžymiais Lietuvos architektais Vytautu Čekanausku, Algimantu Nasvyčiu, Vytautu Nasvyčiu, Česlovu Mazūru, Justinu Šeiboku, Andriumi Gudaičiu, Edmondu Stasiuliu, Arūnu Paslaičiu, Gediminu Baravyku, Leonidu Merkinu, Leonardu Vaičiu ir kt., kurie garsėjo reikšmingais ir drąsiais projektais, dirbdami buvusiame Miestų statybos projektavimo institute. Šio instituto Vilniaus – antrojo skyriaus - pagrindu 1992 metais įkūrėme savarankišką uždarąją akcinę bendrovę „Viltektą“.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

UAB “Statybos strategija”

2006-04-21 | Statinio projektavimo valdymas – statinio projektavimo organizavimo būdas, kai projektavimą ir su juo susijusių kitų statybos techninės veiklos pagrindinių sričių darbus organizuoja statinio projektavimo valdytojas pavedimo sutarties tarp įgaliotojo – statytojo (užsakovo) ir įgaliotinio – statinio projektavimo valdytojo pagrindu. Statinio projektavimo valdytojas veikia statytojo (užsakovo) vardu ir darbus organizuoja pagal šias statybos techninės veiklos pagrindines sritis: statybinių tyrinėjimų, statinio projektavimo, statinio projekto vykdymo priežiūros, statinio projekto ekspertizės. Rangos darbų pirkimo dokumentai – perkančiosios organizacijos skelbiami ar pateikiami tiekėjams dokumentai, apibūdinantys perkamus darbus ir pirkimo sąlygas: skelbimas, kvietimas, techninė specifikacija, pirkimo sutarties projektas, kiti dokumentai bei dokumentų paaiškinimai. Statinio projekto vykdymo priežiūra – statytojo (užsakovo) organizuota projektuotojo atliekama statybos priežiūra, kurios tikslas – kontroliuoti, kad statinys būtų statomas pagal statinio projektą ir kad būtų įgyvendinta projekte sukurta statinio architektūra. Statinio statybos techninė priežiūra – statytojo (užsakovo) organizuota statinio statybos priežiūra (nuo statinio statybos pradžios iki statinio pripažinimo tinkamu naudoti), kurios tikslas – kontroliuoti, ar statinys statomas pagal statinio projektą, statybos rangos sutarties (kai statyba vykdoma rangos būdu), įstatymų, kitų teisės aktų, taip pat normatyvinių statybos techninių dokumentų, normatyvinių statinio saugos ir paskirties dokumentų reikalavimus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

UAB “PASTATAS”

2006-04-21 | Perėmusi “Lietprojekto” skyrių darbo tęstinumą, bendrovė toliau ruošia projektinę dokumentaciją gyvenamiesiems ir visuomeninės paskirties pastatams, komunaliniams statiniams, inžineriniams tinklams, jų įrenginiams ir priklausiniams, veda jų projektų vykdymo priežiūrą, teikia konsultacijas statybų klausimais. Bendrovė atlieka tiek kompleksinį statinių ir inžinerinių komunikacijų projektavimą, tiek ir subrangos pagrindais atskirų projekto dalių ar inžinerinių tinklų projektavimą. Kompleksiniam projektavimui bendrovėje dirba 2 architektų, 3 konstruktorių, vandentiekio ir nuotėkų, šildymo ir vėdinimo, elektros ir silpnųjų srovių bei telekomunikacijų specialistų grupės. Bendrovėje toliau dirba minėtų “Lietprojekto” skyrių specialistai, daugelio darbo stažas projektavime ir profesinė patirtis siekia 20-35 metus. Projektinę dokumentaciją bendrovė ruošia pagal galiojančius Lietuvos respublikos ir užsienio normatyvus ir pažangius inžinerinius – techninius sprendimus. Bendrovė turi ir savo techninį archyvą – biblioteką, kur kaupiama projektų archyvinė medžiaga ir naujausia statybų techninė bei normatyvinė informacija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

UAB "Hidroprojektas"

2006-04-21 | Hidrotechnikos statiniai. Tai hidrotechninių statinių prie upių, ežerų bei jūros projektai: užtvankos, potvinių vandens ir žuvų pralaidos, krantinės, prieplaukos, žuvininkystės tvenkiniai. Taip pat projektuojami dirbitiniai paplūdimiai, vandens baseinai, atraminės sienos, teritorijų apsaugos nuo potvinių pylimai, nuošliaužų tvarkymas, šlaitų tvirtinimas bei kiti objektai prie vandens telkinių. Hidroelektrinės ir žuvininkystės objektai. Lietuvoje įvairiais tikslais yra sutvenkta per 430 tvenkinių. Daugelio tvenkinių ankstesnė paskirtis - drėkinti žemę - tapo nebeaktuali. Todėl prie energetiniu požiūriu vertingų tvenkinių dabar projektuojamos mažos hidroelektrinės. Ateityje planuojama hidroelektrines statyti ir prie didžiųjų Lietuvos upių - Neries ir Nemuno. Automobilių keliai, gatvės ir tiltai. Rengiami automobilinių kelių, gatvių, tiltų, vamzdinių vandens pralaidų ir kitų kelių statinių projektus. Kelių statiniams, be iki šiol naudotų gelžbetonio konstrukcijų, jiems vis dažniau taikomos estetiškos, ilgaamžės ir ekonomiškos konstrukcijos iš plastiko bei gofruoto metalo. Rengiami kelio statinių remonto bei rekonstrukcijos projektai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!