LT   EN   RU  
2021 m. lapkričio 27 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Renginiai
Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus

2010-07-28 | 2010 m. liepos – rugsėjo mėnesiais žymūs Lietuvos muzikantai PIANO.LT kieme gyvai įgarsins nebyliojo kino grandų filmus. 1910 metais legendinis Amerikos kino klasikas D. W. Grifitas su filmavimo grupe atvyko į Los Andželą filmuoti naujo filmo. Juos sužavėjo vaizdingas netoliese esantis, beveik niekam nežinomas Holivudo kaimelis. Netrukus jis tapo pasaulio kino centru. Kadangi nuo istorinio įvykio prabėgo lygiai 100 metų, programą sudaro ankstyvojo Holivudo filmai, padarę didžiulę įtaką kino meno vystymuisi ir pelnytai užėmę garbingiausias vietas pasaulinio kinematografo panteone. Renginiai vyks atvirame ore nuo liepos 28 iki rugsėjo 2 d. buvusio Pranciškonų vienuolyno kieme (PIANO.LT), Trakų g. 9/1 (įėjimas iš Kėdainių g.).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Roko naktys 2009" - perspektyvių grupių tramplinas į didžiąją sceną

2009-07-28 | Rugpjūčio 7-8 d. vyksiančio tarptautinio roko festivalio "Roko naktys 2009" metu Zaraso ežero saloje (Zarasai) drebins ne tik daugiau nei 20 žinomų Skandinavijos ir Baltijos šalių grupių pasirodymai, tačiau ir jaunųjų roko atlikėjų pasirodymai. Jaunimo scenoje koncertuosiančios 11 perspektyvių grupių iš Lietuvos ir Latvijos varžysis dėl teisės 2010 metais groti vienoje iš dviejų pagrindinių roko festivalio scenų. Penktadienio pavakarę ir šeštadienio popietę vyksiančių koncertų metu nugalėtoją išrinks festivalio publika. "Festivaliu "Roko naktys 2009" siekiame ne tik pristatyti šiuolaikinės roko scenos lyderius iš Skandinavijos ir Baltijos šalių, tačiau ir ugdyti roko kultūrą Lietuvoje. Todėl nusprendėme suteikti galimybę perspektyvioms grupėms varžytis dėl galimybės kilti aukštyn. Konkursas vyks gatvės muzikinių kovų principu - laimėtoja taps grupė, sutrauksianti daugiausiai žiūrovų prie scenos ir sukelsianti audringiausias ovacijas. Šių varžytuvių nugalėtojams bus rezervuota vieta vienoje iš festivalio "Roko naktys 2010" pagrindinių scenų", - sakė "Roko naktų 2009" prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka. Vienintelė konkurse dalyvausianti latvių kompanija "Laime Pilnīga", užsienyje save pristatantys kaip "The Happs", į šalia Latvijos esančius Zarasus neabejotinai atsigabens nemažą palaikymo komandą, o Lietuvos publiką bandys sužavėti klasikinio roko skambesiu. Bene labiausiai žinoma iš jaunųjų "Roko naktų 2009" grupių bus vilniečių penketas "Moondust".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nemokamai į "Pure Future" - su "Sony Ericsson" telefonu

2009-07-28 | Jau kitą savaitgalį, rugpjūčio 1 d. Trakų pilyje vyks tradiciniu tapęs "Pure Future" festivalis, į kurį nemokamai galės patekti kiekvienas, turintis išskirtinį "Sony Ericsson" W508 telefoną su festivalio viršeliu. Šiųmetis "Pure Future" festivalis bus jubiliejinis - jam sukaks penkeri. Šia proga festivalio gerbėjai galės džiaugtis ne tik įžymiuoju DJ duetu Sasha ir John Digweed, bet ir specialiai telefonų gamintojos "Sony Ericsson" išleistu proginiu W508 "Walkman" telefonu su festivalį atspindinčiu dangteliu. Kiekvienas, įsigijęs tokį telefoną, į festivalį ir jo VIP ložę galės patekti nemokamai. Išskirtinis W508 yra pirmasis "Sony Ericsson" bandymas Lietuvos rinkai pasiūlyti originalų produktą. Kūrybos ir bandymų procesas vyko apie pusę metų, buvo sukurti ir iš septynių skirtingų modelių atrinkti 3 tobuliausi telefono viršeliai - pirmasis su Trakų pilies atvaizdu, antrasis dramblio kaulo spalvos su tūkstančiu, iškeltų į orą rankų, ir trečiasis - su įspūdinga veidrodine šokėjų nuotrauka. Siekiant pagaminti labiausiai žmonėms patikusio dizaino telefoną, internete buvo vykdoma apklausa. Viršelis, laimėjęs pirmąją vietą ir buvo išleistas ribotu 1000 telefonų tiražu. Vartotojai galės džiaugtis ne tik telefonu su pirmą vietą laimėjusiu viršeliu, bet ir per atsitiktinumą labai mažu tiražu pagamintu telefonu su antrąją vietą laimėjusiu viršeliu. Telefoną, kainuojantį apie 850 Lt, jau galima įsigyti "Topo centro" parduotuvėse ir www.emobilus.lt svetainėje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!