LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 23 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Restoranai
Restoranas "Yakata"

2004-03-21 | Kauno senamiestyje, netoli Nemuno ir Neries santakos, pasirodė mažas prekybinis japonų laivas „YAKATA“. Būtent taip vadinasi pirmasis mūsų mieste nedidelis japoniško maisto restoranas, esantis M. Valančiaus gatvėje. „YAKATA“ – tai dovana gurmanams. Tarp gausybės mieste esančių virtuvių japoniški valgiai - tikras atradimas gurmanams, pikantiško ar tiesiog kitokio maisto mėgėjui. Restoranas „Yakata “ įsikūręs Kaune, M.Valančiaus g. 14, netoli Kauno Pilies. Restorano „YAKATA“ interjeras sukurtas taip, kad pasijustum tarsi mažame japoniškame prekybiniame laivelyje. Čia galima aptikti įvairios japoniškos atributikos: rankų darbo autentiškų keramikės gamintų indų, natūralaus bambuko pakabų, medinių laivų, padėkliukų, sušiui patiekti. „YAKATA“ žavus ne tik interjeru. Restorano lankytojų skonį pamalonins daugiau kaip 60 pavadinimų karštųjų ir šaltųjų patiekalų. Valgiaraštyje dominuoja šviežios žuvies – tuno, lašišos, upėtakio, jūros ešerio ir t.t. – patiekalai. Be žuvies, čia taip pat galima paragauti įvairių jūros gėrybių, vištienos, kiaulienos ir jautienos patiekalų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Restoranas "Šveikas"

2004-03-20 | Restorano pavadinimas kilęs iš knygos įžymaus rašytojo Jaroslavo Hašeko ir jo nemirtingo herojaus drąsaus kareivio Šveiko, kuris savyje įkūnija simbolį tauraus ir nuoširdaus humoro bei šilumos. Neseniai atidarytas mūsų restoranas siūlo Jums jauką ir draugišką atmosferą ir išrankią virtuvę. Mūsų vyriausias vyrėjas yra vienas iš geriausių specialistų Lietuvoje todėl mes galime įgyvendinti pačius išrankiausius Jūsų kulinarinius pageidavimus ir skonius. Ideali mūsų padeties vieta yra palanki rengti korporatyvinius vakarėlius, furšetus, gimtadienius ir kitas iškilmingas progas. Kokybė ir kainos mūsų verslo pietums maloniai Jus nustebins. Lanksti nuolaidų bei premijų sistema padės Jums sutaupyti lėšas. Maloniai kviečiame pas mus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Restoranas "Neringa"

2004-03-19 | „Neringa” atidaryta 1959 m. lapkričio 6 d. Tuometinės kavinės projekto ir pavadinimo autoriai - Algimantas ir Vytautas Nasvyčiai. Taip pat „Neringos” interjerą kūrė dailininkai Vladas Jankauskas, Vytautas Povilaitis (sienų tapyba), skulptorius Juozas Kėdainis. 1970 m. lapkričio 5 d. interjeras įtrauktas į Lietuvos architektūros paminklų, saugojamų valstybės, sąrašą. Restoranas žymus savo kultūrine veikla bei žmonėmis: nuo 1969 metų vadinamas "Džiazo lopšiu" ir garsėja džiazo koncertais bei tęsiama Vilniaus džiazo festivalio rengimo tradicija, čia dažnai lankėsi Nobelio premijos laureatai - Andrejus Sacharovas, poetas Josifas Brodskis, sukūręs eilėraštį „Kavinė Neringa”. 2001 m. kapitaliai suremontuota, šiandien „Neringa” pasitinka 2 šviesiomis, jaukiomis 150 vietų salėmis, 30 vietų banketų sale bei 80 vietų kavine-baru, įsikūrusiu rūsyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Restoranas "Riverside"

2004-03-18 | Restorane „Riverside“ puikioje aplinkoje kviečiame pasimėgauti skaniais patiekalais. Restoranas pertvarkytas naujai, tad svečiai dabar gali stebėti virtuvės darbą ir ragauti geriausių įvairių tautų virtuvės patiekalų. Pietų ir vakarienės patiekalus galite užsisakyti iš valgiaraščio arba rinktis prie gausaus švediško stalo. Jeigu rengiatės pietauti su draugais, verslo partneriais arba šeima, restoranas „Riverside” tikrai puiki vieta. Vasarą iš lauko terasos galėsite grožėtis nuostabiais Neries vaizdais. „Riverside” – tai skanūs patiekalai, vyno įvairovė, puikus aptarnavimas ir nuostabūs vaizdai. Mes turime gerą skonį!

Lankomumo reitingas

plačiau >>

LIDO restoranų tinklas

2004-03-17 | Lido restoranų tinklas vienija didžiausius Lietuvoje savitarnos restoranus LIDO bei LIDO PICA picerijas. Lido restoranai išsiskiria ne tik nekasdienine aplinka, tačiau ir ypatingai plačiu asortimentu – daugiau kaip 200 rūšių įvairiausių patiekalų. Lido restoranų tinklas per dieną aptarnauja daugiau kaip 15000 klientų visoje Lietuvoje. Bendras tinklo plotas siekia beveik 4200 m2. O bendras vietų skaičius – 1479. Didžiausias Lietuvoje savitarnos restoranas LIDO neseniai atidarytas Kaune. Šis restoranas per dieną pasiruošęs aptarnauti per 6000 klientų, jo plotas –1700 m2. Restoranas įsikūręs ypač strategiškai geroje miesto vietoje. Panašaus ploto, (1500 m2), savitarnos restoranas LIDO yra įsikūręs Akropolyje Vilniuje. Dažniausi šio restorano lankytojai yra įmonių darbuotojai, kurie neturi laiko ilgiems pietums, nes būtent savitarnos restoranų pagrindinis privalumas – jog pats save apsitarnauji per tiek laiko – per kiek nori, o taipogi patiekalus gali susikomplektuoti pagal savo pageidavimus. Jums dirba per 465 darbuotojų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!