LT   EN   RU  
2021 m. lapkričio 27 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Skamp
Neseniai SKAMP nariai surengė labai neįprastą susitikimą

2002-12-30 | Neseniai SKAMP nariai surengė labai neįprastą susitikimą, kuriame pirmą kartą iš arčiau susipažino muzikantų artimieji. Kadangi Vilniuje svečiavosi iš Malio atvykusi Viktoro Diawaros mama ir iš Vokietijos atvažiavusi jo sesuo su dukterėčia, buvo nuspręsta suorganizuoti nedidelį vakarėlį, kuriame taip pat dalyvavo Lietuvoje gyvenančios Viliaus ir Ericos šeimos. “Praleidome tikrai nuostabų vakarą Trakuose su mūsų tėvais, taip pat įsigudrinome padaryti originalią SKAMP narių nuotrauką su mamomis. Be to, buvo labai smagu pagaliau susitikti su Viktoro mama, apie kurią tiek daug teko girdėti. Manau, kad tai buvo tikrai puikus gyvenimo epizodas,” - pasakojo Erica Jennings.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Platininiu tapo SKAMP singlas “Mūsų dienos kaip šventė”

2002-12-30 | Kaip prisipažino SKAMP nariai, Platininiu tapusio singlo “Mūsų dienos kaip šventė” sėkmė ypač nudžiugino visus grupės narius dėl tos priežasteis, kad tai buvo pirmasis leidinys po jų įsteigtos leidybinės firmos “Tabami records” ženklu. “Kadangi netolimoje ateityje planuojame išleisti mano solinį albumą ir Ericos mini albumą, pasiekti rezultatai tikrai padrąsina, prognozuojant mūsų “leiblo” ateitį. Sieksime, kad “Tabami Records” nebūtų vienadienė iniciatyva, todėl tikrai atsakingai rengsime būsimus mūsų projektus. Taip pat norėčiau padėkoti visiems klausytojams, Vytautui Kernagiui ir “Koja Records Group” už jų paramą,” - sakė Vilius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Sėkmingai debiutavo naujas SKAMP radijo singlas “Summer is in the air”

2002-12-30 | Lietuvos radijo stočių topuose sėkmingai debiutavo naujas SKAMP radijo singlas “Summer is in the air” iš Platininio grupės singlo “Mūsų dienos kaip šventė”. Pristatydama šią dainą Erica Jennings teigė, kad interpretacijos gali būti pačios įvairiausios, bet ji jokiu būdu nėra apie “saulę, jūrą, smėlį ir atostogas”. “Šis kūrinys yra apie pojūtį, kad aplink tave - vasara su visais jos kvapais, drėgme ir aromatais, verčianti tiesiog mėgautis kiekviena diena. Juk taip nuostabu matyti saulės nušviestus veidus ir gatvėmis vaikštinėjančius laimingus žmones. Būtent šis jausmas įkvėpė parašyti “Summer is in the air” tekstą,” - sakė SKAMP vokalistė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

SKAMP: Auksas! Ar nuostabu?

2002-12-30 | Naujasis SKAMP singlas “Mūsų dienos kaip šventė” neseniai buvo pripažintas Platininiu. Jo pardavimo rezultatai iš tiesų yra įspūdingi, kadangi toli gražu ne kiekvienas singlas Lietuvoje išperkamas didesniu nei 6000 vienetų tiražu. “Mes puikiai suprantame, kad tai yra ganėtinai neįprastas dalykas, bet šiuo atveju viską nulėmė dainos “Mūsų dienos kaip šventė” populiarumas, kuris persidavė iš kartos į kartą. Vytautas Kernagis nuo pat pradžių palaikė mūsų mintį įrašyti jos cover versiją ir jam labai patiko mūsų improvizacija, skirta naujiems klausytojams. Belieka tik padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie šio reikalo, ir, žinoma, tiems, kurie pirko mūsų singlą,” - sakė Erica Jennings.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Erica išleidžia Kalėdinį albumą!

2002-12-30 | “Norėjau sukurti tai, kas tiktų įvairaus amžiaus žmonėms. Taigi mes perdarėme šiuolaikines dainas pridėdami šiek tiek savo stiliaus. Daina “Coming Home For Christmas” yra apie buvimą toli nuo savo šeimos ir draugų ir tikėjimą jog juos vėl pamatysi per Kalėdas. Parašiau šią dainą iš mūsų perspektyvos, nes dažnai keliaujame ir pagalvojame apie Kalėdas, kuomet galime praleisti laiką su mylimais žmonėmis apsupti geros šventinės nuotaikos. Daina turi gerą seną polėkį, kuris man labai patinka.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

SKAMP istorija

2002-12-30 | Kovas, Balandis: Daina "Skamp is in the house" yra pasiūloma į RADIOCENTRO savaitės TOP20, bet, deja, ten nepatenka.
Radijo stotis M-1 taip pat leidžia savo klausytojams išgirsti "Nematomą priešą". Muzikos leidybinė firma "KOJA RECORDS GROUP" susidomi grupės SKAMP kūryba bei idėjomis. Pradedamos derybos dėl sutarties tarp SKAMP ir KOJA RECORDS GROUP pasirašymo. SKAMP susitaria su lietuviškos šokių grupės SEL lyderiu E.Dragūnu dėl bendradarbiavimo įrašant dainą "Mes galim ir kitaip" ir netrukus seka įrašinėjimo darbai SEL garso įrašų studijoje. Tuo tarpu pavyksta susitarti ir su Andriumi Mamontovu dėl bendradarbiavimo įrašinėjant FOJE dainos "Nieko panašaus" naują versiją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

SKAMP Erica nori likti Lietuvoje

2002-12-30 | Pasirodžius debiutiniam grupės “Skamp albumui, “Lieptas” nusprendė pašnekinti vienintelę grupės merginą Eriką Jennings. - Papasakok apie save. - Esu Erika Jennings iš Dublino. Man 18 metų. Būdama trejų-pradėjau šokti baletą, septynerių-dainuoti, vėliau šokau modernius šokius, du metus lankiau dramos užsiėmimus. Nesu vienturtė. Turiu dvi seseris, 29 metų Annie, kuri dirba žurnaliste, ir 30 metų Deirdre. Ji mokytojauja Kuveite.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Energija - iš Afrikos saulės

2002-12-30 | Anksčiau šią pynimo egzekuciją jis yra kentęs ir 14 valandų - tada kasyčių buvo kur kas daugiau ir, savaime suprantama, jos buvo gerokai plonesnės. Lietuvoje jam tokią šukuoseną yra padariusi "Skamp" vokalistė Erika Jennings su seserimi. "Erika gyveno Afrikoje, todėl žino, kaip tai reikia daryti", - pasakojo jis. Pirmą naktį po kasų pynimo labai sunku miegoti - tempia galvos odą. Po to įpranti ir pamiršti visus nepatogumus. Nors, pavyzdžiui, Viktoro seseriai Gabijai pristigo kantrybės ir ji po dienos kasas išsipynė. Šįsyk jis kasytes išsipynė po pusantro mėnesio. "Maždaug po tiek laiko ir patartina išsipinti, nes plaukai gali susivelti į veltinį", -
aiškino jis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Grupės "SKAMP" muzikantai ieško to, ko dar nėra išbandę

2002-12-30 | Vargu ar grupė "Skamp", pristatydama savo naująjį albumą "Green" Operos ir baleto teatre, tikėjosi užsidirbti, tačiau jie priklauso tiems atlikėjams, kurie gerbia save tiek, kad realizuotų savo sumanymus. Operos ir baleto teatras po savo stogu dar niekada nematė panašios muzikos. Šiuo "Skamp" pasirodymu jam buvo nuplėšta nekaltybė. Tai buvo padaryta be smurto ar šiurkščių judesių. Viskas vyko labai švelniai ir mandagiai. Gal susirinkusi publika kur nors ne vietoje ir numetė nuorūką, tačiau žiūrovai nekėlė problemų rūmų darbuotojams, kurie galėjo tikėtis gaujos galvažudžių prie scenos, kaip paprastai būna jaunimo muzikos koncertuose. "Skamp" žiūrovai nebuvo ypač triukšmingi. Viena vertus, dėl šiek tiek įpareigojančios aplinkos - ten tokios gražios aksomu aptrauktos kėdės. Kita vertus, tarp publikos buvo reta audringų paauglių, šį kartą vietą užleidusių prakutusiems studentams, jauniems tarnautojams ir pramogų pasaulio klanui, atėjusiems su kvietimais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Airių dainininkės neišlepino pripažinimas

2002-12-30 | Erikos Jennings balsą Lietuva išgirdo 1998-ųjų pavasarį - radijo stotys sutartinai suko "Summertime". Kol melomanai traukė pečiais, iš kur atsirado šis įdomus, stiprus vokalas, airė Erika toliau plušėjo kartu su kitais dabar vienos populiariausių Lietuvos grupių "Skamp" nariais - Viktoru Diawara ir Viliumi Alesiumi. Šio darbo rezultatas - būriai "Nieko panašaus", "U Say", "Kingz n'Queenz" ir kitus tarp Lietuvos populiariausių dainų atsidūrusius "Skamp" kūrinius niūniuojančių gerbėjų. Praėjusiais metais "Skamp" pelnytai buvo pavadinti laimės kūdikiais: iš "Radiocentro" muzikinių apdovanojimų '98" jie išėjo nešini dviem skulptūrėlėmis (už Metų debiutą ir Geriausią metų dainą "Summertime"), iš "Bravo '98" ceremonijos - su viena (už Geriausią metų debiutą).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!