LT   EN   RU  
2021 m. rugpjūčio 3 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Skorpionas
SKORPIONAS (10.23-11.22)

2006-12-28 | Skorpiono ženklo žmonės yra ekstremistai, kurie arba visiškai ir galutinai ką nors padaro, arba visai nieko. Jie mėgsta intensyvų gyvenimą ir yra aistringi – viskas sukasi arba apie meilę, arba apie neapykantą. Seksualumas svarbi jų gyvenimo dalis. Bendravime su kitais skorpionai atrodo šalti ir abejingi, tačiau paviršutiniškumas ne jų savybė – priešingai, jie pasižymi smalsumu. Ypatingas Skorpiono talentas yra išsiaiškinti klaidas ir silpnas vietas, kas žinoma suteikia pagrindą pasipūtėliškumui. Tačiau tada, kai patys išskirtinai demaskuojami, Skorpionai kartais tampa agresyvūs. Taip pat turi slaptą talentą įtakoti visuomenę, kuris daro juos aktyviais politikoje. Jie visur, kur reikia atskleisti paslaptis ir/ar eliminuoti kenkėjus, jaučiasi esantys savo stichijoje, pavyzdžiui, kriminalistikoje, psichologijoje, medicinoje. Savo patraukiančiu seksualumu ir susimąsčiusia paslaptinga veido išraiška Skorpionai labai žavi ir niekada nestokoja gerbėjų. Bet meilė šiems rimtiems ir aistringiems žmonėms yra rimtas dalykas. Jie gali turėti viliojančius asmens bruožus, bet jie netinka žaidimams jausmais ar atsitiktiniams santykiams. Nėra lengva aptarinėti jų jausmus, kadangi vienu atveju jie gali sudaryti vaizdą, kad yra šalti ir abejingi, o kitu - gali pasinerti į tokius gilius jausmus, kad kai kurie veltui stengsis juos suprasti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Skorpionas. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)

2006-12-28 | Šie metai turėtų pažerti daug likimo malonių. Tačiau jos stimuliuos tavo godumą. Pateisinsi beveik visas priemones, padedančias praturtėti. Ims labiau dominti turtingi vyrai, naudingi žmonės. Tik nepamiršk, kad už viską gyvenime anksčiau ar vėliau tenka mokėti... Draugystė. Meilė. Nors esi Skorpionė, mėgstanti aštrius dygliukus, pipirų prieskonį visame kame, šiemet per aštrūs kampai santykiuose tavęs nedžiugins – labiau vertinsi pastovumą, ištikimybę bei geras dosnaus draugo finansines galimybes. Ir vis dėlto vasara bus karšta. Iki tol su savo vaikinu draugausi be rūpesčių, o jai prasidedant daug kas keisis. Pasipils pagundos, pavydo scenos, kerštavimai. Ramių, pastovių santykių galėsi tikėtis tik rudenį, o iki tol vaikinai arba keisis, arba vargsi su tuo pačiu, tai suartėdama, tai nutoldama. Mokslas. Darbas. Svajosi apie komfortišką gyvenimą, tad be galo norėsis daug užsidirbti ir panašu, kad rasi kaip. Gal koks dėdė priims į nuosavą verslą ir negailės „paskatinimų“, o gal sezoną kitą padirbėsi užsienyje. Vienaip ar kitaip, šiemet gausiai byrės į kišenę, nors kartais ims stipriu srautu tekėti ir iš jos. Mokslas eisis vangiau – juk iš jo kol kas košės nekabinsi, o tau norisi naudos ir kuo daugiau. Vis dėlto sugebėsi kantriai tempti mokslo naštą. Pinigai. Pirkiniai. Panašu, kad sugebėsi pasinaudoti atsivėrusiais šansais praturtėti ar bent jau pasijusti tvirčiau materialine prasme. Tai ir kreditų metai. Pirkinius rinksies išmintingai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Skorpionas. Horoskopas 2007-iems metams

2006-12-28 | 2007-aisiais Skorpionai uždirbinės pinigus. Atsiras papildomų materialių gėrybių, pinigų ir daug būdų jų užsidirbti. Maksimalūs pelnai lauktini laikotarpyje tarp vasario ir lapkričio. Tačiau Saturnas akivaizdžiai nepalankus Skorpionams verslininkams, todėl pelnus keis nuostoliai, ir kuo didesni bus pelnai, tuo skaudesni nuostoliai laukia. Kiek geresnė situacija pas kūrybinių profesijų Skorpionus – rašytojus, dailininkus, muzikus. Jiems Saturnas suteiks progą patirti audringą pasisekimą metų viduryje. Neverta vengti bendravimo su giminaičiais – kažkas iš jų gali suteikti Skorpionui svarią pagalbą, ypač metų pradžioje ir pabaigoje. Bus geriau, jei metų bėgyje Skorpionai vengs bendravimo su būrėjais, liaudies gydovais, magais, sektomis. Karjeroje, per visus 2007 metus bus stebimas lėtas, bet akivaizdus nuosmūkis. Daug laiko atims būtinybė gauti papildomą išsilavinimą, taip pat tarnybinės komandiruotės. Atsiranda daug smulkių rutininių reikalų. Gegužė ir birželis – vienintelis palankus šiais metais laikas karjerai. Šiuo metu pasiseks sudaryti kažkokį sandėrį, kuris duos puikių rezultatų jau 2008 metų pradžioje. Rudenį reikia būti atsargiam su pinigais ir kontroliuoti savo pažadus. Gruodis atneš daug darbų, susijusių su ideologija, religija, svetimomis kultūromis, užsienio kalbomis. Atsiranda aktyvūs kontaktai su užsieniečiais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Medicininis – astrologinis horoskopas: Skorpionas

2006-12-27 | Gydytojais dažniausiai nepasitiki, bet su liga grumiasi neįtikėtinai narsiai. Beje, stresas jam pagausina adrenalino ir žadina apetitą (puota maro metu). Visais atvejais gajumas tiesiog stulbina. Puikus objektas medicinos tyrimams. Šio ženklo atstovų sveikata stipri ir jie turi slaptus jos atstatymo rezervus. Skorpionas itakoja apatinę pilvo dalį, reprodukcinius organus, šlapimo pūslę ir tiesiąją žarną. Šio ženklo žmonėms būdingi gana sunkūs negalavimai: hepatitas, šlapimo pūslės veiklos sutrikimai, išvarža, lytinių organų pažeidimai, venerinės ligos, hemorojus. Skorpionas tarsi traukia laikas nuo laiko kylančias epidemijas ir infekcines ligas. Geriausias būdas apsisaugoti nuo ligų – izoliacija epidemijos metu. Reikėtų vengti žmonių, per daug besirūpinančių Skorpiono sveikatos būkle. Geriausia priemonė nuo negalavimų – ekstrasensorika ir liaudies gydymas. Pagrindinė ligų profilaktika – nuosaikumas visame kame: valgant, geriant ir užsiimant seksu. Reikėtų išmokti atleisti ir užjausti, vengti įtarumo ir pavydo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mitybos horoskopas: Skorpionas

2006-12-26 | Mažiau cukraus, daugiau prieskonių! Teoriškai apie dietas ir sveiką mitybą žinote viską, bet šiomis žiniomis nesinaudojate. Kodėl? Paprasčiausiai nemėgstate gaminti. Gaila...Būkite atsargūs. Dievinate saldumynus. Daug ką atiduotumėte dėl maišelio guminukų. Be to, jums stinga nuoseklumo - arba nieko neimate į burną ir gyvenate pusbadžiu, arba kemšate be saiko. Žvaigždės pataria. Norite ko nors saldaus? Sukrimskite moliūgo ar sezamo sėklų, saulėgrąžų ar javainių. Ugningam jūsų temperamentui puikiai tiktų pikantiški patiekalai. Ne mažiau kaip du kartus per dieną valgykite šilto maisto. Retsykiais galite pasilepinti austrėmis bei grybais. Dėmesio! Galite valgyti viską, bet saikingai. Venkite tik saldumynų! Aktyvus poilsis - tai, ko jums reikia: kopkite į kalnus, leiskitės į turistinius žygius ar plaukiokite baidarėmis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vestuvinis Horoskopas - Skorpionas

2006-12-23 | Savarankiškos moterys, pasiekiančios didelių laimėjimų savo profesijoje. Reiklios sau ir kitiems, žino ko nori, ir dažniausiai tai išsikovoja. Tačiau, jeigu ne viskas klostosi taip, kaip jos įsivaizduoja, darosi agresyvios. Vyrai, draugystė ir gyvenimas su tokia moterimi nelengvas, bet įdomus. “Skorpionė” žmona labai reikli savo vyro intelektui, būdui, jausmams. Kandžios pašaipėlės – ne išimtis, bet jeigu vyras bus pakankamai protingas ir jų neprovokuos, žmona greitai nurims. Norint išlaikyti taiką šeimoje, reikia daug meilės, kantrybės ir tarpusavio supratimo. Skorpionas skiria gausybę energijos kiekvienai sričiai, su kuria susiduria, tad ką jau kalbėti apie vestuves! Joms ruošdamasis, šis ženklas demonstruoja daugybę savo principų. Pavyzdžiui, greičiausiai sugalvos svečius pakviesti į pustamsį paslaptingą baro rūsį. Čia mirgės paslaptinga žvakių šviesa, o svečius aptarnaus vampyrų kostiumais apsirengę padavėjai. Šiukštu – nebandykite kritikuoti tokio keisto jų pasirinkimo. Vis tiek nesuprasite paslaptingos jų sielos! Jeigu jau Skorpionas jus pasikvietė į didžiausią savo gyvenimo šventę – jis tikrai laiko jus savo žmogumi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Horoskopas keliaujantiems: Skorpionas

2003-03-31 | Skorpionas. Tai Zodiako paslaptis. Skorpionus sunku sudominti išoriniu blizgesiu, trumpalaikėmis vertybėmis arba tuo, kas lengvai suprantama ir paaiškinama. Jie visur ieško gelmės, mistikos, o skorpioniškas psichologinis įžvalgumas į savo pasaulį įleidžia draugus tik po didelės atrankos. Keliaudami ir artimiau susipažinę pajusite, kad Skorpionai yra įdomūs pašnekovai, jautrūs, patrauklios ir ryškios individualybės. Ramioje aplinkoje šie žmonės gali likti ir nepastebėti. Bet atsitikus nelaimei ar kokiai nors suirutei, jie nepasimes ir sugebės mobilizuoti visus. Daug kas nemėgsta Skorpionų už jų kandžias replikas ir kritiką. Kad ir kaip būtų nemalonu, bet tai vienas iš būdų kitiems pamatyti savo pačių trūkumus. Skorpionai sugeba pataikyti į dešimtuką…

Lankomumo reitingasKomentarų: 33

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!