LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 17 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Sony Ericcson
Naujas "Sony Ericsson" W995 "Walkman" siūlo plačias vaizdo galimybes

2009-02-17 | "Sony Ericsson" pristatė naujausią "Walkman" serijos narį –"Walkman" W995 telefoną, kuris greta muzikos siūlo ir turtingas fotografijos bei vaizdo pramogų galimybes. Ryškus 2,6 colio (6,6 cm) įstrižainės W995 "Walkman" ekranas ir integruotos technologijos pritaikytos šiuo telefonu žiūrėti įvairią filmuotą medžiagą – nuo "YouTube" filmukų, kuriais mėgautis leidžia spartus "Wi-Fi", HSPA ryšys, iki TV serialų, naujienų ar populiariausių filmų. Šiame telefone pirmą kartą pateikiama "Media Go" programa, kuri supaprastina pramoginio turinio perkėlimą, tvarkymą bei atkūrimą. Ši unikali "Sony" programa padeda perkelti visas nuotraukas, filmukus bei muzikos įrašus tarp kompiuterio ir telefono. "Turint "Media Go" programą galima daugiau nesirūpinti dėl įrašų formatų, vaizdo raiškos ir kadrų per sekundę skaičiaus, – sakė Alexandre Cardon, "Sony Ericsson" pasaulinės produktų rinkodaros vadybininkas. – Ši programa užtikrina, kad filmo kokybė, perkelus jį iš kompiuterio, telefone nesuprastės. Su "Media Go" vaizdas telefono ekrane bus toks pat puikus kaip ir kompiuterio". Telefone taip pat integruotas 8,1 mln. taškų raiškos fotoaparatas, funkcionalus "Walkman" muzikos grotuvas su visomis jo funkcijomis. "W995 "Walkman" telefonas sugretina pačias geriausias muzikinių telefonų savybes, papildydamas jas geriausiomis savo klasėje vaizdo bei dalijimosi pramoginiu turiniu galimybėmis ir siūlo pilniausią komunikacijos pramogų paketą", – pridūrė A.Cardon.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Sony Ericsson papildo savo modelių gretas

2005-06-28 | Kompanija Sony Ericson pranešė, kad išleis iš karto kelis naujus mobiliųjų telefonų modelius. Sony Ericsson K750i – turi įmontuotą skaitmeninę kamerą su 2 mln pikselių, palaikymas 4x skaitmeninio išplitimo ir yra režimas, koreguojantis raudonų akių efektą. Aparatas tapo evoliuciniu tęsiniu jau praėjusiais metais išleisto modelio S700. Jis turi 32 mb vidinę atmintį, sąsają Bluetooth. K750 turi įmontuotą MP3 grotuvą, FM – radijo bangų priėmimą, taip pat palaiko technologiją Java. Telefonas, palaiko darbą GSM 900/1800/1900 MGS tinkluose, apimtys 100 x 46 x 20, 5 mm, telefono monitorius 176 x 220 ir spalvų gelmė 18 bit, prekyboje pasirodys 2005 metų antrą ketvirtį.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

J300a: naujas Sony Ericson telefono modelis

2005-06-17 | Kompanija Sony Ericson pateikė informaciją apie modelį J300a. Tai smagus telefono modelis, kuriame įtaisytas media grotuvas ir jame palaikome trimatė grafika. Be to, šis telefonas ypatingas tuo, kad jis turi garsaus ryšio galimybę, galima numerius rinkti balso pagalba, taip pat jame yra elektroninis paštas, Java 2. 0 palaikymas ir sinchronizacijos su kompiuteriu galimybė ir kiti privalumai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

SonyEricsson T100 - telefonas moderniam jaunimui

2003-06-13 | T100 skirtas moderniems jaunuoliams, kuriems reikia patrauklaus dizaino, paprasto naudojimo ir pagrindinių funkcijų už patrauklią kainą. Mažas ir kompaktiškas, unikalaus Sony Ericsson minimalistinio dizaino, T100 gali padaryti didelę sensaciją. Taupiai naudojamos švelnios spalvos, papildančios tiesias telefono linijas daro jį vertu apžiūrėti… o kaina taip pat patraukli! Sukurtas daugiausiai nebrangių produktų segmentui, naujasis T100 siūlo EMS žinučių su paveikslėliais, garsais ir aninacija siuntimo galimybes, mobiliojo interneto naršymą WAPu. Jame yra 30 paveikslėlių, 15 animacijų bei 10 garsų, kuriuos galima siųsti, galerija, taip pat 10 SMS šablonų dažniausiai siunčiamoms žinutėms.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Linksmas telefonas SonyEricsson T200

2003-04-28 | Telefonas SonyEricsson T200 – tai, ko ieško daugelis vartotojų: paprastas naudoti, įvairių žinučių siuntimo galimybės ir pramogos už prieinamą kainą. Kur bebūtumėt, turėdami T200 niekada nebūsite toli. Tekstinės žinutės su paveikslėliais ir garsais, mobilus internetas ir trys dažniai visada leis jaustis arti brangių žmonių. Patobulintų žinučių sistema (EMS) suasmenins jūsų tekstines žinutes, nes galėsite į jas įterpti paveikslėlius, animaciją ir garsus. Paveikslėliai ir kiti objektai yra iš anksto įrašyti telefone, o jūs lengvai galėsite pridėti naujų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Ericsson WLAN sprendimą pasirinko naujas Japonijos operatorius YOZAN

2003-01-27 | Naujas Japonijos paslaugų operatorius YOZAN pasirinko Ericsson WLAN sprendimą savo naujosios Pager/PHS/WLAN mobiliojo interneto paslaugos pagrindu. Sistema naudos Ericsson “One-Time Password” (vienintelio slaptažodžio) autentiškumo nustatymo sprendimą YOZAN radijo ieškos tinkle. YOZAN bandomoji sistema sujungs skaitmeninę Personal Handy phone System (PHS) tinklą su WLAN prieiga pasirinktuose sistemos taškuose. Ericsson unikalus WLAN sprendimas generuos vienkartinius slaptažodžius, kurie bus siunčiami vartotojams per YOZAN's "Magic Mail" radijo ieškos sistemą iš karto po prisijungimo, apsaugodami prieigą prie duomenų. Sistema skirta vartotojams, turintiems PDA ir/arba nešiojamus kompiuterius, kuriuose įdiegta PC korta su PHS ar WLAN prieiga.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ericsson laimėjo Turkijos kompanijos “Aycell” GSM kontraktą

2003-01-27 | Ericsson ir “Aycell” pasirašė sutartį dėl šio Turkijos operatoriaus GSM mobiliojo ryšio tinklo išplėtimo septyniuose didžiausiuose Turkijos miestuose. Sutartis apima trijų metų laikotarpį, o jo vertė didesnė kaip 55 mln eurų. "Ši nauja sutartis su Ericsson tęsia mūsų strategiją nuolat ir greitai plėsti aprėpties teritoriją ir teikti mūsų abonentams geresnes bei naujausias paslaugas. Mes pasirinkome Ericsson dėl ankstesnio sėkmingo bendradarbiavimo. Naujausias mūsų susitarimas užtikrina, kad mes ir toliau naudosimės Ericsson patirtimi ir paslaugomis,” sakė Tahsin Yilmaz, “Aycell” viceprezidentas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mobitel pasirinko Ericsson dviejų dažnių GSM tinklui Sudane įdiegti

2003-01-27 | Ericsson pasirašė pilno GSM tinklo Sudane sukūrimo ir įdiegimo kontraktą su Mobitel kompanija, kuri yra bendra Sudatel ir MSI Cellular Holdings iš Olandijos įmonė. Sudatel yra dabartinis fiksuoto ryšio operatorius, turintis daugiau kaip 700,000 abonentų, o MSI yra investavusi į 13 GSM tinklų 13-oje Afrikos šalių. Pradinis kontraktas, kaip strateginės sutartis dalis, apima radijo (BSS) ir stočių (SS) įrangos tiekimą, taip pat jų įdiegimą bei kitas paslaugas. Mobitel yra vienintelis operatorius Sudane, siūlantis GSM paslaugas. Pagal šį kontraktą, Ericsson įdiegs daugiau kaip 100 radijo bazinių stočių, kurios galės aptarnauti daugiau kaip 400 000 abonentų. Šiuo metu Sudane yra 170 000 vartotojų iš daugiau kaip 33 milijonų gyventojų, ir todėl šalyje yra pakankamas naujų mobiliųjų vartotojų skaičiaus augimo potencialas. Ericsson GSM sprendimas išplės Mobitel tinklo aprėptį ir pajėgumus. Tinklo kūrimo darbai prasidės iš karto ir, kai bus užbaigti metų pabaigoje, GSM tinklas leis Mobitel pasiūlyti savo abonentams naujausias, pažangiausias paslaugas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Sony Ericsson T68i - pirmasis MMS telefonas

2003-01-27 | Naujasis T68i - labai sėkmingo T68 telefono naujas variantas. Tai pirmasis MMS telefonas visoje pasaulinėje rinkoje. Daugiausia dėmesio jame skirta vaizdų perdavimui. Nuotraukos gali būti saugomos telefono fotoalbume. Vaizdų perdavimą dar labiau pagerina įdiegta Bluetooth belaidė technologija - dabar įmanoma perduoti paveiksliukus į kitą telefoną, prisijungti prie kompiuterio, spausdintuvo ar kitų Bluetooth technologiją palaikančių įrenginių. Iš interneto ar kitų šaltinių į telefoną įmanoma parsisiųsti spalvotų paveiksliukų, karikatūrų ir piktogramų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Ericsson R520 - didelis greitis ir visada "on-line"

2003-01-27 | Ericsson R520 telefone yra įdiegtos pačios naujausios technologijos. Tai pirmasis Ericsson telefonas, kuriame buvo įdiegta GPRS technologija. GPRS – tai paketinis duomenų perdavimas. Būsite nuolatos prisijungę prie Interneto, bet mokėsite tik už persiųstų ir gautų duomenų kiekį. Normaliam Interneto naršymui užtenka GPRS siūlomo greičio (53,6 kbps). R520 telefone įdiegtas WAP protokolas naršyti Internete ir saugiai atlikti e. komercijos operacijas. GPRS leidžia vienu metu perduoti balsą ir duomenis, todėl, naršydami Internete ar siųsdami elektroninio pašto žinutę, galite skambinti ar atsiliepti į skambutį. R520 taip pat palaiko HSCSD (didelės spartos duomenų perdavimo technologija) didesnės apimties byloms perduoti. Būdami kitame mieste ar užsienio šalyje, jūs galėsite prisijunti prie kompanijos vidinio tinklo ir parsisiųsti reikiamą informaciją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!