LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 17 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Spausdintuvai
Lazerinis Canon LBP5200 spausdintuvas

2005-05-31 | Kompanija Canon pristatė naują lazerinį spausdintuvą LBP5200 spalvotam spausdinimui, gerinantis biuro darbuotojų veiklos efektyvumą, kadangi esti greito spausdinimo funkcija (19 psl./min nustačius nespalvinį rėžimą) taip pat yra greitas atšildymas (17,6 sekundės ruošiantis nespalviniam spausdinimui). Modelis LBP5200 garantuoja aukštą sausdinimo plačiu mastu kokybę, dėl ekvivalentinių 9600x600 taškų colyje yra pagerintas vaizdas Image Refinement. Be to, yra papildoma popieriaus kasetė, pritaikyta 250 lapų. Visa tai suteikia aukštą kokybę, net ir esant didelei spausdinimo apimčiai. Spausdintuvas Canon LBP5200, gerinantis spausdinimo technologijas Canon Advanced Printing Technology (CAPT), išsiskiria maksimaliu ir lengvu naudojimu. Visų spausdinimo etapų kontrolė vyksta dėl įprastų grafinių sąsajų PK ir patogios Sound Assist funkcijos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Popierius biurams Xerox PerfectPrint

2005-05-19 | Kompanija "Xerox Eurazija" pranešė, kad Rusijoje pradeda bendradarbiavimą su vienu iš didžiausių celiuliozės – popieriaus kombinatu OAO šalies (Mondi Business Paper Skytyvkar) ir pristato naują vietinį produktą – Xerox PerfectPrint popierių. 2004 metų rugsėjo mėnesį "Mondi Business Paper" perėjo sertifikuotą auditą atitinkantį sistemą, reguliuojančią kokybę ir tarptautinio standarto apsaugą. Dabar produkcija testuojama kiekviename gamybos etape, todėl kiekvieną popierių gaminančią mašiną ir popieriaus lapų cechą prižiūri kokybės tarnyba. Be to, popierius, gaminamas "Mondi Business Paper" po ištisos eilės patikrinimų perėjo papildomą sertifikaciją Xerox laboratorijose JAV. "Mondi Business Paper" kombinate bus išleistas naujas popierius biurams Xerox klasė "C +" Xerox PaperPrint.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Lazerinis spausdintuvas PagePro 1300W

2005-02-26 | Stilingas Konica Minolta lazerinis spausdintuvas PagePro 1300W puikiai tinka darbui namuose, tačiau jo galimybės patenkins ir biurų darbuotojus. 16 spaudų per minutę greitis, 1200x 1200dpi spausdinimo raiška, pirmo spaudo išėjimas tik per 13 sek. 8 MB standartinė atmintis, žemi spausdinimo ir aptarnavimo kaštai - tai išties nebrangi ir greitai atsiperkanti investicija. Platus panaudojimo spektras Suprojektuotas asmeninam naudojimui, spausdintuvas puikiai tinka ir labai aukštos kokybės reikalaujantiems dokumentams, ataskaitoms, laiškams, prezentacijoms spausdinti. 1200 dpi spausdinimo raiška, solidus 16 puslapių per minutę greitis, greitas pirmas spaudas patenkins ir profesonalius vartotojus. Malonus darbas Vartotojasms tikrai patiks šiuolaikinis spausdintuvo dizainas,maži išmatavimai,speciali tylaus darbo funkcija, patogi 150 lapų talpos popieriaus pakrovimo lentynėlė, iki 100 spaudų išvedimas atgal ant spausdintuvo korpuso, taupant erdvę spausdintuvo darbui.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Lazerinis spausdintuvas PagePro 1350W

2005-02-26 | Spausdintuvas PagePro 1350W , spausdinantis 20 spaudinių per minutę greičiu , užtikrinantis aukštą 1200x1200 dpi spausdinimo raišką, tiesiog idealus sprendimams namams, tačiau pagal savo galimybes puikiai tinka ir biurams. Greitas pirmo spaudinio išvedimas, profesonali spaudinių kokybė, labai platus spausdinimui naudojamo popieriaus, vokų, laiškų, atvirukų spektras patenkins įvairiausius spausdinimo poreikius, o kompaktiškas spausdintuvų dizainas leidžia juos talpinti tiesiog ant darbo stalo. Spausdintuvas turi "namų" tylaus spausdinimo režimą. Atskirai keičiamos spausdinimo miltelių kasetės ir spausdinimo būgnas leidžia maksimaliai išnaudoti jų resursus ir sumažinti spausdinimo išlaidas. Spausdintuvui suteikiama trijų metų garantija.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Lazerinis spausdintuvas Page Pro 9100

2005-02-26 | Kuo išsiskiria Page Pro 9100 iš daugelio kitų spausdintuvų? Pirmiausia, tai žema kaina ir pigia eksploatacija, taip pat, turi daugiau įvairių funkcijų nei kiti spausdintuvai. Spausdintuvas Page Pro 9100 spausdina 35 lapus per minutę 1200 x 1200 dpi rezoliucija, naudojant standartinę paralelę. Dirbant kolektyve, USB ir Fast Ethernet funkcijos leidžia spausdintuvą laisvai naudoti vidiniame tinkle. Atliekant tokius darbus, kur įprastinis A4 formato popierius netinka, spausdintuvas turi galimybę spausdinti A3 dydžio formatu. Jau turimos spausdintuvo Page Pro 9100 standartines funkcijos išskiria jį iš kitų savo konkurentų. Spausdintuvo popieriaus talpumas gali būti padidintas nuo 700 iki 2200 lapų, panaudojant visus tris pagalbinius popieriaus dėklus, kurie yra įtaisyti spausdintuvo apačioje. Taip pat, spausdintuvo standartinio 500 lapų talpos popieriaus dėklas gali būti padidintas, panaudojant papildomus 4 dėklus, arba lapo spausdinimui iš abiejų pusių panaudojus spausdintuvo dvipusę spausdinimo funkciją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 2300DL

2005-02-26 | Spausdintuvas magicolor 2300DL skirtas Windows aplinkoje dirbantiems mažiems ir vidutinio dydžio biurams. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip vienspalvis 16 spaudinių per minutę greičio spausdintuvas. Platus naudojamo popieriaus spektras, 700 lapų popieriaus padavimo talpa, naujas polimerinis toneris, leidžiantis pasiekti iki 2400 dpi spausdinimo raišką, žema spausdintuvo kaina ir nebrangi eksploatacija paverčia šį spausdintuvą labai universaliu ir efektyviu kiekvieno biuro, o įvertinant mažus gabaritus ir personaliniu darbo įrankiu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 2300W

2005-02-26 | Spausdintuvas magicolor 2300W yra skirtas individualiems pirkėjams bei nedideliems biurams, norintiems turėti nebrangų spalvinį ir greitą vienspalvį spausdintuvą. Spausdintuvas spaudžia 4 spalvinius ir 16 vienspalvių spaudų per minutę 1200 dpi skiriamaja geba. Spausdintuvas pritaikytas darbui su Miscrosoft Windows operacinėmis sistemomis, jis pasižymi valdymo paprastumu. Naujas, polimerinis toneris užtikrina aukštą spaudos kokybę, nebrangią eksploataciją. Spausdintuvas turi universalų įvairių formatų popieriaus pakrovimo stalčių, jame įdiegta automatinė dvipusio spalvoto spausdinimo funkcija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 5430DL

2005-02-26 | Magicolor 5430DL dirba kaip dviejų spalvinių režimų lazerinis spausdintuvas, galintis tuo pačiu 20 puslapių per minutę greičiu spausdinti spalvotus ir juodai baltus dokumentus. Tai vienas iš greičiausių spalvinių lazerinių spausdintuvų, turintis gerai subalansuotą našumo,kokybės ir kainos derinį. Šiuolaikinis dizainas,aukšta spaudų kokybė, dvipusis spausdinimas, didelė poieriaus stalčių talpa, spausdinimas ant storo popieriaus, žema vienspalvių spaudų kaina patenkins patį reikliausią vartotoją. Magicolor 54300Dl yra suderintas darbui Windows 98/2000/2003/XP/NT4 ir Macintosh OSX operacinėse sistemose. Jis turi standartinę Ethernet 10/100Base TX tinklo plokštę ir USB 2,0 jungtį. Magicolor 5430DL turi 3 raiškos 2400x600 dpi nustatymo variantus. Specialus Konica Minolta polimerizuotas toneris, spalvų kalibravimo galimybė užtikrina puikias spalvas, pustonius, ryškias linijas ir tekstą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 2350

2005-02-26 | Spausdintuvas yra skirtas nedideliems biurams ir grafikos specialistams, norintiems viename įrenginyje turėti aukštos kokybės spalvinį ir greitą vienspalvį spausdintuvą. Jis dirba 4 spalvinių ir 17 vienspalvių spaudų per minutę greičiu, suderintas darbui su įvairiomis operacinėmis sistemomis. Spausdintuvas turi naują Crown X valdiklį. Sąsajų ir spausdinimo protokolų gausa, platus pagalbinių programų rinkinys suteikia plačias valdymo galimybes. Spausdintuvas turi 2 spausdinimo režimus: „Halftone“ skirtą tekstams ir paprastai grafikai ir „Photo ART“ skirtą nuotraukoms ir meninei grafikai spausdinti. Nors spausdintuvo galimybės ženkliai didesnės, jo eksploatacinės išlaidos nesiskiria nuo kitų šios klasės spausdintuvų. Pristatydama naują magicolor mc 2350 modelį Minolta-QMS praplečia pripažinimą pelniusių magicolor 2300 serijos spausdintuvų galimybes. Magicolor 2350 – tai nedideliems biurams, grafikos specialistams ir asmeniniam naudojimui skirtas įrenginys, leidžiantis spausdinti iš įvairių operacinių sistemų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 3100

2005-02-26 | Magicolor 3100 ir magicolor 3300dirba kaip dviejų spalvų režimų lazeriniai spausdintuvai, galintis tuo pačiu 16 (mc 3100) arba 24 (mc 3300)puslapių per minutę greičiu spausdinti spalvotus ir juodai baltus dokumentus. Tai vieni iš greičiausių spalvinių lazerinių spausdintuvų. Tokios funkcijos, kaip darbas kompiuteriniame tinkle, automatinis spalvų reguliavimas, dvipusis spausdinimas, didelė poieriaus stalčių talpa, spausdinimas ant storo popieriaus suteikia vartotojui ypač dideles galimybes. PRISMLASER technologija suteikia galimybę spausdintuvui vienu metu spausdinti keturiomis CMYK spalvomis, tuo pat metu jas maišant ir išgaunant 16.7 mln. atspalvių. Vaizdas spausdinimui yra paruošiamas atskirai, todėl spausdinant CMYK spalvomis, spalvų taškelių yra išvengiama, net spausdinant dideliu greičiu. Technologijos pasiekimas - spausdintuvas magicolor 3100 spausdina 16, o mc 3300 net 24 aukštos kokybės A4 formato dokumentus per minutę.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!