LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 23 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Sportiniai šokiai
„Ratuto“ istorija

2006-02-16 | Vilniaus sportinių šokių kolektyvas “Ratuto” įkurtas 1983 metais. Nuo 1995 metų jis vadinamas Vilniaus miesto sportinių šokių klubu “Ratuto”. Jo įkūrėjai Aušra ir Virginijus Visockai. Klubo treneriams – A. ir V. Visockams, 1997 metais už aukštus sportinius rezultatus ir indėlį vystant šokių sportą suteikti nusipelnusių Lietuvos sporto trenerių vardai ir trenerio eksperto kategorija. Sportinių šokių klubas “Ratuto” yra savarankiška visuomeninė sporto organizacija, vienijanti asmenis, propaguojančius sportinius šokius ir sveiką gyvenimo būdą. Klubas “Ratuto” yra Lietuvos sportinių šokių federacijos narys. Klubo pagrindiniai tikslai – rengti aukštos klasės sportinių šokių atlikėjus, organizuoti sportinių šokių varžybas, sporto ir kultūros renginius, seminarus, padėti klubo nariams realizuoti olimpines idėjas, turiningai praleisti laisvalaikį ir pailsėti. Per visą gyvavimo laikotarpį Vilniaus sportinių šokių klube išugdytas nemažas būrys aukštos klasės šokėjų, kurie ne kartą tapo Lietuvos čempionatų nugalėtojais ir prizininkais, sėkmingai atstovavo Lietuvos rinktinei įvairiuose tarptautiniuose turnyruose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Krepšinio šou kuria ir šokėjos

2003-04-23 | Kone pirmosios krepšinio aistruolius linksminti pradėjo Klaipėdos universiteto ritminės gimnastikos studentės. Prieš 7 metus merginas į grupę subūrė Klaipėdos universiteto ritminės gimnastikos dėstytoja Bronė Švitrienė. "Pastebėjau, kad tarp studenčių yra gabių merginų, galinčių užs Šimti ne vien ritmine gimnastika. Atrinkau gabiausias, prisimena Švitrienė. - Pirmas mūsų pasirodymas vyko universitete. Ten paneles pastebėjo Klaipėdos krepšinio klubo "Neptūnas" vadovai ir pakvietė šokti per varžybų pertraukas". Po sėkmingo debiuto klaipėdietės sulaukdavo vis daugiau pasiūlymų, jos pirmosios dalyvavo LKL "ėvaigždžių dienoje". Tobulindama judesius ir siekdama geresnių rezultatų, šokių grupės vadovė atrinko geriausias merginas: "Galvojau apie perspektyvą ir nusprendžiau, kad grupėje turi likti tik gabios, profesionalios sportininkės. Šiuo metu pas mus šoka 10 merginų, keturios jų - Lietuvos meninės gimnastikos rinktinės narės. Viena grupės lyderių - Irina Nikitina - sportinės gimnastikos meistrė, pernai ji tapo Baltijos šalių akrobatikos čempione".
Iš 10 grupės narių aikštelėje dažniausiai pasirodo 6 ar 7 merginos. Kurios gimnastės dalyvauja, priklauso nuo renginio svarbos: rimtose rungtynėse, kurias stebi didelė auditorija, šoka geriausios, per vietinės reikšmės varžybas žiūrovus linksmina naujokės.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!