LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 17 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Pasiūlos ir paklausos požiūriu, gyvybė yra pigiausas dalykas pasaulyje. Vandens, žemės, oro kiekis apibrežtas, bet gyvybė gimdanti gyvybę - begalinė.
Dž. Londonas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Striptizas
Striptizas mylimajam

2009-01-22 | Dauguma vyrų, stebėdami moterų striptizą, tarkim, kine ar naktiniame klube, pripažįsta, kad tai - gražu ir seksualu. Prisipažinkite, kad ne vienai iš jūsų atsiranda minčių, ar nesurengus tokio malonaus siurprizo savo vyrui? Tačiau vienas dalykas - kino ekranas ar naktinio klubo scena ir visai kas kita - namuose. Be to, apima abejonės, kad ir kūno linijos toli gražu ne kaip profesionalių striptizo šokėjų, todėl, greičiausiai, varžotės, kompleksuojate ir neišdrįstate . Kaip vis dėlto išmokti šokti striptizą namų salygomis, kad atrodytų seksualiai ir maloniai nustebintų vyrą? Kaip bebūtų surepetuoti visi šokio judesiai, tačiau jei tai mėgintumėte daryti nenoriai, pasirodymas nebus sėkmingas. Todėl pirmiausiai atsikratykite minčių: „Girdi, ką aš, kvailė, darau?" arba „Kaip aš juokingai atrodysiu!". Nepamirškite, kad jūs - nuostabios ir geidžiamos partnerio, o striptizas - pats seksualiausias šokis pasaulyje. Tiesa, prieš šokdamos permeskite mintimis šokio judesius arba improvizuokite intymias pozas, kurios jus pačią pirmiausiai užvestų. Tada jūs būsite nuoširdi ir jūsų nuotaiką pagaus partneris. Geriausias ėjimas - pasirodyti mylimajam naujame ir neįprastame vaidmenyje. Jei jis įpratęs jus matyti džinsais ir marškinėliais, tai šokdamos jūs turėtumėte užsimesti tik lengvo šilko chalatėlį ar naktinius marškinėlius. Tačiau jei jūs pasirinksite sijonėlį ir romantišką palaidinę, jums labiau tiks moters - vampyrės vaidmuo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kinijoje striptizas per laidotuves bus draudžiamas

2006-09-25 | Atsakingi Kinijos pareigūnai nuo šiol draus striptizo šokėjų pasirodymus laidotuvių metu. Toks sprendimas priimtas po to, kai Kinijos Jiangsu provincijoje buvo suimti penki striptizo trupių vadovai, nes kapinėse per laidotuves surengė „nepadorius pasirodymus“. Striptizo vadovių šokėjai buvo suimti po vieno šokėjų pasirodymo per ūkininko laidotuves Donghai apygardoje. Tvirtinama, kad šokėjos į šias laidotuves sutraukė apie 200 žmonių. Kinijos žiniasklaidoje rašoma: „Donghai kaimuose striptizas būdavo įprastas dalykas siekiant į laidotuves sutraukti kuo daugiau žiūrovų. Vietiniai žmonės mano, kad kuo daugiau žmonių ateis į laidotuves, tuo labiau pagerbiamas miręs asmuo“. Dabar kinų prašoma pranešti apie visus nepadorius pasirodymus per laidotuves specialiu telefono numeriu. Už striptizo šokėjų įskundimą siūlomas ir atlygis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

K.Hudson naujas pomėgis - šokiai aplink striptizo stulpą

2006-09-17 | JAV aktorė Kate Hudson neslepia susiradusi naują širdžiai mielą užsiėmimą – šokius aplink striptizo stulpą. Laikraščiui „Glamour“ 27 m. „Auksinio gaublio“ laimėtoja sakė: „Tai milžiniškas malonumas. Tik mokomės to normalioje šokių studijoje. Užsiėmėme tuo su draugėmis ir pačios nustebome, ką galime padaryti ant to stulpo“. K. Hudson įsitikinimu, tokio erotiško nusiteikimo receptas labai paprastas – ji yra itin sportiška: „Laimei, neturiu problemų su figūra ir man nereikia valandų valandas kankintis treniruočių salėje. Visada buvau sportiška – tai visiškai normalu, kai augi su broliais“, – sakė aktorės Goldie Hawn dukra.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Chippendales” ir vėl vilios lietuvaites

2006-09-13 | Raumeningi ir įdegę kūnai, žavios šypsenos, grakštūs ir išraiškingi judesiai. Dėl jų iš proto kraustosi viso pasaulio moterys. Jau šį rudenį 12 tobulų kūnų nuginkluos moterišką auditoriją ne tik seksualia ir skoninga choreografija. Spalio 12 – 14 dienomis didžiuosiuose Lietuvos miestuose “Chippendales” vyrukai “versis per galvas”, kad vėl sužavėtų lietuvaites, praneša renginio organizatoriai. Nors viso pasaulio moterys „alpsta” per jų pasirodymus, o dauguma jų net nedvejodamos iškeistų ramų vakarą į pašėlusią naktį su jais, patys “Chippendales” grupės nariai save vadina paprastais vaikinais. „Jei geriau mus pažinotų, suprastų, kad nemėgstame stereotipų, sklandančių apie striptizo šokėjus. Tikrai nesiekiame turėti bet kokią moterį ir vertiname paprastumą”, - sako vienas Chippendales narių Kevin Cornell. “Daugybė žavių, puikiai atrodančių nuogų kūnų”, - nei vienas užsienio spaudos straipsnis neapsieina be šios frazės. “Chippendales – tai fantastiškas kūrinys, fenomenas. Per jų pasirodymus moteriškoji publika praranda kvėpavimą ir tampa laukine”, - rašo “What’s on Magazine”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klaipėdoje esamos ir būsimos nuotakos rinksis į Didįjį mergvakarį

2006-07-13 | Ne vienoje šalyje viešėję ir ne vienai moteriai galvą apsukę striptizo ereliai šįkart suvažiuos į Klaipėdą. Čia liepos 15 dieną, šį šeštadienį, „Pramogų banke“ merginų kraują kaitins „Gelbėtojų šou“. Vakarėlio tema – Didysis mergvakaris, rašoma pranešime spaudai. Pasak pranešimo spaudai, penki vyrukai uostamiesčio publikai pristatys naują programą. Jos metu pasirodys ir 2005-ųjų tarptautinio vyrų striptizo čempionato „Baltic Men“ nugalėtojas Edvardas. „Mes tikimės, kad į vakarėlį susirinks būsimosios nuotakos su savo draugėmis, o kur daug nuotakų, ten būna karšta. Mes neviliosim merginų, idant šios atsisakytų būsimų teisėtų vyrų, bet skirsim joms ypač daug dėmesio“, - žada „Gelbėtojų šou“ vadybininkas Aleksandras Savickas. Kuo šį kartą seksualieji vyrukai ketina nustebinti dailiosios lyties atstoves, A. Savickas neatviravo. „Viskas priklausys nuo to, kokio amžiaus merginos ir moterys ateis į renginį“, - išlaikė intrigą jis. Didysis mergvakaris Klaipėdos „Pramogų banko“ Senojoje salėje šį šeštadienį prasidės lygiai vidurnaktį. Po to iki paryčių publika galės šėlti naktiniame klube „Relax“.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Konkuruodami dėl lankytojų Vilniaus striptizo klubai pasitelkia ir taksistus

2006-06-16 | L.T. duomenimis, už kiekvieną į naktinį klubą pasižiūrėti nusirenginėjančių moterų atvežtą klientą striptizo klubai taksistams moka. Pavyzdžiui, 2004 metais už vieną klientą taksistui mokėta 40 litų, po metų – 60–80 litų, o šiemet – 100–150 litų. Taksi vairuotojai to neslepia, o klubai neigia. „Esu nuvežęs ne vieną klientą į klubus ir už tai gavęs pinigų. Moka padoriai, nors ir ne visi klubai. Kartais jie sukčiauja. Atveži klientus, sako, atvažiuok vėliau, tada sumokėsim. Atvažiuoji, o pinigų negauni. Apsimeta, kad tavęs nepažįsta. Kitą kartą, jei klientas užsimano į tą klubą, sakau, jog uždarytas, ir nuvežu ten, kur man sumoka“, – teigė vienas sostinės taksistas, veždamas L.T. žurnalistą į senamiestyje esantį striptizo klubą. Atvažiavus prie klubo, taksi vairuotojas neskubėjo nuvažiuoti. „Palauksiu, gal kas nors jau namo nori“, – šypsojosi jis. Klube susimokėjus, tačiau panorus dar kelias minutes pabūti prieangyje, pasitikę darbuotojai klausiamai kilstelėjo antakius. „O man smalsu, ar jūs sumokėsite tam taksistui, kuris mus čia atvežė“, – atsakiau. „Pone, tai ne jūsų reikalas ir kalbos apie tai – gandai“, – pasipiktino tvirtai sudėtas apsaugininkas. Ir tuoj pat iškošė, jog gali išlydėti pro duris, jei kas nepatinka.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Lietuviai striptizo šokėjai neprilygo atvykėliams

2006-05-02 | „Pramogų banką“ Vilniuje penktadienio vakarą užvaldė moterys – pirmą kartą sostinėje vyko vyrų striptizo čempionato finalas „Baltic Men“. Anksčiau tradiciniame konkurse geriausi striptizo šokėjai varžydavosi uostamiestyje, o šiemet Klaipėdoje vyko tik pusfinalis. „Klaipėdoje šiltesnės merginos. Nežinau, ar tai dėl pačios publikos, ar dėl to, kad Vilniuje scena yra aukščiau“, – pastebėjo renginio organizatorius Irmantas Karpis. Dėl geriausio striptizo šokėjo vardo varžėsi net 12 seksualių vyrų iš įvairių šalių – Graikijos, Italijos, Lenkijos, Baltarusijos, Olandijos, Rusijos ir Karibų salų. Lietuvai atstovavo striptizo grupės „Gelbėtojų šou“ nariai Mirekas ir Giedrius. „Pramogų bankas“ sulaukė maždaug pusės tūkstančio vilniečių ir miesto svečių moterų dėmesio. Jos nepagailėjo už reginį sumokėti po 60–120 litų. O kai kurioms nusišypsojo laimė ir pakliūti ant scenos, kur joms viliotinį šoko konkurso dalyviai. Galima buvo išvysti ir dabartines striptizo tendencijas – ne vienas konkurso dalyvis į sceną žengė apsirengęs juodais ilgais švarkais ir pasipuošęs odinėmis detalėmis. „Rodos, ateina filmų „Matrica“ ar „Ašmenys“ herojai“, – pastebėjo žiūrovė Jurgita. Striptizo šokėjų pasirodymus vertino itin moteriška komisija. Joje buvo dainininkė Inga Valinskienė, laidos vedėja Daiva Tamošiūnaitė, žurnalistė Laisvė Radzevičienė, modelis Jurgita Tvarijonaitė. Vakarą vedė iškalbingoji Asta Baukutė, pasidabinusi senos moteriškės kostiumu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Išpardavę bilietus į "Chippendales" pasirodymus, organizatoriai rengs papildomą šou Vilniuje

2005-10-27 | Lapkričio mėnesį koncertinės agentūros "Makroconcert" organizuojami seksualiųjų "Chippendales" vyrukų pasirodymai Lietuvoje susilaukė milžiniško lietuvaičių dėmesio. Bilietus į šokėjų pasirodymus Kaune ir Vilniuje merginos išpirko iki renginio likus trims savaitėms. Jau nuo praeitos savaitės agentūros "Makroconcert" telefonai įkaitę nuo "Chippendales" fanių skambučių. "Kasdien sulaukiame begalės merginų skambučių. Visos teiraujasi papildomų bilietų į "Chippendales" šou. Po tokio skambučių antplūdžio nusprendėme surengti papildomą šou Vilniuje" - "Chippendales" populiarumu džiaugėsi "Makroconcert" ryšių su visuomene atstovė Inga Grigaliūnaitė. "Chippendales" savo aistringoms gerbėjoms lapkričio 9 d. Vilniaus "Ledo rūmuose" padovanos ir antrąjį pasirodymą: papildomas šou bus surengtas 18 valandą. "Jau turime ne tik sostinės merginų, bet ir kauniečių užsakymų bilietams į antrąjį šou Vilniuje" - teigė I. Grigaliūnaitė. "Chippendales", kurie dar vadinami "pačiu karščiausiu amerikietiško eksporto produktu", rugsėjo pabaigoje leidosi į turą "European Fantasy Tour", per kurį surengs apie 70 pasirodymų 16 Europos šalių. Pasirodymus žada aplankyti beveik 100 tūkstančių moterų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Uostamiesčio striptizo klubai: aistros kurstymas

2005-07-04 | Keliuose uostamiestyje veikiančiuose striptizo klubuose kasnakt galima rasti itin karštą vasaros kokteilį - rausvą šviesą, pusnuogius ir nuogus aplink žibantį strypą besisukančius moterų kūnus, ritmingą muziką, erotikos pulsavimą. Intymi atmosfera į klubus sutraukia linksmas draugų kompanijas, nuobodžiaujančius vienišius, pramogų ieškančias poras. Retkarčiais čia įvirsta ir triukšmingi jūrininkų ar turistų būriai. Striptizo klubuose kasnakt tvyro aistros ir nuodėmės nuojauta. Vyrai ir moterys stebi veiksmą nedidelėje scenoje, gurkšnoja svaigiuosius gėrimus, bendrauja ir mėgaujasi kūną užliejančiais pojūčiais. Daugeliui ši laisvalaikio pramoga nebeatrodo nuodėminga. Nuolatiniai striptizo klubų lankytojai tikina, kad atsipalaiduoti nuogų merginų apsuptyje madinga. Ne tik užsieniečiai, bet ir lietuviai jau pamėgo ir kitą gan egzotišką striptizo klubų pramogą. Pusnuoges šokėjas jie kviečiasi prie savo staliukų ir, vaišindami prabangiais kokteiliais, šnekučiuojasi su jomis. Tol, kol vėl ateina jų eilė lipti į sceną ir sušokti erzinantį viliotinį publikai. Nors kai kurie skeptikai burnoja, kad sostinės striptizo klubuose daugiau prabangos ir egzotikos, klaipėdiečiai atkerta, kad uostamiesčio klubuose - jaukesnė ir intymesnė atmosfera. Vieną vasaros naktį „Klaipėdos" žurnalistai užsuko į tris Klaipėdoje veikiančius striptizo klubus, kad savo akimis įsitikintų, kokia nuotaika tvyro ten, kur nusirenginėjančios merginos kursto pramogaujančių aistras.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Striptizas Norvegijoje - toks pat menas, kaip ir opera

2005-05-05 | Striptizas yra toks pat menas, kaip baletas ar opera, byloje, kurioje naktinių klubų savininkai siekė išsikovoti mažesnius mokesčius, nusprendė Oslo teismas. "Esu be galo patenkinta. 90 procentų čia apsilankiusių žmonių man sako, kad tai, ką aš atlieku, yra menas", - sakė Trondheimo mieste įsikūrusiame "Dream Go Go" bare striptizo šokėja dirbanti mergina. Šią savaitę Norvegijos teismas nusprendė, kad striptizas turėtų būti vertinamas lygiai taip pat, kaip ir kiti meniniai pasirodymai, nuo komikų vakarų iki operos. Šiems renginiams netaikomas pridėtinės vertės mokestis (PVM). Mokesčių inspekcijų pareigūnai, darydami prielaidą, jog striptizas nėra menas, iš Oslo naktinio klubo "Blue Angel" reikalavo milijono Norvegijos kronų (apie 425 tūkst. litų, kadangi bilietai nebuvo apmokestinti PVM, kuris paprastai siekia 25 procentus. "Blue Angels" advokatai tokią poziciją ginčijo, teigdami, kad striptizo šokėjos, pasirodymų metu persirengdamos seselėmis, policijos pareigūnėmis ar flamenko šokėjomis, demonstruoja meninius gabumus. Kitokios nuomonės buvo mokesčių inspekcijos teisininkai. Anot jų, publika į striptizo klubus renkasi pažiūrėti nuogų kūnų, o ne meninio pasirodymo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!