LT   EN   RU  
2021 m. lapkričio 27 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Nepasitikėk žmogum, kuriam viskas atrodo gera, taip pat žmogum, kuris viską laiko blogu, o visų labiausiai - žmogumi, kuris į viską žiūri abejingai.
J. K. Lavateris
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Svarstyklės
Mitybos horoskopas: Svarstyklės

2006-12-30 | Reguliuokite virškinimą! Virtuvėje vertinate tradicijas ir paprastumą. Nesate egzotiškų patiekalų mėgėjai. Visada mieliau renkatės didžkukulius nei suši. Būkite atsargūs. Nemėgstate ilgai sukinėtis prie viryklės, tad dažnai perkate pusfabrikačių. Retai kada pagalvojate, ar toks maistas jums tinka. Žvaigždės pataria. Turite įsikalti į galvą, kad maistas - tai kuras, nuo kurio priklauso jūsų sveikata ir grožis. Dažniau pasigaminkite kokių nors gardesnių, bet nesudėtingų valgių. Mėgaukitės vaisiais, daržovėmis ir grūdų produktais. Ypač tinka dribsniai, įvairios košės - suteikia būtiniausių vitaminų ir mineralų. Pasistenkite maitintis tuo pačiu laiku - reguliariai gausite energijos. Dėmesio! Labiausiai mėgstate mišraines. Gardinkite jas ne majonezu, o neriebiais pagardais su žolelėmis. Būtina kartas nuo karto pakeisti aplinką ir kuo daugiau būti gryname ore.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

SVARSTYKLĖS (09.23-10.22)

2006-12-28 | Svarstyklių ženklo žmonėms reikalinga harmonija. Ginčai joms kenkia bei nuolat vargina priešingybių balansavimas. Visiems pažįstami jų diplomatiniai gabumai ir žavesys. Kita Svarstyklių pusė kartais pasireiškia per dideliu susikaupimu ir nesugebėjimu patenkinti savo pačių poreikius. Svarstyklės turi išreikštą grožio jausmą ir gerą akį spalvoms bei formoms. Ši savybė suteikia joms gabumų meno supratimui, daiktų ir žmonių puošimui. Mada, kosmetika ir papuošalai - svarstyklių stichija. Jos pasižymi puikiomis manieromis ir geru skoniu, dažnai labai rūpestingai prižiūri ir save. Jos vertina kitų žmonių draugiją ir moka priimti svečius, yra geros šeimininkės.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Svarstyklės. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)

2006-12-28 | Tai naudingų ryšių užmezgimo metai, tad bendrauk, nesislėpk nuo naujų žmonių. Mokykis naujų dalykų, lankyk kursus – pravers. Kai reikės padaryti rimtą sprendimą, remkis ne tik savo galva, bet ir protingų, geranoriškų žmonių patarimais. Mokslas. Darbas. Geriausiai seksis dirbti aptarnavimo, informacijos apdorojimo ir sklaidos, reklamos, vertėjavimo, prekybos sferose. Palanku visa, kas reikalauja komunikabilumo, gebėjimo greitai susigaudyti situacijoje. Daug reikš ryšiai bei draugų pagalba. Mokymuisi tavo galvelė kaip reta nesipriešins, tad galima tikėtis, kad į ją priplūs masė reikalingos informacijos, kuria puikiai mokėsi pasinaudoti. Aplinkiniams paliksi sumanios gudruolės ir šmaikštuolės įspūdį. Draugystė. Meilė. Draugų toli ieškoti nereikės. Galėsi kurti artimų širdžių klubą, nes aplink telksis daug šiltų, draugiškų žmonių, pasirengusių bet kada išklausyti arba laukiančių tavo dėmesio ir taiklaus žodžio. Meilės nuotykių šiemet nepritrūks, tačiau didžiosios gyvenimo meilės dar gali tekti palaukti. Daugiausiai dėmesio ir šilčiausių jausmų sulauksi iš vaikino, kuris sukiojasi netoliese. Pinigai. Pirkiniai. Nebūsi nei turtuolė, nei vargšė. Gausi pagal nuopelnus, gyvensi pagal galimybes. Jei turi tikslą, mokėsi ir pataupyti, o jeigu ne – smagiai paišlaidauti. Geriausiu atveju šių metų pirkinys galėtų būti automobilis. Jei neturi tokio poreikio ir nebus galimybių, tai galbūt įsigysi nešiojamąjį kompiuterį, treniruoklį ar dviratį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Svarstyklės. Horoskopas 2007-iems metams

2006-12-28 | 2007 metai pareikalaus iš Svarstyklių susitvarkyti visus planus ir projektus. Viskas turi būti kruopščiai apgalvota ir sudėliota į lentynėles. Saturnas netgi būdamas pačiose negatyviausiose padėtyse paprastai būna geras Svarstyklėms, ir dabar jis duoda joms šansą pakoreguoti savo likimą. Gali atsirasti rimtų dalykinių ryšių su vyresnio amžiaus asmenimis arba solidūs ir patikimi draugai. Šiais metais Svarstyklės daug važinės ir susipažins su daug žmonių. Lieka tik pasitelkti savo intuiciją, kad netaptum aferistų auka. Darbe pas Svarstykles – viskas tvarkoje. Praeiti metai vertė rimtai dirbti, nematant nė menkiausių darbo rezultatų, o dabar atėjo laikas rinkti derlių. Savo veiklos srityje Svarstyklės parodys išradingumą, pateiks puikių racionalizacinių pasiūlymų. Gali užsimegzti draugiški santykiai su vyresnybe ar bendradarbiais. 2006 gruodį Svarstyklės neblogai padirbėjo, taip kad 2007 sausis – visiškoje jų valdžioje. Tuo metu gerai keliauti pailsėti ten, kur klimatas toks pats kaip ir namuose – staigus laiko juostų pasikeitimas neigiamai paveiks šio ženklo atstovų savijautą. Geriausias laikas verslui vystyti – kovas ir balandis. Rugpjūčio pabaigoje Svarstyklės apčiuopamai pataisys savo materialią padėtį, kai tuo tarpu lapkritis – labai nepalankus metas verslas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Medicininis – astrologinis horoskopas: Svarstyklės

2006-12-27 | Būdingas pusiausvyros siekis. Medžiagų apykaita Svarstyklėms labai svarbi. Rekomenduojama homeopatija. Svarstyklėms gera nuotaika laiduoja vidinį grožį, perenantį į išorinį, - pavyzdžiui, į fizinę harmoniją. Paprastai Svarstyklių sveikata yra gera, nors kartais pagal jų išvaizdą to ir nepasakytum. Svarstyklėms pavaldūs inkstai ir juosmens sritis. Labiausiai pažeidžiama šio ženklo atstovų vieta – inkstai. Būtent su jais ir susijusios ligos – nefritas, inkstų akmenligė, uremija, šlapimo pūslės uždegimas; taip pat diabetas, moterims – kiaušidės cista. Šio ženklo ligoniams labai patinka dėmesys ir švelnumas, todėl jų sveikimas dažnai priklauso nuo santykių su aplinkiniais. Efektyviausia terapija – poilsis draugiškai nusiteikusių giminių ir draugų apsupty. Gydančiai veikia maloni muzika ir gražios gėlės. Reikėtų vengti peršalimų. Stresinėse situacijose nereikėtų piktnaudžiauti alkoholiu ir raminamaisiais. Pagrindiniai Svarstyklių priešai – rukymas, stiprūs gėrimai, neryžtingumas ir pavydas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vestuvinis Horoskopas - Svarstyklės

2006-12-23 | Svarstykles globoja Venera, tad ir moterims, gimusioms po šiuo ženklu, būdingiausia: meilė, menas, harmonija. Jų įgimtas estetikos pamėgimas matyti visur – drabužiuose, buto apstatyme, renkantis dekoratyvų daiktą. Labai geros žmonos: saikingo būdo, lengvai prisitaiko prie žmonių ir aplinkybių. Vyrai, apgaubkite savo žmoną meile ir švelnumu. Jeigu kartais būtų sunki diena, namo sugrįžtumėte blogai nusiteikę, neišliekite pykčio ant žmonos. Kiekvieną nesusipratimą pamėginkite ramiai išsiaiškinti. Moterys “Svarstyklės” labiau vertina gamtą, negu triukšmingą draugiją, tad neužmirškite laisvalaikiu suorganizuoti išvyką už miesto, tai bus naudinga ne tik jūsų žmonai, bet ir jums. Įgimtas Svarstyklių ženklo atstovų polinkis į grožį atves juos į pačias įspūdingiausias Lietuvos vietas. Vestuvių puotai Svarstyklės mielai rinksis vilą prie ežero ar poilsio namų – Kuršių nerijoje salę, ar poilsiavietę Palūšėje. Jie patys ir jų svečiai turi grožėtis nuostabia gamta ir subtilia aplinka. O kokios puikios vestuvinės nuotraukos išeis gražaus gamtovaizdžio fone! Jeigu aplinkybės taip susiklostytų, kad Svarstyklėms tektų švęsti vestuves neišvykus į gražų gamtos kampelį, šio ženklo atstovai pasirinks pačius skoningiausius restoranus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Horoskopas keliaujantiems: Svarstyklės

2003-03-31 | Svarstyklės. Pati svarstyklių simbolika kalba apie būtinybę visur surasti aukso vidurį. Tai ryškiausias diplomatiškumo ir etiketo išlaikymo pavyzdys. Net ir Svarstyklių jumoras niekada neperžengs santūrumo ribų. Tarp visų Zodiako ženklų, šis nusipelno ir aukščiausio esteto apdovanojimo. Nuo mažens svarbu tokius žmones auginti harmoningoje aplinkoje ir kuo daugiau dėmesio skirti jų vaizduotės ir meniškumo ugdymui. Bet kokiame amžiuje jie susidomėję lanko parodas, muziejus, koncertus, madų demonstravimo ir kitus renginius. Tai sudaro ir didžiąją kelionės įspūdžių dalį. Iš prigimties Svarstyklės yra apdovanotos sugebėjimu pastebėti grožį, žavėtis ir kurti. Net ir neturėdamos tuo metu galimybės ką nors įsigyti, jos su malonumu pasidžiaugs ir gražiomis vitrinomis, ir puikiomis prekėmis, ir gražiais statiniais. Šių žmonių parsivežtų lauktuvių krepšyje pasigesime tik praktinę paskirtį turinčių daiktų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!