LT   EN   RU  
2021 m. lapkričio 27 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Turizmo agentūros
Kelionių agentūra "Litaura"

2006-04-17 | Kelionių agentūra "LITAURA" Lietuvos turizmo rinkoje dirba nuo 1991 metų. Mūsų klientai - tai ne tik įvairaus amžiaus žmonės, bet ir solidžios organizacijos. Didžiausias mūsų rūpestis, kad klientai būtų patenkinti kelione, patirtų daug gražių įspūdžių bei prisiminimų. LITAURA taip pat yra kelionių organizatorius, organizuojantis keliones po Europą: Prancūziją, Čekiją, Vengriją, Austriją, Slovakiją, Lenkiją, Latviją, Estiją. Kartu su mūsų profesionaliais gidais kelionių maršrutai nuolatos tobulinami, atsižvelgiant į klientų nuomonę, kuri yra svarbiausias tolimesnio mūsų darbo veiksnys. Didėjant kelionių geografijai, didėja ir įvairiausių kelionių maršrutų. Per pastaruosius metus mūsų klientai ypač pamėgo jungtines (aplankant keletą šalių) keliones autobusu. Norinčių nebrangiai, bet turiningai praleisti laiką ir pamatyti daug kraštų, nenuvilsime ir šiemet. Kelionės lėktuvu vykdomos kartu su Lietuvos bei užsienio šalių partneriais: Tez Tour, Novaturas, Horizont Travel, Domina Travel ir kt. Maloniai kviečiame keliauti su kelionių agentūra "Litaura"! Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kelionė būtų patogi, saugi ir maloni.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Turizmo agentūra “ALFATURAS”

2006-04-07 | Trečius metus dirbanti turizmo agentūra ALFATURAS spėjo sukaupti nemažą patirtį organizuojant poilsines - pažintines, verslo, skatinamąsias keliones į daugelį Europos ir pasaulio šalių. Siekdami kuo aukštesnio darbuotojų profesionalumo, nemažai investavome į jų mokymą ir patirtį. Siekėme kuo aukštesnės mūsų svečių aptarnavimo kokybės, autentiško mūsų konsultantų turizmo produkto pristatymo. 2003 metais tapome viena sparčiausiai augančių Lietuvos turizmo verslo kompanijų. Mūsų išskirtinumas - didžiausio Lenkijos kelionių organizatoriaus Eccoholiday atstovavimas Lietuvoje. Vien per 2003 metus daugiau kaip 1000 žmonių pasirinko šio organizatoriaus keliones. Eccoholiday siūlo plačią kelionių programą užsakomaisiais reisais iš Varšuvos į Tenerifę, Rodo salą, Kiprą, Tunisą, Egiptą, Pietų Ispaniją ir kitus kurortus. Platus musų veiklos baras - verslo kelionės. Keliaujantiems verslo reikalais mūsų agentūros darbuotojai visada pasiruošę sudaryti optimalų maršrutą, sutvarkyti vizas, apdrausti, rezervuoti ir parduoti lėktuvų, jūrų keltų, autobusų ar traukinių bilietus, užsakyti viešbutį ar automobilį bet kurioje pasaulio vietoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Turizmo agentūra "Grūda"

2006-04-06 | Turizmo agentūra "Grūda" dirbanti jau antrąjį dešimtmetį ir turinti didelę kelionių autobusu organizavimo patirtį, norėtų pasiūlyti Jums poilsinių ir pažintinių šio sezono maršrutų. Profesionalūs gidai, patyrę, paslaugūs ir kultūringi vairuotojai - saugios ir malonios kelionės garantas. Turizmo agentūra "Grūda" teikia šias paslaugas: organizuoja ekskursijas po Lietuvą ir Baltijos šalis, pažintines ir poilsines keliones autobusu į Europos šalis, verslo keliones bei keliones į muges ir parodas, rengia keliones pagal grupės pageidavimą, nuomoja turistinius autobusus. "Grūda" siūlo jaunimui stovyklas Lietuvoje ir užsienyje, aktyvų vasaros poilsį kalnuose, poilsį geriausiuose Europos kurortuose. Priimame ir aptarnaujame individualiai keliaujančius turistus. Rezervuojame viešbučius, užsakome keltus, gidus, draudžiame. Užsakome ir parduodame aviabilietus grupių ir pavienių asmenų kelionėms į visas pasaulio šalis. Mūsų agentūra gali pasiūlyti Jums keliones lėktuvu užsakomaisiais reisais iš Vilniaus į Egiptą, Kretą, Maljorką, Ispaniją, Antaliją, Marmarį, Kroatiją, Bulgariją, Italiją. Taikome lanksčią nuolaidų sistemą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Turizmo agentūra "Litamicus"

2006-04-05 | Turizmo UAB “LITAMICUS” dirba kelionių organizavimo sferoje nuo 1990 metų. Per 14 savo veiklos metų įgijome daug patirties ir klientų bei partnerių pasitikėjimą. Mes vadovaujamės keletu pagrindinių taisyklių, sąlygojančių gerą turistų aptarnavimą. Mūsų tikslas – greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Jeigu ruošiatės į kelionę su savo draugais ar kolektyvu ir Jūsų netenkina nei viena mūsų siūlomų kelionių programa - sudarysime kelionės programą pagal Jūsų norus ir pageidavimus. Jei norite keliauti nuosavu automobiliu, pagal Jūsų pageidavimus paruošime kelionės programą, užsakysime norimo lygio apgyvendinimą, apdrausime ir pakonsultuosime.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Turizmo agentūra “Guliverio kelionės”

2006-04-05 | Turizmo agentūra “Guliverio kelionės” įkurta 1997 metais. Nuo pat savo veiklos pradžios vadovaujamės keletu pagrindinių taisyklių, sąlygojančių gerą turistų aptarnavimą. Mūsų tikslas – greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Todėl organizuojame keliones taip, kad vykstantieji galetų maksimaliai realizuoti savo norus. Patraukli kelionės programa, jaukūs viešbučiai, komfortabilus autobusas ir paslaugūs vairuotojai, geras ir dėmesingas kelionės vadovas padarys Jūsų kelionę nepamirštamą. Jeigu ruošiatės į kelionę su savo draugais ar kolektyvu ir Jūsų netenkina nei viena mūsų sūlomų kelionių programa - sudarysime kelionės programą pagal Jūsų norus ir pageidavimus. Jei norite keliauti nuosavu automobiliu, pagal Jūsų pageidavimus paruošime kelionės programą, užsakysime norimo lygio apgyvendinimą, apdrausime ir pakonsultuosime.Jeigu Jūs keliaujate lėktuvu, mes Jums padėsime išsirinkti optimaliausią kelionės variantą.Tad keliaukite su mumis ir Jūs patirsite ne prastesnių kaip kapitono Guliverio įspūdžių!

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Turizmo agentūra “Keliautojų klubas”

2006-04-05 | Kelionių agentūra “Keliautojų klubas” - nuo 1994 metų sėkmingai organizuoja poilsines, pažintines ir verslo keliones po visą pasaulį. Mūsų moto - “išskirtinis dėmesys klientui” – įpareigoja mus operatyviai, profesionaliai ir kūrybingai įgyvendinti pačius netikėčiausius keliautojo norus ar pageidavimus. Jaunas, energingas, sparčiai tobulėjantis kolektyvas padarys viską, kad Jūsų atostogos būtų sklandžios ir patogios. Bendradarbiaudami su didžiausiais kelionių organizatoriais galime pasiūlyti įdomių ir įvairių kelionių, garantuoti aukštą paslaugų kokybę, geras kainas, patrauklią nuolaidų sistemą. Jei norėsite keliaudami pažinti kitus kraštus ar tiesiog atsipalaiduoti ir pailsėti, visada galite kreiptis į „Keliautojų klubą". Mūsų siūlomos pažintinės kelionės po Austriją, Italiją, Šveicariją, Vokietiją, Graikiją, Ispaniją, Čekiją, Vengriją ir kitus kraštus Jums atvers duris į kultūros, meno, muzikos ir architektūros lobyną, kurį žmonija kaupė tūkstantmečiais. Jei ieškote aktyvaus kalnų poilsio - Alpės, Dolomitinės Alpės, Tatrai ir t.t. svetingai pasitiks Jus savo snieguotomis viršukalnėmis. 0 jei norite paprasčiausiai pamiršti visus darbus ir rūpesčius, galėsime Jums pasiūlyti poilsinę kelionę prie ežero, jūros ar vandenyno kranto. Saulė, vanduo ... ir jokių rūpesčių, nes juos atiduosite mums! Ras iš ko pasirinkti ir egzotikos mėgėjai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

UAB „Europos kelionių agentūra“

2006-04-04 | UAB „EUROPOS KELIONIŲ AGENTŪRA“ yra vieninteliai AFRICA line ADVENTURE CLUB atstovai Pabaltijo ir Rytų Šalims. Naudojasi AFRICA line ADVENTURE CLUB SERTIFIKATU ir prekiniu ženklu turistinių paslaugų pardavimui. AFRICA line ADVENTURE CLUB – nekonvencialaus turizmo pradininkai, siekiantys parodyti nuostabią gamtą ir kultūrų įvairovę už oficialių turistinių maršrutų ir turistinių enklavų, aktyviai remia Pasaulinio Paveldo apsaugą. Visos programos paruoštos AFRICA line ADVENTURE CLUB žingeidžių grupių vadovų, kurie daugelį mėnesių praleido tuose kraštuose, tapdami tikrais ekspertais. Unikalūs pasiūlymai yra kelionės pagal užsakymą. Bičiulių būryje galite pasirinkti kryptį ir suplanuoti kelionės trasą, o mes pasitarnausime savo patarimais, žiniomis ir patirtimi atidirbant detales. Keliaudamas su AFRICA line ADVENTURE CLUB gali tapti archeologu Egipte, senovės civilizacijų, pasislėpusių tropikų džiunglėse atradėju, nuotraukos apdovanotos Foto Word Press autoriumi, Kilimandžaro užkariautoju, bei visada išgyventi fantastiškus nuotykius ir saugiai sugrįžti į namus, ką gali patvirtinti gausus mūsų pastovių klientų Adventure klub dalyvių būrys.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Turizmo agentūra "Liturimex"

2006-04-03 | Liturimex yra viena pirmųjų privačių turizmo agentūrų šalyje, įsikūrusių 1991 m. Per šį laikotarpį įmonė sėkmingai išaugo į 87 darbuotojų kompaniją su keliomis veiklos kryptimis bei filialais. Liturimex teikiamos paslaugos apima ne tik keliones ir bilietus, bet ir užsienio svečių priėmimą Baltijos šalyse. 2002-ais ir 2003-ais metais Lietuvos Valstybinis turizmo departamentas Liturimex pripažino Lietuvos atvykstamojo turizmo lydere. Vilniuje taip pat veikia konferencijų ir renginių padalinys, o Druskininkuose Liturimex įmonių grupei priklausantis viešbutis “Regina” yra vienas jaukiausių kurorte. Nuo 1997 m. esame oficialus Austrijos avialinijų kelionių partneris Lietuvoje. Liturimex kompetenciją ir profesionalumą vertina didelės užsienio kompanijos bei tarptautinės asociacijos, kurių nariais mes esame. Kviečiame ir Jus savo kelionių rūpesčius patikėti mums.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Turizmo agentūra “SAITAS”

2006-04-03 | Turizmo agentūra “SAITAS”, įkurta 1992 metais, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo atstovauti Lietuvos ir užsienio aviakompanijoms, bei siūlyti profesionaliai organizuotas keliones. 1997 metų agentūrai suteiktas Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) statusas, kuris suteikia garantiją, kad “SAITO” siūlomų produktų bei paslaugų kokybė ir darbuotojų kvalifikacija atitinka tarptautinius reikalavimus. 2002 metais “Saitas” tapo oficialia Lietuvos Tautinio Olimpinio komiteto kelionių organizatore. 2002 metų lapkričio mėnesį agentūrai buvo patikėtas bilietų platinimas į XXVIII Atėnų vasaros Olimpines žaidynes ir suteiktas oficialaus agento statusas. Turizmo agentūros “SAITAS” biurai yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Paslaugas teikiančių vadybininkų profesionalumas yra įvertintas tarptautinės turizmo asociacijos diplomais. Darbuotojų patirtis užtikrina profesionalų Jūsų verslo bei poilsinių kelionių organizavimą. Daugelis stambių įmonių, valstybinių institucijų, bei privačių asmenų nuolat naudojasi mūsų agentūros paslaugomis. Didelį dėmesį “SAITAS” skiria produktų, paslaugų bei klientų aptarnavimo kokybei. Užsakymus atliekame greitai ir kvalifikuotai, parenkame patogiausią maršrutą ir optimalią kainą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

ŠVITĖ, Vėbrienės turizmo agentūra

2006-04-02 | ŠVITĖ yra senovinio žodžio "aušra" sinonimas. Mes tikimės, kad kelionėje šis žodis Jus nuteiks optimistiškai. Turizmo agentūra ŠVITĖ yra IATA – tarptautinės oro transporto asociacijos narė, Lietuvos turizmo asociacijos narė, Vilniaus Prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė. ŠVITĖ keturiolika metų rengia dalykines, pažintines ir poilsio keliones įvairiausiais maršrutais. Jums bus patogios ir naudingos mūsų paslaugos. Galime paįvairinti keliones, pakviesdami TV laidų vedėjus, paskraidinti oro balionu, pasiūlyti apsilankyti kultūriniuose renginiuose. Iš anksto planuokite savo laisvalaikį, atostogas, verslo susitikimus kartu su turizmo agentūra ŠVITĖ.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!