LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 27 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vaizdo sistemos
LEVEL klaidino DVD pirkėjus dėl kainų

2007-11-09 | UAB "Media Incognito" reklamoje skelbtos DVD diskų kainos "kitur", su palyginimo informacija "sutaupai", "įsigyk bet kurio filmo DVD pigiau www.level.lt" pripažintos neteisingomis. Surinkus reikalingą medžiagą paaiškėjo, kad minėtose interneto parduotuvėse DVD kainos ilgą laiką buvo pateikiamos neatsižvelgiant į kainas, kurias skelbia kiti DVD pardavėjai ir parduotuvės internete. Interneto portalui DVDonline.lt pateikus konkrečių parduodamų DVD kainas, buvo įrodyta, kad filmų mėgėjai užsukę į www.level.lt ir kitas minėtas parduotuves internete, buvo klaidinami skelbiamų kainų skirtumu. Pavyzdžiui, filmo "Babelis" kaina tinklapyje www.level.lt - 18,99 Lt, www.dvdonline.lt - 17,87 Lt, nors atsakovų interneto svetainėje skelbiama, jog kaina kitur siekia net 19,99 Lt. DVD filmo "Ir velnias dėvi Prada" Level.lt nurodoma kaina siekia 28,49 Lt, skelbiama kaina "kitur" - 29,99 Lt, nors DVDonline.lt savo klientams šį filmą siūlo įsigyti už 26,69 Lt ir t.t. UAB "Media Incognito" įpareigota nedelsiant nutraukti klaidinančią reklamą bei paneigti skelbtą klaidinančią reklamą interneto svetainėse www.level.lt, www.obuolys.lt bei www.music.lt. Už Konkurencijos tarybos laikino draudimo skleisti reklamą nevykdymą arba įpareigojimo paneigti klaidinančią ar neleidžiamą lyginamąją reklamą nevykdymą ar netinkamą jo vykdymą reklaminės veiklos subjektams skiriama bauda nuo 1 iki 20 tūkst. litų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

DVD diskų nuomos kaina krito iki 2,99 Lt

2007-11-06 | Didžiausios Lietuvoje DVD prekybos ir nuomos interneto svetainės DVDonline.lt duomenimis, DVD diskų nuomos kainos krenta iki 2,99 Lt. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose vieno DVD disko nuomos kaina svyruoja nuo šešių iki trijų litų. Atsižvelgdama į augantį filmų mėgėjų poreikį išsinuomoti daugiau DVD diskų, DVDonline.lt pasiūlė naują nuomos planą "SUPER EXPRESS GOLD". DVD nuomos kainos įvairiuose miestuose yra skirtingos. Vilniuje DVD diską parai filmų mėgėjams siūloma išsinuomoti už šešis, rečiau už penkis litus. Tuo tarpu Kaune DVD diską parai galima išsinuomoti už keturis litus. Šiauliuose ir Panevėžyje DVD diskų nuomos punktai savo klientus vilioja siūlydami DVD diską parai išsinuomoti netgi už tris litus. Tačiau klientai išsinuomotus DVD diskus turi grąžinti kitą dieną, todėl net ir pakankamai maža kaina nevilioja filmų mėgėjų. DVDonline.lt duomenimis, daugelis klientų sutiktų už DVD disko nuomą mokėti ir daugiau, jei tik kaina atitiktų kokybę, o grąžinimo terminai nebūtų taip griežtai reglamentuojami. "Atlikus apklausas buvo pastebėta, jog vis daugiau klientų pageidautų išsinuomoti daugiau DVD diskų ilgesniam laikotarpiui. Atsižvelgdami į šį didėjantį poreikį ir nusprendėme pasiūlyti naująjį "SUPER EXPRESS GOLD" planą", - sakė DVDonline.lt projekto vadovė Indrė Žukauskaitė. Klientai, užsisakę šį nuomos planą mėnesiui, vienu metu gauna 20 DVD diskų iš savo "Pageidaujamų DVD sąrašo" už 59,99 Lt.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"ICG kompiuteriai" pradeda prekiauti ir skaitmeniniais televizoriais

2006-11-28 | UAB "Innovation Computer Group" (toliau – ICG), žinomas kaip mažmeninės prekybos skaitmenine technika tinklas, šių metų lapkričio mėnesį įgyvendino savo planus skaitmeninius televizorius prijungti prie savo skaitmeninės technikos prekių asortimento. Šia proga ICG savo klientams pasiūlė kompleksinį sprendimą - už ypač žemą kainą įsigyti žymiausių gamintojų skaitmeninius televizorius bei nekenkiant aplinkai atsikratyti senais kineskopiniais televizoriais. Nuo šių metų lapkričio mėnesio prekybos skaitmenine technika tinklas "ICG kompiuteriai" savo klientams pasiūlė ypatingai aukšta vaizdo kokybe pasižyminčius skystųjų kristalų (LCD) bei plazminius televizorius. ICG salonuose siūlomi žymiausių gamintojų skaitmeniniai televizoriai savo vaizdo kokybe, mažomis energijos sąnaudomis bei kompaktišku dizainu yra gerokai pranašesni už senus kineskopinius televizorius. "Kadangi "ICG kompiuteriai" įsikūrė kaip prekybos skaitmenine technika tinklas, atsiradus galimybei Lietuvoje prekiauti skaitmeniniais televizoriais, mūsų bendrovė pradėjo svarstyti tokios prekybos perspektyvas. Šiandien galime pasidžiaugti, kad nuo lapkričio mėnesio tapome visos skaitmeninės technikos pardavėjais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Skaitmeninė video kamera Mustek DV – 5600

2005-05-30 | Kompanija MAS Elektronik AG pranešė apie tiekimą naujos skaitmeninės Mustek DV - 5600 video kameros, kuri atlieka ir skaitmeninio foto aparato, diktofono, Interneto kameros bei MP3 – grotuvo funkcijas. Naujas gaminys turi automatinį objektyvą ir 3,1 megapikselių PZS matricą, suteikiančią aukštą vaizdų kokybę ir tikrovišką vaizdą. Palyginus su ankstesniais modeliais, kamera DV – 5600 turi šiuos pranašumus: kadrų dažnis padidėjo iki 30 k/s, įmontuotas 16x skaitmeninis transfokatorius, o atminties apimtis padidėjo dvigubai, iki 64 Mb. Kameroje DV – 5600 aukštas foto rėžimo lygis (iki 2624x 1968 pikselių) kartu su greita sąsaja USB 2. 0. Naudojama sąsaja įmontuota sensorinėje klavišų plokštėje bei 2,5 " spalvotame ŽK monitoriuje. Kameros maitinimas įgyvendinamas ličio baterijos dėka. Filmuotos medžiagos įrašas gali būti talpinamas vidinėje atmintyje (64 Mb) , taip pat ir kortelės (SD/MMC) atmintyje. Į komplektą įeina ir audio bei video išėjimas bei kiti pagalbiniai priedai.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Radeon X850 XT PE iš Gigabite

2005-05-29 | Kompanija Gigabit pristatė video kortą Gigabite – RX85X256 Logisys – B, būtent toks yra pilnas video kortos pavadinimas, tipiškas hi – end produktas. Sąsaja PCI – Express, 16 pikselinių konvejerių, 256 Mb GDDR3 atminties, dirbančios 1180 MGc dažniu, taktinis dažnis GPU sudaro 540 MGc. Vėsinimo sistema taip pat tam tikrame lygyje gali efektyviai išskirti šilumą nuo kaistančių elementų. Video korta įpakuota į spalvotą dėžutę, su įtaisyta rankena, skirta nešimui. Kaina – 560 eurų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ultra GF 6800 su 512 Mb VRAM: pasirodys labai greitai

2005-05-22 | Keletui dienų praėjus po CeBIT 2005 pradžios, keletas kompanijos NVIDIA partnerių ir ATI Technologies pranešė, kad greitai prekyboje pasirodys 3D – greitintuvai, grafinių adaptorių su 512 Mb atmintimi "flagmaniški" modeliai. Kitą mėnesį BGF, Gainward ir XFX pradės video kortų, "čipo" Ultra GeForce 6800 su 512 Mb atmintimi, pardavimą. Šių, ateityje pasirodysiančių kortų kaina, aišku, bus didelė. Daugumai pirkėjų šios kainos netgi pasirodys neįperkamos. Pirmas XFX Ultra Ge Force 6800 512 Mb GDDR3 jau parengtas išankstiniam užsakymui, jo kaina siekia maždaug 800 eurų. O įspūdinga SLI sistema Gainward iš dviejų kortų Ultra GeForce 6800 su vandens atvėsinimu, kainuoja apie 1500 – 2000 eurų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Keturkojai operatoriai: naujoji karta

2005-04-13 | Nortumberlendo grafystės (Didžioji Britanija) policija pradėjo naudoti naują distancinio videostebėjimo sistemą, skirtą filmavimui sunkiai prieinamose arba žmogaus gyvybei pavojingose vietose. Fido Camera pavadintas kompleksas sudarytas iš miniatiūrinės kameros, mikrofono, bevielio siųstuvo ir autonominio maitinimo šaltinio. „Operatoriaus“ vaidmenį čia atlieka specialiai apmokytas šuo, kamerą nešiojantis ant savo galvos. Kaip praneša BBC, sistema pasižymi mažu svoriu ir todėl visiškai nevaržo keturkojo gelbėtojo judesių. Vaizdas iš kameros perduodamas į nešiojamą imtuvą, kurį, pavz., gali turėti spectarnybos darbuotojas ar policininkas. Be video vaizdo, Fido Camera taip pat perduoda ir garsinius signalus. Infraraudonųjų daviklių dėka filmavimą galima atlikti, esant net minimaliam apšvietimui, nors čia geriau būtų naudoti katinus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Japonijoje sukurtas trimatis "kiaurai matomas kibernetinis žmogus"

2003-05-06 | Japonijoje sukurta technologija, leidžianti gydytojams stebėti savo ligonius "iš vidaus", kuriant jų virtualius trimačius antrininkus. Dzikėjaus medicinos universiteto mokslininkams pavyko praturtinti magnetinės rezonansinės tomografijos metodą kompiuterine grafika ir stereokino teatru. Darbo principas grindžiamas žmogaus skenavimu magnetiniais laukais ir radijo bangomis. Šis būdas yra daug tikslesnis ir mažiau kenksmingas nei rentgeno spinduliai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

70 bendrovių kuria konsorciumą, plėtosiantį trimačių vaizdų technologiją

2003-05-02 | 70 stambių bendrovių, įskaitant Japonijos milžines "Sony Corp" ir "Sanyo Electric Co", antradienį paskelbė sudariusios konsorciumą, plėtosiantį trimačių vaizdų (3D) technologijas. "3D Consortium" koordinuoja penkios pagrindinės konsorciumo partnerės - "Sony", "Sanyo", "NTT Data Corp", "Sharp Corp" ir "Itochu Corp". Tarp kitų dalyvių yra nemažai interneto bendrovių, taip pat Japonijos ir užsienio akademinių institucijų. Konsorciumas skatins 3D technologijų tiek programinės, tiek kompiuterinės įrangos segmentuose tyrimus ir plėtojimą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Juodai-balto vaizdo stebėjimo kameros

2003-02-15 | Slapta kamera su objektyvu ORACLE. Skirta vidinėms patalpoms, nespalvoto vaizdo, atskiri video ir audio išėjimai, paslėpta jutiklio REFLEX korpuse, komplekte su dviem tvirtinimo kronšteinais (sieninis ir lubinis), 384 TV eilučių, 0,5 Lux jautrumo, automatinis apšviestumo reguliatorius, objektyvas 4,3 mm, F 1,2, 46o apžvalgos kampas, 12 VDC, ANGLIJA. Slapta kamera su objektyvu TS-P1318A. Skirta vidaus patalpoms, juodai balto vaizdo, atskiri video - ir audio signalų išėjimai, jutiklio PIR korpuse, 400 TV eilučių, 0.4 Lux (F 3.5) jautrumo, objektyvas pinholinis 5.5mm, automatinis apšveistumo reguliavimas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!