LT   EN   RU  
2021 m. lapkričio 27 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Valstiečių sąjunga
BVS informuoja rinkėjus: Rusijos kunigaikštienės K. D. Prunskienės Valstiečių liaudininkų partija praktiškai įgyvendino ir savo rinkiminę programą ir vieną iš esminių savo programos nuostatų - "viskas galima, kas neuždrausta".

2007-01-29 | Valstiečių liaudininkų vedlė Rusijos kunigaikštienė K.D. Prunskienė teigia: "Per dvejus metus Valstiečiams liaudininkams, iškovojusiems 10 mandatų per Seimo rinkimus, savo darbo efektyvumu ir rinkėjams duotų pažadų įgyvendinimu pavyko aplenkti kitas, daug daugiau Seimo narių turinčias partijas. Valstiečiai liaudininkai kitas politines partijas aplenkė ir priimtų įstatymų projektų (59), įgyvendinančių rinkimines nuostatas, skaičiumi. " Demokratinės politikos bei Strateginių tyrimų institutų atlikto rinkimų pažadų vykdymo monitoringo duomenimis, prieš Seimo rinkimus LVLS savo rinkimų programoje, palyginus su kitomis partijomis, rinkėjams įsipareigojo įgyvendinti daugiausia nuostatų – net 52. Pusę rinkimų programos nuostatų partija jau yra įgyvendinusi. Buitinių vartotojų sąjunga neskaičiavo, kiek šios partijos priešrinkiminėje programoje yra iš viso nuostatų ir kiek jų įgyvendinta, tačiau jos nuomone Demokratinės politikos bei Strateginių tyrimų institutai aiškiai pasikuklino. Programa ištisai susideda iš nuostatų: sieksime, prisidėsime, raginsime, rūpinsimės, didinsime, palaikysime, remsime ir t.t. Taip, kad ji ko gero įgyvendino ~ 99 % rinkiminės programos nuostatų. Tiesa Buitinių vartotojų sąjungai nepavyko aptikti, kad ši partija būtų paruošusi ir pateikusi Seimui svarstyti bent vieną įstatymo projektą , juo labiau kad Seimas būtų jį priėmęs. Tikriausiai partija neskiria įstatymo projekto nuo įstatymo papildymo, pakeitimo projekto.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Valstiečiai liaudininkai prašo nuolaidų nuo stichijos nukentėjusiems žemdirbiams

2006-09-15 | Lietuvos Valstiečių liaudininkų sąjungos Valdyba kreipiasi į kaimiškų rajonų savivaldybių Tarybas, merus ir žemės savininkus, prašydama padėti žemdirbiams, sausrai ir liūtims šiais metais nualinus derlių. Valstiečių liaudininkų sąjungos Valdyba prašo savivaldybių Tarybas pagal galimybes atleisti žemdirbius nuo žemės mokesčio, arba sumažinti šią prievolę. Valdyba kreipiasi ir į visus žemės ūkio paskirties žemės savininkus, nuomojančius žemę jos naudotojams žemdirbiams, prašydama pagal galimybes sumažinti žemės nuomos mokestį, arba bent atidėti mokėjimo terminus, kol žemdirbiai gaus kompensaciją dėl gamtos stichijos padarinių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!