LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 26 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vandenis
VANDENIS (01.21-02.19)

2006-12-28 | Vandenio ženklo žmonės turi išreikštą laisvės ir nepriklausomybės siekimą. Jie yra individualistai ir turi poreikį išsiskirti iš daugumos. Retkarčiais tai juos paverčia ekscentrikais, snobais ir maištininkais. Vandeniai yra draugiški ir jiems nieko nėra svarbesnio kaip draugų ratas ar grupė bendraminčių. Vandeniai mėgsta permainas, ir nieko taip nepakenčia kaip rutinos ir senienų. Jie yra idealistai, visuomet turi idėjų ir planų, kaip ką nors padaryti geriau. Tiesa, idėjų įgyvendinimas ne jų jėgoms, nes dažnai į galvą šauna jau naujos idėjos, kol dar senosios nebuvo įgyvendintos. Jie tvirtai laikosi savo nuomonės ir yra sunkiai perkalbami. Vandenių galima sutikti visose srityse, kur jie gali savarankiškai dirbti ar reikalingi improvizacijos sugebėjimai. Daugelį Vandenių gali labiau dominti partnerio protas nei intymūs santykiai su juo, tačiau tuo nenorima pasakyti, kad jiems nereikalingi seksualiniai santykiai. Tiksliau sakant, jie objektyviai vertina meilę: pirma protu analizuojama įdomi patirtis ir tik vėliau pasiduodama jausmams. Draugystė ir vienas kito atitikimas Vandeniams svarbiausias dalykas partnerystėje. Progresuojantys, plačių pažiūrų Vandeniai atviri ir nesuvaržyti. Pavydas nėra ta savybė, kuri juos apibūdina. Į savo partnerį jie neturi savininkiško požiūrio ir taip pat nepripažįsta priklausantys kitiems. Asmuo, kuris yra ekscentriškas, nepriklausomas ir neprisirišantis, Vandeniui būtų idealus partneris.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vandenis. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)

2006-12-28 | Vieni iš geriausių metų. Džiaugsies pakilia nuotaika, nesenkančia energija, populiarumu, aplinkinių parama. Jei sugebėsi teisingai atsirinkti, su kuo tau pakeliui, gali daug nuveikti. Pasiseks rasti stiprių rėmėjų, nusiteikusių padėti įgyvendinti nemažus planus. Mokslas. Darbas. Daugelis reikalų judės lengviau nei visuomet, bet turėk omeny, kad viena kalnų nenuversi, o turint gerą komandą viskas įmanoma! Jei tik savimi pasitiki ir turi draugiškų bendraminčių, šiemet tau niekas netrukdys išsiveržti į lyderes. Per draugus, pažįstamus gali ir įsidarbinti, ir geresnes pareigas gauti, ir visuomeninėje veikloje pasireikšti. Tiesa, metų pabaigoje gali paaiškėti, kad tie draugai tau sugebėjo ir pakenkti, kas ten supaisys – sąmoningai ar netyčia. Mokslas eisis gana šauniai. Pinigai. Pirkiniai. Ir uždirbsi, ir „pradirbsi“. Patirsi nuostolių, jei pasiduosi abejotiniems draugų kurstymams. Sausio mėnesio antroje pusėje ar vasario pradžioje jų pasiūlyta avantiūra vėliau atsirūgs (turbūt gegužę ir dar kartą rudenį). Tais periodais nepalanku imti kreditą, įsigyti brangią nuosavybę ar ką nors tokio parduoti, tarpininkauti turto reikaluose. Tam palanki kovo antra dekada, balandžio, gegužės galas ir birželio pirma pusė. Draugystė. Meilė. Sulauksi neįtikėtinai daug dėmesio, simpatijų. Būk išranki rinkdamasi bendraminčius. Tai metas, kai tenka atsijoti draugus, atsisakyti nereikalingų ryšių.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Vandenis. Horoskopas 2007-iems metams

2006-12-28 | 2007 metai užbaigs daugiametį transformacijos ciklą. 2006 gruodis atnešė pasikeitimų į visas Vandenio gyvenimo sritis ir į naujus metus jie įžengs atsinaujinę, pakylėti, pilni kūrybinių jėgų. Vandenių laukia socialinės krypties pasikeitimas, jūs galite tapti naujo tipo politiku ar ideologu, galite tapti didelio kolektyvo vadovu ir gauti pajamų iš darbo asociacijose. Vandeniai gali susilaukti labai įtakingo asmens globą arba autoritetingų draugų pagalbą. Atsiras galimybė uždirbti nauiju, neįprastu būdu. Žinoma, kol tęsiasi Saturno ir Neptūno priešprieša jūsų ženkle, sunkumų išvengti nepavyks, bet jie lies daugiausiai asmeninį Vandenių gyvenimą. 2006 lapkritį-gruodį jau įvyko kažkokie palankūs pasikeitimai jūsų karjeroje ir 2007 metais jums belieka laikytis pasirinkto kurso, puoselėti ir vystyti numatytus planus. Kovas ir lapkritis – geriausias laikas naujų pelningų kontraktų pasirtašymui. Tuo metu atsiras galimybė perdaryti visus reikalus iružbaigtim kas dar velkasi iš paskos – entuziazmo ir energijos pakaks viskam. Rimti sunkumai gali iškilti rugpjūčio pabaigoje, esant Marso ir Jupiterio priešpriešai. Ameniniame gyvenime 2007-ieji – pergalių, pasiekimų ir, deja, neįveikiamų kliūčių metai. Iš vienos pusės, net santūriausi Vandeniai aktyviai užkariauja savo meilės objekto dėmesį, mitriai asistuoja ir tampa gundantys, kadangi turi savyje aistros ir optimizmo užtaisą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Medicininis – astrologinis horoskopas: Vandenis

2006-12-27 | Atkreipkite dėmesį į kraujagysles, antraip senatvėje neišvengsite tromboflebitų, kraujagyslių spazmų, hipertonijos. Beje, pacientas Vandenis nemoka gydytis, laukia stebuklingo pasveikimo, pagrįstai manydamas, kad liga – tai laikina neganda, taigi gali praeiti savaime. Dažniausiai Vandeniai būna apdovanoti fiziniu patrauklumu ir nuostabiu gyvybiškumu. Tačiau po šia apgaulinga išore slepiasi trapi sveikata. Vandenis valdo blauzdas, riešus, apatiniu galūnių kaulus, regos organus, vegetatyvinę kraujagyslių sistemą, raiščius ir sausgysles. Šio ženklo žmonėms būdingi varikozinis venų išsiplėtimas, nerviniai sutrikimai, galūnių traukuliai, problemos su rega ir klausa, o vyresniame amžiuje – padidejęs kraujo spaudimas ir aterosklerozė. Kartais jie kenčia nuo keistų, paslaptingų ir sunkiai diagnozuojamų ligų. Vandeniams nepatinka ilgas gydymas, jie pirmenybę teikia radikalioms priemonėms. Tai dar labiau silpnina jų imuninę sistemą. Kadangi jie lengvai pasiduoda itaigai, labai naudinga būtų stiprios asmenybės pagalba. Reikėtų vengti pervargimo, žalingų įpročių, nuobodulio ir melancholijos. Filosofinis požiūris į gyvenimą, kvėpavimo pratimai, protinga dieta ir masažas – Vandeniu sveikatos garantas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mitybos horoskopas: Vandenis

2006-12-26 | Daugiau prabangos ir komforto! Virtuvėje, kaip ir gyvenime, bet kokia kaina trokštate būti originalūs. Tik jums vieniems kyla neįprastų kulinarinių sumanymų. Būkite atsargūs. Siekdami paįvairinti įprastą valgiaraštį įmantriais patiekalais, kartais persistengiate. Juk jūsų skrandis ne geležinis. Žvaigždės pataria. Vandeniai paprastai nelinkę užkandžiauti tarp valgymų. Valgote sočiai ir vienu prisėdimu. Tad neturėtumėte skųstis figūra. Jei vis dėlto sveriate per daug, išbandykite idealiai jums tinkančią "prabangią dietą": truputis ikrų, krabų ar kitų jūros gėrybių, taurė putojančio vyno... Dėmesio! Mėgstate valgyti mažiau, bet gardžiau. Geriausiai pailsite keliaudami po gražias kultūrines vietas. Energijos suteiks ir žaidimai gryname ore bei kvėpavimo pratimai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vestuvinis Horoskopas - Vandenis

2006-12-23 | Gimusios tomis dienomis – emancipuotos moterys; geros gyvenimo draugės, jomis galima pasitikėti. Niekad neapkalba kolegų, sugeba kitus suprasti, atleisti silpnybes /ne tik kitų, bet savo vyro/. Tačiau ir vyrui patartina turėti tokias pat charakterio savybes. Madomis šios moterys ne ypatingai domisi, jos įsitikinusios, kad pasaulyje yra įdomesnių ir svarbesnių dalykų. Vyrai, žinokite, kad šios moterys bet kokioje situacijoje sugebės rasti išeitį. Kita vertus, nors iš pažiūros to ir nematyti, joms taip pat reikia paramos ir pagalbos. Sugebėkite ją suteikti taktiškai, kad neužgautumėte moters ambicijos. Taktas ir diplomatija – dvi pagrindinės sąlygos jūsų šeimyniniame gyvenime. Labiau už viską Vandeniai vertina laisvę, taigi jiems labai nelengva pasiryžti vedyboms. Be to, Vandenis yra oro stichijos ženklas, o ši stichija yra greičiau intelektuali negu emocionali. Bet jeigu jis nusprendė susituokti alpinistų stovykloje kelių kilometrų aukštyje, jokia jėga jo nesulaikys! Liks tiktai padėti susirasti pasišventusį dvasininką, kuris kalnuose sutuoktų Vandenį su jo išrinktąja. Toks pat nenuspėjamas Vandenis ir vestuvinės puotos atžvilgiu: jis gali susižavėti, pavyzdžiui, tailandietiškais patiekalais, ir tik jais vaišinti svečius. Nevalgote ryžių su jūros gėrybėmis – tai jūsų problema. Juk atėjote ne prisikirsti, o pasveikinti draugo…

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Horoskopas keliaujantiems: Vandenis

2003-03-31 | Po šiuo Zodiako ženklu gimsta originalaus mąstymo ir gyvenimo būdo žmonės. Jų idėjos gali pralenkti laiką ir likti nesuprastos. Bet šie žmonės nesistengia nieko kitiems primesti ir netgi siekia, kad esantys šalia jų taip pat būtų laisvi. Keliaudami su Vandeniais pastebėsite, kaip greitai jie sugeba užmegzti naujus ryšius, elgiasi nevaržomai. Jie tiesiog negali gyventi nebendraudami. Galite nusistebėti ir tuo, kad labai greitai kinta Vandenių pažiūros: tai, ką jie dar vakar teigė, šiandien gali ir neigti. Būdamas šalia Vandenio kiekvieną akimirką gali tikėtis pamatyti vis naują asmenybę. Paprastai ir jų išvaizda nestokoja ekstravagancijos.

Lankomumo reitingasKomentarų: 12

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!