LT   EN   RU  
2021 m. spalio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Windows
Pristatyta testinė "Windows Vista", kurioje įdiegtos visos galutinės versijos funkcijos

2006-05-29 | Pasaulinė informacinių technologijų (IT) lyderė "Microsoft" pristatė bandomąją naujos operacinės sistemos "Windows Vista" versiją Beta 2. Šiuo metu ją galės išmėginti IT specialistai bei programų kūrėjai, o birželio mėnesį – ir platesnis vartotojų ratas. Beta 2 versija savo funkcionalumu beveik nesiskiria nuo galutinio programos varianto, kurį verslo klientams "Microsoft" pristatys lapkritį, o visiems vartotojams – 2007 m. sausį. "Windows Vista" Beta 2 lyginant su ankstesnėmis testinėmis versijomis pasižymi atnaujintu informacijos organizavimu bei paieškos funkcijomis, geresniu suderinamumu, papildomomis priemonėmis mobiliam darbui. Papildyti darbo su vaizdine ir garsine informacija įrankiai: įdiegtas grotuvas "Windows Media Player 11", patobulintos fotonuotraukų organizavimo galimybės ir pan. Beta 2 pristatymo tikslas – kuo plačiau išbandyti šių naujovių veikimą, o taip pat suteikti vartotojams galimybę susipažinti su nauja operacine sistema ir pradėti rengtis jos išleidimui. Tiesa, ši versija vis dar labiau orientuota į IT profesionalus, o paprastiems vartotojams rekomenduojama palaukti galutinės "Windows Vista" pasirodymo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Microsoft" stiprina kovą prieš piratavimą

2005-07-26 | Didžiausia pasaulyje programinės įrangos gamintoja "Microsoft" ruošiasi taikyti griežtesnę legalių operacinės sistemos "Windows" kopijų registravimo kontrolę, kad sumažintų savo gaminių piratavimą visame pasaulyje. "Microsoft" išplėtė "Windows Genuine Advantage" programą, reikalaujančią jos gaminių vartotojus patvirtinti turimas programinės įrangos kopijas, kad būtų galima gauti "Windows XP" atnaujinimus. Su saugumu susijusiems programos atnaujinimams, užtaisantiems programos spragas, kuriomis naudojasi virusai ir įsilaužėliai, patvirtinimo nereikės, kad visi vartotojai galėtų išvengti viruso infekcijų ir taip būtų užkirstas kelias virusų plitimui internete, sakė "Windows Geniune" programos direktorius Davidas Lazaras. "Tai - dar vienas įrankis mūsų arsenale", - sakė D. Lazaras, pažymėdamas, kad trečdalis pasaulyje instaliuojamų "Windows" programų yra piratinės kopijos.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Microsoft nustatė Windows XP 64bit edition išleidimo datą

2005-04-25 | Microsoft kompanija pagaliau apsisprendė, kada oficialiai bus išleistos Windows operacinės sistemos versijos 64 bitų procesoriams. Šiuo metu rinkoje parduodami 64 bitų serveriams skirti AMD Opteron ir Intel Xeon procesoriai, o pirmaisiais staliniams kompiuteriams skirtais lustais tapo AMD Athlon 64 procesoriai. Intel kompanija stalinių kompiuterių rinkai 64 bitų procesorius pateikė visai neseniai - šių metų vasario mėnesį. Kaip praneša Infoworld svetainė, savo šaltiniu nurodydama Microsoft atstovus, Windows Server 2003 x64 Edition ir Windows XP Professional x64 Edition operacinių sistemų prezentacija įvyks šio mėnesio 25 d., Sietle [JAV] vyksiančios WinHEC konferencijos metu. Anksčiau buvo šnekama, kad šios operacinės sistemos rinkoje turėtų pasirodyti pirmojoje 2005 metų pusėje. Naujose sistemose veiks tiek tradicinės, 32 bitų, tiek ir naujos programos, naudojančios visus 64 bitų procesorių teikiamus privalumus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Naujoji Microsoft Windows versija "nevirškins" Itanium procesorių

2004-11-11 | Kitais metais rinkai Microsoft pasiūlys specialią, klasteriams skirtą Windows versiją, tačiau ji neveiks su žymiai galingesniais Intel Itanium 2 serveriniais procesoriais, bent jau pirmuoju metu. PĮ milžinas pranešė, kad iki 128 procesorių turintiems klasteriams skirta Windows Server 2003 Compute Cluster Edition sistema veiks tik su 32-/64 bitų Intel ir AMD lustais. Sprendimas nepalaikyti Itanium 2 tapo eiliniu trukdžiu procesorių šeimynai, prieš 10 metų galėjusiai užkariauti visą pasaulį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Brokuotas Windows XP pataisymas atjunginėjo internetą

2003-06-03 | Korporacija Microsoft atšaukė gegužės 21 d. išleistą pataisymą operacinei sistemai Windows XP, kuriame buvo eilė atnaujinimų susijusių su saugumu. Pataisymai buvo pripažinti brokuotais, nes konfliktavo su kitų gamintojų saugumo sistemomis. Dėl šių konfliktų kai kuriuose kompiuteriuose būdavo visiškai užblokuojamas ryšys su internetu. Su tokia problema susidūrė apie 600 tūkst. Windows XP vartotojų. Problemą galima išspręsti pašalinus pataisymą. Artimiausiu metu Microsoft žada išleisti pataisytą "lopo" versiją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 7

plačiau >>

Windows 2003 Server aktyvavimo raktas pateko į internetą

2003-04-12 | Programinės įrangos aktyvavimo sistema, kurią Microsoft įvedė pakete Office XP, o vėliau ir operacinėje sistemoje Windows XP, ne pernelyg sutrukdė piratams šiuos produktus platinti. Apsaugos sistema gana greitai buvo perlaužta, be to, korporatyvinė OS versija nereikalavo savęs aktyvuoti. Vietoj sudėtingo kompiuterio aparatūros analizės proceso ir unikalaus rakto generavimo, vartotojas galėjo panaudoti vieną iš standartinių raktų Volume Licence Key (VLK).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Microsoft Windows NT

2003-03-14 | Microsoft Windows NT operacinė sistema pasidarė populiariausia tinklų operacine sistema kompiuterių rinkoje, užėmusi Novell NetWare vietą. Patogus interfeisas ir paprastas eksploatavimas leido net nepatyrusiems vartotojams montuoti ir aptarnauti lokalus tinklus. Windows NT yra modulinė OS, palaikanti visas išplėstas galimybes, įdiegtas į paskutinius Intel ir Alpha firmų procesorių ištyrimus, o taip pat pašalina apribojimus operatyvios atminties apimčiai ir saugomos informacijos kiekiui. Servisas – bet kuri programa arba komponentė, kuri užkraunama kartu su OS dar prieš vartotojui įeinant į tinklą ar pamatant ekraninį interfeisą. Servisai užkraunami automatiškai ir neleidžia operatoriui kištis į užkrovimo procesą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!