LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 27 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Go-go
  Kultūra > Šokiai > Erotiniai šokiai > Go-go
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-12-08
Klube „Los patrankos“ – trečiasis Lietuvos go-go šokėjų čempionatas
2001 m. lapkričio mėnesį žinomas Lietuvos choreografas Kęstutis Baranauskas (grupė F.U.) suorganizavo pirmąjį Lietuvos go-go čempionatą, kurio prizininkai gavo galimybę atstovauti Lietuvą Europos ir pasaulio čempionatuose, - sakoma pranešime spaudai.

Šį šeštadienį Kauno klube „Los patrankos“ įvyks trečiasis Lietuvos go-go šokėjų čempionatas.

Tai jau trečiasis respublikinis go-go šokėjų čempionatas, organizuojamas Kauno klube „Los patrankos“. Šiuo renginiu siekiama suteikti lankytojams galimybę pamatyti geriausius Lietuvos šokėjus, pristatančius save specialiai šiam čempionatui paruošta programa ir apranga.

Stebint kompetetingai komisijai dėl geriausiųjų titulo varžysis apie 30 Lietuvos (Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių ir t.t.) šokėjų finalistų. Patiems šokėjams dalyvauti šiame čempionate yra ne tik prestižo reikalas, bet ir puiki galimybė tobulėti - įdomiausiai pasirodžiusiems šokėjams bus pasiūlytos darbo vietos „Los patrankos“ klube.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Aukštasis mokslas (13)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Automobiliai (41)    Statyba (29)    Atleidimas (4)    Liemenėlės (3)    Moters diena (4)    Paukščiai (5)    Pagonybė (3)    Lietuvos istorija (110)    Draudimas (7)    Klaviatūros (11)    Krašto apsauga (27)    Šventasis Kazimieras (2)    Vadovavimas (185)    Restoranai (5)    Bildukai (3)    Turizmas (151)    Katės (33)    Šamanai (7)    Sony Ericcson (40)    Ekologija (15)    Trys karaliai (5)    Katalikybė (49)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Shidokan (3)    Kelionių pasiūlymai (7)    Vokiečių aviganis (2)    Opel (4)    Kompiuteriai (148)    Striptizas (8)    Interneto dienoraščiai (2)    Garso sistemos (15)    Meninė gimnastika (14)    Teisėtvarka (24)    Masonai (7)    Tinklapiai (13)    Logistika (12)    Šventieji (10)    Delfinologija (4)    Partizanai (12)    Kazino (10)    Vadyba (89)    Hakeriai (273)    Grybų patiekalai (6)    Paieškos sistemos (14)    Kovos menai (72)    Fizika (11)    Prokuratūra (4)
1. Nepilnametės naktis leidžia ne miegodamos namie, o raivydamosi scenoje
2. "Adidas" vakarėlyje "Galaxy" - ritmenbliuzas ir juodaodės go go šokėjos
3. Albumą „Bitutė“ „Cisco Kid“ narė pasaugos anūkams
4. Klube „Dada” vyks go-go šokėjų čempionatas
5. Klube "Dada" įvyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas
6. Klubo "Dada" Go-Go čempionate šokėjai bus tikrinami dopingo testu
7. Klaipėdos klube "Dada" varžysis Go-Go šokėjai
8. A.Makejevą sužavėjo Kauno publika ir "go-go" šokėjos
9. Tarantino koncertuos su "go-go" šokėjomis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!