LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 27 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Go-go
  Kultūra > Šokiai > Erotiniai šokiai > Go-go
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-01-27
Klube "Dada" įvyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas
2003 metų sausio 24 – 25 dienomis Klaipėdos naktiniame klube “Dada” vyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas nugalėtojo taurei ir pagrindiniam prizui – piniginės sąskaitos “Adidas” firminėse parduotuvėse - laimėti. Čempionato nugalėtoja tapo Sandra Sušinskytė. Antrąją vietą iškovojo Vaidas Smelevičius, trečia liko Monika Skabickaitė, kuriai taip pat atiteko “Publikos prizas”, - sakoma pranešime spaudai.

“Dada Go Go šokėjų čempionate” dalyvavo 12 šokėjų. Čempionate numatyta, kad visi dalyviai bus testuojami specialiais dopingo testais, prieš ir po renginio. Organizatoriai, pasitelkę į pagalbą medikus, norėjo išsiaiškinti, ar dalyviai nevartoja dopingo ir kitų fizinį aktyvumą stimuliuojančių priemonių, nėra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų ar alkoholio. “Daugelis dalyvių buvo nustebę dėl testavimo, todėl mes atsisakėme šios idėjos likus dienai iki renginio” – pasakojo renginio organizatoriai.

Čempionato metu pačių dalyvių prašymu nebuvo pranešama, kokį jie miestą atstovauja, nes, pasak jų, tai galėjo paveikti komisiją bei publiką. Renginį stebėjo ir dalyvius pagal įvaizdį, šokį, muzikalumą, bendravimą su publika, graciją ir plastiką vertino specialiai renginiui pakviesta 4 narių komisija.

“Surinkti kompetentingą čempionato komisiją buvo ypač sunku. Jei būtume pakvietę žymius choreografus, tikėtina, kad jie vertintų subjektyviai. Todėl stengėmės, kad komisija būtų nešališka. Taip pat pakvietėme dvi moteris ir du vyrus, kad nekiltų ginčų dėl lyčių diskriminavimo vertinant dalyvius” – pasakojo “LP grupės” atstovai.

Čempionato dalyvius vertino: Kristina Kekytė (dienraštis “Vakarų ekspresas”), Andrius Butkus (sportinių šokių pasaulio čempionas), Lina Zinčiukaitė (nepriklausoma choreografė), Dainius Okunevas aka Dūnia (šou verslo atstovas).

“Renginys pavyko. Čempionate dalyvavo geriausi Lietuvos šokėjai, kurie surengė puikų šou naktinio klubo “Dada” lankytojams. Manome, kad šis renginys taps tradiciniu Klaipėdoje, o kitais metais įvyks ne tik Lietuvos, bet ir Pabaltijo šalių Go Go šokėjų čempionatas.” – pasakojo renginį organizavusios “Laisvalaikio projektų grupės” atstovai. “Dada” Go Go šokėjų čempionatas 2003” vyko dvi dienas. Pirmąją dieną (penktadienį) vyko atrankiniai turai, antrąją dieną (šeštadienį) - pusfinaliai ir finalas. Geriausi šokėjai buvo renkami vaikinų ir merginų bendroje kategorijoje.

Pertraukose, kol komisija skaičiavo balsus, scenoje šoko klaipėdiečių kolektyvo “Tina Dance” merginos. Pirmąją čempionato dieną šokėjai šoko pagal DJ Midi, o antrąją - pagal DJ Mindaugėlio grojamą muziką.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Mama ir vaikas (48)    Kelionių pasiūlymai (7)    Velniai (9)    Spausdintuvai (12)    Siamo katės (2)    Rokeriai (3)    Žvejyba (30)    Shotokan (11)    Interneto dienoraščiai (2)    Psichiatrija (64)    LICS (17)    Filologija (2)    Shidokan (3)    Liūtas (7)    Konditerija (10)    Klubai (5)    Trys karaliai (5)    Krišnaizmas (3)    Brendis (6)    Augalai (8)    Telekomunikacijos (188)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Mokesčiai (8)    Simbolika (2)    TELE-2 (7)    Liberalai demokratai (3)    Ekonomika (259)    Skundai (22)    Įdomybės (87)    Duomenų apsauga (3)    Avalynė (7)    2009 metų horoskopas (15)    EBSW (40)    Airija (9)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Šaulys (7)    Katalikybė (49)    Skirmantas Valiulis (32)    Renginiai (31)    Džiaugsmas (2)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Arbata (10)    Internetas (184)    Naujieji metai (12)    Kailiniai (15)    Architektūra (11)    Hipiai (9)    Žuvininkystė (2)    Moterims (34)
1. Nepilnametės naktis leidžia ne miegodamos namie, o raivydamosi scenoje
2. "Adidas" vakarėlyje "Galaxy" - ritmenbliuzas ir juodaodės go go šokėjos
3. Albumą „Bitutė“ „Cisco Kid“ narė pasaugos anūkams
4. Klube „Dada” vyks go-go šokėjų čempionatas
5. Klube „Los patrankos“ – trečiasis Lietuvos go-go šokėjų čempionatas
6. Klubo "Dada" Go-Go čempionate šokėjai bus tikrinami dopingo testu
7. Klaipėdos klube "Dada" varžysis Go-Go šokėjai
8. A.Makejevą sužavėjo Kauno publika ir "go-go" šokėjos
9. Tarantino koncertuos su "go-go" šokėjomis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!