LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 27 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Go-go
  Kultūra > Šokiai > Erotiniai šokiai > Go-go
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-01-09
Klubo "Dada" Go-Go čempionate šokėjai bus tikrinami dopingo testu
2003 metų sausio 24 – 25 dienomis Klaipėdos naktiniame klube “Dada” vyks Lietuvos Go-Go šokėjų čempionatas “Dada” taurei ir pagrindiniam prizui laimėti. Tikimasi sulaukti šokėjų iš visos Lietuvos, - sakoma pranešime spaudai.

Go–Go šokėjų čempionate prieš ir po renginio visi dalyviai bus testuojami specialiais testais. Organizatoriai aiškinsis, ar dalyvis nevartoja dopingo ar kitų fizinį aktyvumą stimuliuojančių priemonių. Bus tikrinama, ar dalyvis nėra apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų ar alkoholio.

Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis dalyvaus pokalbyje su renginio organizatoriais ir savo sugebėjimus šokti profesionaliems choreografams rodys iki čempionato pradžios likus vienai savaitei.

Pasak renginio organizatorių, išankstinė atranka reikalinga tam, kad žiūrovai atėję į renginį pamatytų išties geriausius Lietuvos šokėjus.

“Dada” Go–Go šokėjų čempionatas 2003” vyks dvi dienas. Pirmąją dieną (penktadienį) vyks atrankiniai turai, antrąją dieną (šeštadienį) - pusfinaliai ir finalas. Pirmosios vietos laimėtojui atiteks nugalėtojo taurė bei pagrindinis prizas. Geriausi šokėjai bus renkami vaikinų ir merginų bendroje kategorijoje.

Renginį stebės ir nugalėtojus rinks specialiai tam sudaryta komisija, iš su šokiais susijusių pramogų verslo atstovų, žurnalistų bei rėmėjų. Go–Go šokėjai bus vertinami pagal šiuos kriterijus: įvaizdis, bendravimas su publika, šokis, muzikalumas, gracija/plastika.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Skamp (16)    Rytietiški šokiai (16)    Partijos (41)    Katės (33)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Vestuvės (16)    Lietuvių fantastika (11)    Vaizdo kortos (3)    Grupės (81)    Mobilūs ryšiai (193)    Prancūzų buldogas (2)    Mokyklos (22)    Teisė (61)    Šunų veislės (52)    Imtynės (29)    Pedagogika (21)    Interneto tinklai (4)    Šv. Valentino diena (11)    Ištikimybė (4)    Prokuratūra (4)    Skandalai (476)    Psichiatrija (64)    Fotografija (17)    Siemens (6)    Įvaikinimas (3)    Euro naujienos (2)    Hakeriai (273)    Vaizdo sistemos (34)    Geografija (22)    Mokslininkai (2)    Žinių visuomenė (14)    Mitingai (5)    Metalas (22)    Partizanai (12)    Toyota (2)    Jautis (7)    Motociklai (12)    Siamo katės (2)    Konditerija (10)    Ekonomika (259)    Konspiracija (2)    Nusikaltimai (6)    Mada (4)    Paieškos sistemos (14)    Pavydas (5)    Tamplierių ordinas (7)    Erich Fromm (5)    Architektūra (11)    Namų vaizdo technika (2)    Vėlinės (5)
1. Nepilnametės naktis leidžia ne miegodamos namie, o raivydamosi scenoje
2. "Adidas" vakarėlyje "Galaxy" - ritmenbliuzas ir juodaodės go go šokėjos
3. Albumą „Bitutė“ „Cisco Kid“ narė pasaugos anūkams
4. Klube „Dada” vyks go-go šokėjų čempionatas
5. Klube „Los patrankos“ – trečiasis Lietuvos go-go šokėjų čempionatas
6. Klube "Dada" įvyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas
7. Klaipėdos klube "Dada" varžysis Go-Go šokėjai
8. A.Makejevą sužavėjo Kauno publika ir "go-go" šokėjos
9. Tarantino koncertuos su "go-go" šokėjomis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!