LT   EN   RU  
2019 m. lapkričio 19 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Go-go
  Kultūra > Šokiai > Erotiniai šokiai > Go-go
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-08-08
A.Makejevą sužavėjo Kauno publika ir "go-go" šokėjos
Popmuzikos atlikėjas Aleksandras Makejevas, praėjusį savaitgalį koncertavęs viename iš Kauno naktinių klubų, teigė nesitikėjęs tokio šilto priėmimo. "Iš tiesų labiausiai man patiko prieš koncertą pasirodžiusios "go-go" šokėjos, kurios linksmai nuteikė ne tik susirinkusius žmones, bet ir mane patį", - šypsojosi A.Makejevas.

Anot muzikanto, Kauno naktinio klubo publika puikiai įvertino ne tik dainininko pirmojo albumo "Išėjęs" dainas, bet ir kai kuriuos kūrinius iš jau šį pavasarį pasirodysiančio naujojo albumo "Love songs". "Nors mano grojamą muziką vargu ar galima vadinti "grynai" klubine, visgi kauniečiai mano dainas sutiko šiltai ir negailėjo plojimų", - tvirtino A.Makejevas.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kompiuterio ergonomika (8)    Roko muzikos grupės (10)    Kultūra (749)    Šamanai (7)    Poetai (11)    Vadovavimas (185)    Atsiprašymas (3)    Geležinkeliai (4)    Reklama internete (18)    Avalynė (7)    Monitoriai (11)    Lietuvos istorija (110)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Interneto dienoraščiai (2)    Procesoriai (28)    Programavimas (20)    Draudimas (7)    Kailiniai (15)    Toyota (2)    Interneto tinklai (4)    Bankrotas (2)    Likeris (2)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Dvyniai (9)    Kulinarija (181)    Šventasis Antanas (2)    Trys karaliai (5)    Lotynų šokiai (5)    Kaziuko mugė (3)    Prezidento rinkimai (6)    Nekilnojamasis turtas (22)    Programos (61)    Shidokan (3)    Skinheadai (9)    Politika (363)    Augalai (8)    Fajetai (2)    Fotografija (17)    Politologija (64)    Lietuvių valgiai (28)    Renginiai (31)    Žmogaus teisės (18)    Optinis ryšys (12)    E - komercija (87)    Religija ir tikėjimai (315)    Dvarai (36)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Ekologiški produktai (2)    Automobiliai (41)    Kalėdos (12)
1. Nepilnametės naktis leidžia ne miegodamos namie, o raivydamosi scenoje
2. "Adidas" vakarėlyje "Galaxy" - ritmenbliuzas ir juodaodės go go šokėjos
3. Albumą „Bitutė“ „Cisco Kid“ narė pasaugos anūkams
4. Klube „Dada” vyks go-go šokėjų čempionatas
5. Klube „Los patrankos“ – trečiasis Lietuvos go-go šokėjų čempionatas
6. Klube "Dada" įvyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas
7. Klubo "Dada" Go-Go čempionate šokėjai bus tikrinami dopingo testu
8. Klaipėdos klube "Dada" varžysis Go-Go šokėjai
9. Tarantino koncertuos su "go-go" šokėjomis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!