LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 27 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Go-go
  Kultūra > Šokiai > Erotiniai šokiai > Go-go
Lankomumo reitingas Publikuota: 2001-02-24
Tarantino koncertuos su "go-go" šokėjomis
Galų gale Tarantino scenoje pasirodo nebe vienas. Ilgai ieškojęs pagaliau surado dvi šokėjas, kurios išsyk įsiliejo į “Plastikinio albumo” programą. Natali ir Snežana – “go-go” profesionalės ir Lietuvos “go-go” čempionės. Jas atlikėjas pastebėjo tarp dvidešimties kandidačių pareiškusių norą tapti Tarantino šou narėmis.

Atlikėjas labai patenkintas pirmaisiais merginų pasirodymais, bet pažiūrėjęs filmuotą paskutinių dviejų koncertų medžiagą nutarė, kad nors merginos ir tikros savo darbo žinovės, repeticijos dar niekam nepakenkė.

“Modernaus baleto gal ir nešoksime, bet judesius reikėtų labiau sustyguoti”, - sakė Tarantino, kuriam repetuojant labai praverčia kažkada teatro studijoje įsisavinta scenos judesio abėcėlė.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Filosofija (326)    P2P tinklai (2)    Žala sveikatai (16)    Skundai (22)    Lotynų šokiai (5)    Biologija (222)    Slaptos bendrijos (24)    Kovos menai (72)    Atmintis (4)    Korupcija (22)    Chiromantija (3)    Naršyklės (7)    Kūdikio maitinimas (3)    Garso sistemos (15)    Homeopatija (5)    Variakojis (11)    Mokyklos (22)    Žemgrobiai (6)    Vandenis (7)    Skandalai (476)    Žemės grobstymai (50)    Vartotojai (29)    Vabzdžiai (5)    BTV (3)    Skinheadai (9)    Imtynės (29)    Fizika (11)    Turizmo agentūros (10)    Nokia (24)    Laikrodžiai (3)    Transportas (125)    Go-go (10)    Užgavėnes (9)    Garso ir vaizdo technika (2)    Klubai (5)    Picerijos (4)    Projektavimas (7)    Vaizdo sistemos (34)    Sektos (12)    Burtai (8)    Konspiracija (2)    Išpažintis (16)    Nekilnojamasis turtas (22)    MTV (5)    Kalbos kultūra (39)    Shidokan (3)    Naujieji metai (12)    Liberalai demokratai (3)    Neištikimybė (2)    Roko muzikos grupės (10)
1. Nepilnametės naktis leidžia ne miegodamos namie, o raivydamosi scenoje
2. "Adidas" vakarėlyje "Galaxy" - ritmenbliuzas ir juodaodės go go šokėjos
3. Albumą „Bitutė“ „Cisco Kid“ narė pasaugos anūkams
4. Klube „Dada” vyks go-go šokėjų čempionatas
5. Klube „Los patrankos“ – trečiasis Lietuvos go-go šokėjų čempionatas
6. Klube "Dada" įvyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas
7. Klubo "Dada" Go-Go čempionate šokėjai bus tikrinami dopingo testu
8. Klaipėdos klube "Dada" varžysis Go-Go šokėjai
9. A.Makejevą sužavėjo Kauno publika ir "go-go" šokėjos
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!