LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 3 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Z.Jurgelevičiaus rubrika
  Žmogaus teisės > Z.Jurgelevičiaus rubrika
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-11-19
Ar Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjai gina Lietuvos Respublikos piliečių konstitucines teises?

Asmens subjektinė teisė yra reali o ne deklaratyvi tik tuo atveju, jeigu asmuo turi teisę ją realizuoti. Posovietinės LR piliečių konstitucinė teisė paveldėti ir valdyti iki 1940 m. nepriklausomos Lietuvos valstybės sovietinės okupacijos jų tėvų teisėtai įgytas žemės valdas yra tik deklaratyvi, nes realiai tomis žemės valdomis disponuoja piktnaudžiaujantys teise valdininkai. Todėl aš buvau priverstas kreiptis į LR Prezidentą - kaip į LR Konstitucijos vykdymo garantą. LR Prezidento patarėjai ir LR Specialiųjų Tyrimų Tarnybos specialistai į tą mano prašymą sureagavo vienodai: nuo mano keliamų problemų atsiribojo atsirašinėdami. Aš Savo kreipimąsi pakartojau. Tuomet LR Prezidento patarėjai nusprendė visam laikui atsiriboti nuo manęs ir nuo kitų galimų posovietinės realybes negerovių viešintojų. Tuo tikslu iš valdininkams savo pažiūromis artimų asmenų rato nusprendė sukurti “Bendruomenių atstovų tarybą prie LR Prezidento”, kuri Jo Ekscelencijai teiktų “teisingą” informaciją. Akivaizdu, kad tokia taryba visas aštresnes problemas nutylėtų - kadangi kandidatai į šios tarybos narius niekuomet nepasireiškė pagarsindami posovietinėje LR esančias negeroves. Tokios savivaliaujančių valdininkų bendraminčių tarybos sukūrimas taptų dar vienu sunkiai įveikiamu barjeru kiekvienam tiesos ir teisingumo ieškančiam LR piliečiui.Tikiuosi, kad skaitytojus sudomins šiame straipsnyje mano pateikiama ir daugeliui iš jų taip pat aktuali informacija.

Plačiau skaitykite:
http://www.straipsniai.lt/zmogausteises/info.php

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

         

Komentuoti

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal


Atsitiktinės gairės:    Fotografija (17)    Moters diena (4)    EBSW (40)    Shotokan (11)    Sportas (8)    Rinkimai (23)    Likeris (2)    Kelionių organizatoriai (6)    Tibetas (10)    Atmintis (4)    Grožio salonai (6)    Miniatiūros (7)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Kultūra (749)    Fajetai (2)    Erotiniai šokiai (23)    Klonavimas (10)    Pramogos (191)    Drabužiai (41)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Interneto tinklai (4)    Renginiai (31)    Ožiaragis (7)    Vaizdo kortos (3)    Sveikata (313)    Žiniasklaida (108)    Klubai (8)    Leo LT (12)    Laivyba (17)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Avalynė (7)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Kelionių pasiūlymai (7)    Melagių diena (3)    Filologija (2)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Trys karaliai (5)    MTV (5)    Hipiai (9)    Skamp (16)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Prevencija (14)    Svarstyklės (7)    Ekologija (15)    Stalo žaidimai (7)    Vestuvės (16)    Gimimo diena (3)    Vartotojai (29)    Ekonomika (259)
1. Duokite mums valdžią... (2 dalis)
2. Duokite mums valdžią... (1 dalis)
3. Kelias iš aklavietės
4. Dėl žmogaus teisių gynėjų bandymo atšaukti Žmogaus Teisių Teismo teisėją
5. Kaip posovietinė „žemės reforma" atsiliepia šios reformos aukų gyvenimui
6. Teisėta, bet neteisinga posovietinės Lietuvos teisė
7. Apie protingumo ir teisingumo kriterijų reikšmę ir jų vietą mūsų gyvenimuose
8. Įsivaizduokime situaciją po "nuomonių pliuralizmo" atsisakymo
9. Kas yra kas posovietinėje Lietuvoje? (VI dalis: Istorinių faktų patvirtinimas)
10. Apie "nuomonių pliuralizmo" vertingumą ir žmonių teisę į žodžio laisvę
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!