LT   EN   RU  
2020 m. lapkričio 29 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Aristotelis tvirtino, kad moteris turi mažiau dantų negu vyrai, ir nors jis buvo du kartus vedęs, jam nešovė į galvą mintis patyrinėti savo žmonų burnų.
Bertrand Russell
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Z.Jurgelevičiaus rubrika
  Žmogaus teisės > Z.Jurgelevičiaus rubrika
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-11-19
Ar Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjai gina Lietuvos Respublikos piliečių konstitucines teises?

Asmens subjektinė teisė yra reali o ne deklaratyvi tik tuo atveju, jeigu asmuo turi teisę ją realizuoti. Posovietinės LR piliečių konstitucinė teisė paveldėti ir valdyti iki 1940 m. nepriklausomos Lietuvos valstybės sovietinės okupacijos jų tėvų teisėtai įgytas žemės valdas yra tik deklaratyvi, nes realiai tomis žemės valdomis disponuoja piktnaudžiaujantys teise valdininkai. Todėl aš buvau priverstas kreiptis į LR Prezidentą - kaip į LR Konstitucijos vykdymo garantą. LR Prezidento patarėjai ir LR Specialiųjų Tyrimų Tarnybos specialistai į tą mano prašymą sureagavo vienodai: nuo mano keliamų problemų atsiribojo atsirašinėdami. Aš Savo kreipimąsi pakartojau. Tuomet LR Prezidento patarėjai nusprendė visam laikui atsiriboti nuo manęs ir nuo kitų galimų posovietinės realybes negerovių viešintojų. Tuo tikslu iš valdininkams savo pažiūromis artimų asmenų rato nusprendė sukurti “Bendruomenių atstovų tarybą prie LR Prezidento”, kuri Jo Ekscelencijai teiktų “teisingą” informaciją. Akivaizdu, kad tokia taryba visas aštresnes problemas nutylėtų - kadangi kandidatai į šios tarybos narius niekuomet nepasireiškė pagarsindami posovietinėje LR esančias negeroves. Tokios savivaliaujančių valdininkų bendraminčių tarybos sukūrimas taptų dar vienu sunkiai įveikiamu barjeru kiekvienam tiesos ir teisingumo ieškančiam LR piliečiui.Tikiuosi, kad skaitytojus sudomins šiame straipsnyje mano pateikiama ir daugeliui iš jų taip pat aktuali informacija.

Plačiau skaitykite:
http://www.straipsniai.lt/zmogausteises/info.php

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

         

Komentuoti

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal


Atsitiktinės gairės:    Darbo partija (4)    Breakdance (4)    Miniatiūros (7)    Konditerija (10)    Pankai (6)    Džiazo muzikos grupės (11)    Reinkarnacija (6)    Pasakos (60)    Lietuvoje (5)    Įdomybės (87)    Vadyba (89)    KGB (35)    Valstiečių sąjunga (2)    Renginiai (31)    Klonavimas (10)    Programos (61)    Žinių visuomenė (14)    Windows (7)    Joninės (6)    Drakonai (36)    Katalikybė (49)    Kandidatai į prezidentus (5)    Prancūzų buldogas (2)    Hipnozė (10)    Melagių diena (3)    Kietieji diskai (17)    Vorai (2)    Sektos žudikės (6)    Visuotinė istorija (44)    Opijatai (13)    Drabužiai (41)    Erotiniai šokiai (23)    Pelės (5)    Stilius (86)    Žuvys (7)    Mokesčiai (8)    Vytautas Bogušis (12)    Brendis (6)    Rytietiški šokiai (16)    Nusikaltimai (6)    Transportas (125)    Šventasis Antanas (2)    Regbis (4)    Vytautas Landsbergis (6)    Ištikimybė (4)    Vaizdo sistemos (34)    Elektronika (8)    Shotokan (11)    Lietuvos istorija (110)    Užgavėnes (9)
1. Duokite mums valdžią... (2 dalis)
2. Duokite mums valdžią... (1 dalis)
3. Kelias iš aklavietės
4. Dėl žmogaus teisių gynėjų bandymo atšaukti Žmogaus Teisių Teismo teisėją
5. Kaip posovietinė „žemės reforma" atsiliepia šios reformos aukų gyvenimui
6. Teisėta, bet neteisinga posovietinės Lietuvos teisė
7. Apie protingumo ir teisingumo kriterijų reikšmę ir jų vietą mūsų gyvenimuose
8. Įsivaizduokime situaciją po "nuomonių pliuralizmo" atsisakymo
9. Kas yra kas posovietinėje Lietuvoje? (VI dalis: Istorinių faktų patvirtinimas)
10. Apie "nuomonių pliuralizmo" vertingumą ir žmonių teisę į žodžio laisvę
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!