LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kaimo turizmas
  Turizmas > Kaimo turizmas
Adolfo ir Julijos Juodžių sodyba "Tėviškė"
Lankomumo reitingas

Turizmas yra svarbi žmonių gyvenimo dalis. Tai kelionės ir poilsis. Mūsų gimtoje šalyje šiuo metu kaimo turizmas yra populiarus. Kaimo turizmas ar poilsis ir atostogos kaime - tai kelionė į kaimo vietovę, norint pailsėti gamtoje bei užsiimti tai aplinkai būdinga veikla, patirti kaimišką gyvenimo būdą bei kaimiškų pramogų visumą. Vieni pavargę nuo civilizacijos atsigauna gamtos prieglobstyje, kiti sugrįžta prie savo šaknų, prie tradicijų, dar kitiems tai tiesiog gyvenimo būdas. Taigi kaimo turizmas ne tik apgyvendinimo, bet ir buitinių, poilsio, bendravimo paslaugų visuma. Poilsis kaimo sodyboje yra neatsiejamas nuo gamtinės aplinkos ir vietovės kraštovaizdžio bei etninio savitumo.

Laisvalaikio centras ir verslo klubas "AKMENINĖ REZIDENCIJA"
Lankomumo reitingas

Laisvalaikio centras ir verslo klubas "AKMENINĖ REZIDENCIJA" įsikūrė vaizdingame slėnyje tarp trijų ežerų - Galvės, Akmenos ir Ešerinio, - draustinyje, Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje. "AKMENINĖ REZIDENCIJA" 25 km nutolusi nuo Vilniaus centro ir 30 km - nuo oro uosto. Pravažiavę Trakus (senąją Lietuvos sostinę), Jūs pamatysite šiaudinius namų stogus, esančius vieno iš švariausių Lietuvos ežerų pakrantėje. "AKMENINĖ REZIDENCIJA" yra lietuvių tautinio stiliaus. Tai jauki vieta, norintiems praleisti laiką gamtoje, neatsisakant aukščiausio lygio šiuolaikinių patogumų. Mūsų komplekso svečių laukia ne tik viešbutis ir vilos, bet ir restoranas (azijietiškos ir europietiškos virtuvės), prabangus vyno rūsys, ant ežero kranto stovinti rusiška pirtis...

Kaimo turizmo sodyba „Trakai“
Lankomumo reitingas

Kaimo turizmo sodyba „Trakai“ įsikūrusi Trakų rajone, Jovariškių kaime. Rajono teritorijoje yra įsteigtas Trakų istorinis nacionalinis parkas, kuris yra vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Tai kraštas, kuriame yra apie 200 ežerų. Šalia Akmenos ežero – vieno švariausių ežerų Lietuvoje ir įsikūrė sodyba „Trakai“. Atstumas nuo sodybos iki Trakų tik 2 kilometrai asfaltuotu keliu, iki Lietuvos sostinės – 30 km. Patogus susisiekimas su svarbiausiais Lietuvos keliais leidžia svečiams aplankyti ne tik Trakų rajono, bet ir viso mūsų krašto įžymias istorines-nacionalines vietoves.

„Kintai“
Lankomumo reitingas

UAB "KINTAI" įkurta 1992 m. gegužės mėn. Bendrovei priklauso 600 ha. gamybinių plotų. Čia veisiamos, auginimos žuvys: karpiai, lydekos, šamai, karosai, baltieji amūrai, margieji plačiakakčiai. Kiekvieną pavasarį parduodama įžuvinimo medžiaga (mailius). Patyrę darbuotojai suteiks Jums visapusišką informaciją apie žuvų užsiveisimą, auginimą, priežiūrą. Pagal pageidavimą mailių atvežame spec. transportu. Firma užsiima didmenine gyvos žuvies prekyba, sudaro sutartis pastoviam bendradarbiavimui. Čia per metus užaugina apie 300 tonų žuvies. UAB „Kintai“ ežeruose galima ir patiems pažvejoti - karpius, lydekas, karosus, upėtakius, šamus, karšius, kuojas. Medžioklės plotus sudaro apie 1000 ha. teritorija. Medžiojama smulkioji fauna – lapės, zuikiai, bebrai, ondatros. Laikotarpis pagal LR medžioklės...

Romano Aniulio sodyba "KIRKŠNOVĖ"
Lankomumo reitingas

Pasiilgę ramybės, tyro pušyno oro atgaivos sielai, įdomių pramogų, norintys saugiai ir netrukdomai pailsėti ištisus metus, švęsti šventes organizuoti konferencijas ar seminarus atvykite į Romano Aniulio sodybą. Ji yra įsikūrusi Dubysos regioniniame parke, labai gražioje aplinkoje, miške, prie Dubysos intako Kirkšnovės. Jūsų malonumui įvairios turistinės bei sportinės pramogos, vakarai prie laužo, galėsite irstytis valtimi, žvejoti, važinėti dviračiais, jodinėti žirgais ir kt. Išsiilgusiems gamtos ir ramybės - pilnas miškas grybaų, uogų, riešutų, o Kirkšnovėje žuvies. Svečių namuose - erdvūs, gražiai įrengti gyvenamieji kambariai su tualetais ir dušais, konferencijų salė (iki 50 žmonių), pobūvių salė su židiniu (iki 85 žmonių).

Kur dažniausiai apsistojate?

Kaimo sodyba

Vasarnamis

Kempingas

Motelis

Svečių namai

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!