LT   EN   RU  
2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kelionių organizatoriai
  Turizmas > Kelionių organizatoriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-09
Tarptautinis kelionių organizatorius "TEZ TOUR"
Nuo 1995 m. sėkmingai dirbantis tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR plečia savo veiklą ir nuo šiol siūlo savo paslaugas ir Lietuvos žmonėms. Sukaupta daugiametė kompanijos patirtis leidžia pateikti Lietuvos turizmo rinkai kokybišką ir įdomų produktą.

Nuo pat savo veiklos pradžios, kelionių organizatoriaus TEZ TOUR specializacija yra - kelionės į Turkiją, Tailandą ir Egiptą, nes būtent šis kriterijus yra tikra siūlomo produkto kokybės garantija.

Mes siekiame nuolat taurinti ir gerinti jau esamų ir siūlomų paslaugų kokybę, remdamiesi praėjusiųjų metų patirtimi, bei atsižvelgdami į mūsų partnerių ir klientų pageidavimus.

TEZ TOUR savo kelionių pardavimo partneriams nuolat organizuoja pažintinius turus, kurių metu sudaromos galimybės išsamiau susipažinti su organizatoriaus siūlomu produktu. Taip pat kiekvienai skrydžių programai išleidžiami katalogai, kuriuose galima rasti išsamius aprašymus, partneriai dirba su aukštos kokybės rezervavimo sistema, kuri leidžia operatyviai rezervuoti ir gauti patvirtinimus on-line režime.

Mūsų misija – vystyti turizmą, siūlant klientams tokias turistines paslaugas, kurios atitinka aukštas, profesionalias ir etiškas verslo normas.

Keliaudami ir ilsėdamiesi su mumis, nepriklausomai nuo viešbučio kategorijos, galite būti tikri – Jūs būsite labiausiai laukiami kelionių organizatoriaus TEZ TOUR svečiai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Šokoladas (10)    Mergelė (7)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Medžioklė (63)    Transportas (125)    Turizmo agentūros (10)    Susitaikymas (9)    Mokesčiai (8)    2009 metų horoskopas (15)    Pasakos (60)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Miestai (14)    Atsiprašymas (3)    Kulinarija (181)    Švietimas (1281)    Šunų veislės (52)    Sportiniai šokiai (2)    Simbolika (2)    Hakeriai (273)    Meino meškėnas (2)    Skamp (16)    Arbata (10)    Parapsichologija (22)    Istorija (154)    Reklama internete (18)    Civilinė sauga (7)    Viešnia iš ateities (2)    Wing Tsun (14)    Netolerancija (6)    Sąmokslo teorija (19)    Mokėjimo kortelės (7)    Teatrai (21)    Bendravimas (743)    Ekologiškas maistas (2)    Dalia Grybauskaitė (16)    Amfetaminas (2)    Kelnaitės (2)    Tamplieriai (7)    Aiškiaregiai (11)    Atleidimas (4)    Masonai (7)    Savižudybė (12)    Kaimo turizmas (5)    Aviacija (38)    Gimimo diena (3)    Islamas (31)    IT parodos (10)    Aerobika (3)    Teisė (61)    Kandidatai į prezidentus (5)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!