LT   EN   RU  
2021 m. spalio 25 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kelionių organizatoriai
  Turizmas > Kelionių organizatoriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-04
Kelionių organizatorius „Kelionių centras“
Brangūs svečiai,

Kelionių organizatorius „Kelionių centras“ įkurtas 2004 m. Dirba turizmo rinkoje pagal licenziją No. 004740 išduotą Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio Ministerijos. Ši jauna agentūra jau Lietuvos turizmo asociacijos narys. Agentūroje dirba profesionalūs turizmo darbuotojai.

Kelionių organizatorius „Kelionių centras“ organizuoja:

Ekskursijas po gražiausias ir įdomiausias Lietuvos, Latvijos vietoves. Keliones po Europos Sąjungą ir kaimynines šalis.
Keliones kolektyvams pageidaujamais maršrutais.
Specializuotas ekskursijas – seminarus pedagogams.
Savaitgalių pramogines išvykas į teatrus, vandens, nuotykių parkus, po įdomias Lietuvos ir Latvijos vietoves, nacionalinius parkus, pilis, dvarus, kulinarinio paveldo vietas kur ragausite ir pramogausite...
„Kelionių centras“ siūlo turizmo paslaugas grupėms ir individualiai keliaujantiems turistams. Ką išlošia individualiai keliaujantis turistas, užsisakęs paslaugą (-as) pas mus???

- PASIRINKIMĄ!!! „Kelionių centras“ dirba su visais stambiausiais Lietuvos ir tarptautiniais turizmo paslaugų teikėjais. Pas mus Jūs galite pasirinkti ne tik kainos ir kokybės derinį, bet ir kelionių organizatorių. Tai geriausias variantas esant tokiai didžiuliai kelionių pasiūlai ... „Kelionių centro“ darbuotojai patars, padės atrasti tai, ko Jums labiausiai reikia, ko Jūs ieškojote...

„Kelionių centras“ teikia šias paslaugas:

Užsako ir parduoda lėktuvų ir autobusų bilietus.
Įformina vizas, sveikatos ir kelionių draudimą.
Parduoda laivų ir keltų bilietus.
Suteikia transporto nuomos, gido paslaugas.
Rezervuoja viešbučius Lietuvoje ir užsienyje.
Organizuoja aktyvaus laisvalaikio išvykas „Kolektyvo šventė“
Kelionių centre: visos turizmo paslaugos pagal Jūsų norus ir galimybes!!!

Visada laukiame Jūsų! Iki malonių susitikimų.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Skirmantas Valiulis (32)    Bankrotas (2)    Skundai (22)    Kelionių įspūdžiai (26)    Arkliai (12)    Ekologinis ūkis (2)    Žindymas (14)    Fajetai (2)    LICS (17)    Skamp (16)    Tibetas (10)    Žvejyba (30)    Mistika (446)    Mokyklos (22)    Archeologija (42)    Smurtas mokyklose (10)    Poltergeistai (2)    Bendruomenės (158)    Menas būti kartu (2)    Sąmokslo teorijos (19)    Kazino (10)    Samsung (3)    BTV (3)    Klaviatūros (11)    Roko muzikos grupės (10)    Dalia Grybauskaitė (16)    LNK (2)    Svarstyklės (7)    AMD (3)    Dektinė (2)    Mokslininkai (2)    Vorai (2)    Mitingai (5)    Religija ir tikėjimai (315)    Kompiuteriai (148)    Pagonybė (3)    Namų vaizdo technika (2)    Radvilos (32)    Variakojis (11)    Mobilūs ryšiai (193)    Žydai (32)    Lietuvoje (5)    Buto remontas (3)    Astronomija (46)    Fotografija (17)    Teisėtvarka (24)    Krizė (59)    Užgavėnes (9)    Vytautas Bogušis (12)    Šatrija (4)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!