LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-05-07
”Da Vinčio kodas” atkoduoja politinį skandalą
“Da Vinčio kodas”- daugiausia skandalų ir visuomenės dėmesio sulaukiantis filmas. Pasirodo netgi Prancūzijos prezidentas neliko abejingas šiam kino šedevrui.

Neseniai šalies spaudoje pasirodė straipsniai su antraštėmis apie Jacques Chiraco daromą įtaką filmo režisieriams. Anot informacijos šaltinių, garsusis politikas taip susidomėjo pačiu filmu, kad net bandė įtikinti režisierius suteikti pagrindinius vaidmenis jo šeimos draugams.

Kaip teigia dienraštis “The Times”, garsusis politikas pagrindiniam jaunos mokslininkės Sophie Neveu vaidmeniui bandė “prastumti” seksualiąją filmo “Vilkų brolija” aktorę Sophie Marceau. Pasirodo 39-rių garsenybė yra artima Chiraco dukters draugė , o taip pat 2002- aisiais aktyviai dalyvavo prezidento rinkiminėje kampanijoje.

Tačiau galiausiai konkursą laimėjo šmaikščioji Audrey Tautou, kuri nusifilmavus šiame filme, atsikratė jai klijuojamos Amelijos iš Monmarto etiketės.

Vėliau šį skandalą dar labiau paaštrino filmo režisierius Ronas Howardas, kuris atskleidė, prezidento reikalavimą, kad aktoriui Jean Reno,filme vaidinančiam detektyvo Bezu Fache vaidmenį, būtų mokamas kur kas didesnis honoraras nei buvo sutarta.

Aišku politikas nesiruošė likt skoloj ir žadėjo lengvai ir greitai gauti leidimą filmuoti scenas garsiajam Luvro muziejuje prie autentiškų meno kurinių.

„Visa tai skambėjo labai keistai, o ypač iš pačio prezidento lūpų. Laimei viskas jau buvo nuspręsta ir tai nedarė jokios įtakos filmo kūrimui“,- būtent taip režisierius apibūdino susitikimą su J. Chiracu.

Tik pasirodžius šiai žinutei prezidento atstovai spaudai išplatino pranešimą teigiantį, jog prezidentas tikrai buvo susitikęs su filmo prodiuseriu Brianu Grazeriu, tačiau jokiu būdu nedarė įtakos filmo kūrimui ir vaidmenų paskirstymui.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Atsiprašymas (3)    Maxima (10)    Mokslai (1219)    Kompiuterio ergonomika (8)    Krišnaizmas (3)    Sekimas ir privatumas (12)    Laikrodžiai (3)    Sveikata (313)    Samsung (3)    Lietuvoje (43)    Kvepalai (10)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Erotika (8)    Rinkimai (23)    Mitingai (5)    Gotai (17)    Kovo 8 (3)    Windows (7)    Skundai (22)    Medžioklė (63)    AMD (3)    Šventieji (10)    Gender Loops (6)    Lietuvių valgiai (28)    Žinių visuomenė (14)    Vestuvės (16)    Aviacija (38)    Filosofija (326)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Mistika (446)    Lietuva (2)    Šachmatai (11)    Bankinės technologijos (11)    Kokainas (6)    Džiazo muzikos grupės (11)    Geležinkeliai (4)    Chemija (5)    Opijatai (13)    Avalynė (7)    Jautis (2)    Vitaminai (2)    Internetas (184)    Švietimas (1281)    Pramogos (191)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Kovo 11 (4)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Įvaikinimas (3)    Kačių veislės (25)    Velykos (10)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!