LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-07 Spausdinti Spausdinti
Kinų cenzūra Kondalizą Rais leidžia vadinti beždžione

Kinų interneto forumai, kuriuose taikoma cenzūra tam tikrai informacijai, laisvai leidžia įžeidžiai kalbėti apie JAV valstybės sekretorę Kondalizą Rais (Condolezza Rice), kuri išvakarėse valstybiniu vizitu lankėsi Kinijoje, taip teigia leidinys WordTribune.com apeliuodamas į Honk Kongo spaudą.

Leidinyje pastebima, kad partiniai cenzoriai, kurie prižiūri skirtingus internetinius puslapius, praleidžia pro akis pranešimus, kuriuose skleidžiama neigiama informacija, nukreipta prieš kitos rasės JAV valstybės sekretorę. Interneto cenzorių pareiga nepraleisti pranešimų, prieštaringai vertinančių Komunistinių Kinijos partijų veiklą, taip pat įvairaus pobūdžio politiškai nekorektiškų pranešimų, taip pat rasistinių. Kinų jėgos dažnai rasizmu kaltina JAV ir nuolatos rasizmo aukomis vadina kinus.

Honk Kongo spauda teigia, kad visa tai nesutrukdė kinų disidentams, po Rais vizito Kinijoje, internete paskleisti straipsnius, kur ši moteris lyginama su beždžione, kur kritikuojama jos išvaizda, odos spalva ir šeimyninė padėtis (pabrėžiama, kad ji netekėjusi).

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žydai (32)    Vadyba (89)    Internetas (184)    Labradoras (2)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Dailė (34)    Homeopatija (5)    Tėvynės sąjunga (4)    Mobilūs ryšiai (193)    Sportas (180)    Dvyniai (9)    Spausdintuvai (12)    Akvariumai (58)    Matematika (2)    Mokėjimo kortelės (7)    Skorpionas (7)    Meino meškėnas (2)    Dektinė (2)    Laikrodžiai (3)    Lietuvių fantastika (11)    Vytautas Bogušis (12)    Hipnozė (10)    Krišnaizmas (3)    EBSW (40)    Hipiai (9)    Atleidimas (4)    Metalinės muzikos grupės (8)    Šventieji (10)    Užsienyje (50)    Kietieji diskai (17)    Dažasvydis (3)    Romas (3)    Chiromantija (3)    Omnitel (12)    Interjero dizainas (13)    Džiaugsmas (2)    Novelės (102)    Arbata (10)    Apatinis trikotažas (17)    Vandens slidės (2)    Šunų veislės (52)    Filologija (2)    Kalbos kultūra (39)    Kabala (6)    Ekonomika (259)    Susitaikymas (9)    Švietimas (1281)    Kompiuterių virusai (52)    Žemės grobstymai (50)    Burtai (8)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!