LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-13 Spausdinti Spausdinti
Ar "King – Kongas" triumfuos?

Režisierius Piteris Džeksonas iniciavo didžiulį vakarėlį, ta proga, kad baigė filmuoti filmą "King – Kongas". Kaip ir triumfavusi trilogija "Žiedų valdovas", naujasis filmas buvo filmuojamas bekraštėse Naujosios Zelandijos erdvėse.

Kaip praneša vietinė spauda, režisierius nesirūpino išlaidomis - vakarėlis buvo didžiulis. Tam, kad palinksmintų filmavimo grupę, techninį personalą, ir apskritai visą personalą, kuris dirbo filmavimo aikštelėje. Džeksonas surengė tikrą karnavalą. Visi norintys galėjo pasisupti ant žvalgybos rato ir kitų karuselių, pasivaišinti tradiciniais amerikietiškais dešrainiais ir mėsainiais, kurie buvo specialiai tam vakarui užsakyti Niujorke, taip pat dalyviai galėjo klausytis vietinių grupių atliekama muzika.

"Buvo įspūdingas vakarėlis. Tai tikrasis Piterio stilius – rengti didžiulius vakarėlius, kurie esti tarsi padėka už sunkų darbą filmavimo aikštelėje", - prisipažino svečiai.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Ekologiškas maistas (2)    Tadas Blinda (10)    Džiaugsmas (2)    Liberalų sąjūdis (5)    Joga (56)    Sąmokslo teorijos (19)    Ekologiški produktai (2)    Šventasis Kazimieras (2)    Amerikos lietuviai (7)    Viešieji ryšiai (20)    Žmogaus teisės (52)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Rašytojai (11)    Paukščiai (5)    Mistika (446)    Šaulys (7)    Vadovavimas (185)    Stilius (86)    Gyvūnai (174)    Atmintis (4)    Šventasis Pranciškus (3)    Psichiatrija (64)    Linux/Unix (34)    Procesoriai (28)    AMD (3)    Firmos (12)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Mokesčiai (8)    Įžymūs žmonės (68)    Kanapės (15)    Kino kritika (10)    Vabzdžiai (5)    Teisė (61)    Kelionių pasiūlymai (7)    Rytietiški šokiai (16)    Miestų bendruomenės (7)    Eurointegracija (5)    LNK (2)    Delfinologija (4)    Siamo katės (2)    Lobiai (12)    Vokiečių aviganis (2)    Pavydas (5)    Bankinės technologijos (11)    Grybų patiekalai (6)    Breakdance (4)    Įdomybės (87)    Alus (22)    Sportas (8)    Skaneriai (5)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!