LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-14 Spausdinti Spausdinti
Trečiojo "Žmogaus voro" paslaptis

Filmo "Žmogus voras" gerbėjų laukia naujas susitikimas su jo herojais. Kino studija Sony Picture bendradarbiaudama su kompanija Marvel Studijos pradėjo dirbti prie trečiojo filmo šiuo pavadinimu. Filmavimas prasidės kitais metais, o filmo pasirodymas ekranuose numatytas 2007 metų gegužės 4 dieną.

Pagrindinį - Piterio Parkerio ir Žmogaus – voro vaidmenį ir vėl atliks Tobis Magvairas, o Merės Džein Jutson vaidmenį atliks, žiūrovams jau žinoma aktorė Kristin Danst. Pagrindinio "blogiuko" vaidmuo atiteko Tomui Cheiden Čerčui. Koks tai bus "blogiukas" – dar paslaptis. Pirmuose dviejuose filmuose "blogiukus" suvaidino: Ulemas Defo – Žaliąjį Gobtiną – pirmajame filme, ir Alfredas molina – Daktarą Ok – antrajame.

Režisierius Semas Reimis: "Šis filmas ne vien apie Piterio Parkerio ir Merės Džein tarpusavio santykius. Didelį vaidmenį juose atlieka ir puikūs aktoriai, kurie kuria "blogiukų" įvaizdį. Tomui Čeidenui Čerčui puikiai ir pritrenkiančiai pavyko atlikti naująjį neigiamo herojaus vaidmenį."

Tomas Čeidenas Čerčas tapo žinomas pasirodžius televizijos serialui "Sparnai", kuris buvo rodomas 1990 – 95 metais, po šito filmo aktoriui buvo siūlomi vaidmenys ir kituose žinomuose filmuose.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Stilius (86)    Kino kritika (10)    Valstiečių sąjunga (2)    Tibetas (10)    Rašytojai (11)    Mergelė (7)    Užsienyje (2)    Gimimo diena (3)    Architektūra (11)    Telekomunikacijos (188)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Kompiuteriai (148)    Mokesčiai (8)    Tatuiruotės (7)    Stomatologija (6)    Drabužiai (41)    Škotų aviganis (3)    Spausdintuvai (12)    Burtai (8)    Kanapės (15)    Hakeriai (273)    Kovo 8 (3)    Velykos (10)    Lietuvos istorija (110)    Šventasis Antanas (2)    MTV (5)    Anglų kalba (35)    Seimo Pirmininkas (2)    Šokoladas (10)    Užgavėnes (9)    TELE-2 (7)    Vaiduokliai (23)    Projektavimas (7)    Skundai (22)    Antanas Terleckas (2)    Artūras Zuokas (41)    Lietuvoje (5)    Gaisrininkai (7)    Žuvys (7)    Vaizdo sistemos (34)    Laikrodžiai (3)    Homeopatija (5)    Šachmatai (11)    Žvejyba (30)    Auklėjimas (7)    Kalėdos (12)    Meilė bloguose (6)    Religija ir tikėjimai (315)    Alkoholizmas (15)    Operacinės sistemos (50)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!