LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-17 Spausdinti Spausdinti
Eštonas Karteris nieko nežino apie Demi Mur nėštumą

Demi Mur paneigė gandus apie savo nėštumą, atsiradusius kovo viduryje.

Aktorė žurnalui People, kuris paprašė pakomentuoti šią informaciją, pareiškė: "Šie gandai – tai ir yra gandai". Tuo tarpu, spaudos atstovas Mur Stiven Juvein oficialiame pranešime patikslino informaciją: " Vaikų gimdymas – vienas iš mėgstamiausių Demi užsiėmimų, tačiau šį kartą ji negali patvirtinti fakto, kad laukiasi". Paskutinį tašką šioje aktorės ketvirtojo nėštumo istorijoje pabandė padėti potencialus tėtis - Eštonas Karteris.

Spaudos - konferencijoje, skirtoje pasirodysiančiam filmui, kuriame jis vaidino "Atspėk, kas", Karteris į klausimą, ar tiesa, kad jo žmona laukiasi, atsakė: "Kodėl aš paskutinis viską sužinojau? Aš tapsiu tėčiu? Dieve, ir niekas man apie tai nė žodeliu neužsiminė!". Priminsime, kad 42 metų Demi Mur augina tris dukteris iš pirmosios santuokos su Briusu Viliu.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Visuotinė istorija (44)    Užsienyje (2)    Liūtas (7)    Gyvūnai (174)    Narkotikai (97)    Dažasvydis (3)    Moterims (34)    Kandidatai į prezidentus (5)    Opijatai (13)    Šunys (67)    Lietuvos istorija (110)    Windows (7)    Gender Loops (6)    Ekologiškas maistas (2)    Kompiuterių virusai (52)    Kūdikio maitinimas (3)    Dieta (33)    Bendruomenės (158)    Rokeriai (3)    Makaronai (2)    Krikščionys demokratai (3)    Dektinė (2)    Emigrantai (22)    Apatinis trikotažas (17)    Wing Tsun (14)    Vitaminai (2)    Darbo partija (4)    Partijos (41)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Mada (4)    Ginklai (22)    Tamplierių ordinas (7)    Pagalba ir prevencija (124)    Tatuiruotės (7)    Kompiuteriai (148)    Miestai (14)    Auklės (3)    Užsienyje (50)    Politika (26)    Paukščių gripas (21)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Bibilija (10)    Mistika (446)    Archeologija (42)    Sony Ericcson (40)    Programos (61)    Menas būti kartu (2)    Korupcija (22)    Vaizdo kortos (3)    Arkliai (12)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!