LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-18 Spausdinti Spausdinti
Naujuoju Džeimsu Bondu tapo aktorius Danielis Kreigas

Prodiuseriai, visame pasaulyje žinomo epo apie agento 007 nuotykius, pranešė kas atliks super šnipo vaidmenį kituose trijuose filmuose. Atlikti Bondo vaidmenį buvo išrinktas 37 metų anglų aktorius Danielis Kreigas. Agentūra AFR praneša, kad per keletą savaičių turi būti pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dešimčiai metų.

Jeigu Kreigas sutiks su visomis sąlygomis, tai jis bus šeštasis aktorius, atlikęs šį vaidmenį. Pirmasis agentas 007 buvo Šonas Koneris, po jo – Džordžas Lezenbis, Rodžeris Muras, Timotis Daltonas ir Pirsas Brosmanas.

Kandidatų į šį vaidmenį atrankos metu, Kreigas nugalėjo pagrindinį konkurentą Klaivą Ouveną. Anglų spauda praneša, kad Ouvenas atsisakė vaidmens, pranešdamas, kad nenori vaidinti Bondo, nors prodiuserė Barbara Brokkoli teigiamai vertino šio aktoriaus kandidatūrą.

Danielio Kreigo dar negalime vadinti pirmojo ryškumo žvaigžde. Jis spėjo nusifilmuoti tokiuose filmuose kaip "Kapų plėšikė – Lara Kroft" ir pan. Jis yra nelabai žinomas už didžiosios Britanijos ribų, bet Jungtinėje karalystėje jį vertina kaip aktorių, kuris tinkamas Džeimso Bondo vaidmeniui.

Paskutinis filmas apie Džeimso Bondo nuotykius "Numirk, tik kitą dieną", kur pagrindinį vaidmenį atliko Pirsas Brosmanas, pasirodė 2002 metais. Po to prodiuseriai ėmė ieškoti naujo aktoriaus. Tarp galimų kandidatų buvo Džudas Lou, Evanas Makgregoras, Hju Džekmanas ir Erikas Banas.

Pirmas filmas apie anglų žvalgybos agento nuotykius buvo pastatytas pagal Jano Flemingo novelę “Daktaras Ne“, ekranuose pasirodęs 1962 metais.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Ekologiški produktai (2)    Prancūzų buldogas (2)    Teatrai (21)    Filologija (2)    Škotų aviganis (3)    Artūras Zuokas (41)    Žemės grobstymai (50)    Siemens (6)    Partizanai (12)    Taksas (2)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Rytietiški šokiai (16)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Reklama internete (18)    Atmintis (4)    Anglų kalba (35)    Šamanai (7)    Šv. Valentino diena (11)    Gaisrininkai (7)    Chemija (5)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Meilė (138)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Augalai (8)    Kovo 11 (4)    Joga (56)    Savivaldybių rinkimai (9)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Gyvūnai (174)    Vilniaus bendruomenės (4)    Lietuvių valgiai (28)    Kelnaitės (2)    SSL sertifikatai (6)    Liemenėlės (3)    EBSW (40)    Arbata (10)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Vaizdo kortos (3)    Masonai (7)    Programos (61)    Firmos (12)    Lotynų kalba (11)    Žirgų sportas (4)    Hobi (106)    Sportiniai šokiai (2)    Vokiečių aviganis (2)    Kovo 8 (3)    Vasario 16 (12)    Pedagogika (21)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!