LT   EN   RU  
2020 m. vasario 20 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-22 Spausdinti Spausdinti
Simpsonuose lesbiete taps sesuo Mardži

Serialo "Simpsonai" autoriai užbaigė gandų virtinę, pareikšdami, kad vienoje serialo serijoje atstovaudama mažumų teises, pasirodys sesuo Mardži.

Serijoje "Kai kas apie vedybas", Houmeris Simpsonas tampa šventiku, kuris interneto pagalba registruoja santuokas. Tai paskatina Mardžę Petti prisipažinti, kad ji įsimylėjo profesionalią golfo žaidėją Veroniką. Šis epizodas pasirodys JAV sekmadienį, o Didžiojoje Britanijoje ekranuose pasirodys gegužės mėnesį.

Galų gale Veronika pasirodo esanti vyras. Tą išduoda turimas Adomo obuolys, tai iškyla viešumon vestuvių dieną, praneša BBC.

"Gėjų ir lesbiečių" organizacija sveikino epizodo pasirodymą, vadindama jį "geriausiu pasaulyje", o tėvų komitetas per televiziją apkaltino serialo autorius, kad šie tyčiojasi iš visuomeninės nuomonės.

Naujame serialo epizode rodoma, kaip Simpsonų gimtajame mieste Springfilde, legalizuojamos vienos lyties žmonių vestuvės. Houmeris Simpsonas įgyja galimybę už 200 dolerių įgyja teisę internetu tuokti žmones.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Motociklai (12)    Kailiniai (15)    Programos (61)    Garso ir vaizdo technika (2)    Mokykla be narkotikų (20)    Melagių diena (3)    Kietieji diskai (17)    Euro naujienos (2)    Metalinės muzikos grupės (8)    Žiniasklaida (108)    Bankrotas (2)    Kompiuterinis saugumas (43)    Skolininkai (12)    Simbolika (2)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Elektronika (8)    Variakojis (11)    Vandenis (7)    Darbo partija (4)    Lietuvoje (16)    Šunys (67)    Kvepalai (10)    Islamas (31)    Nusikaltimai (6)    Kūdikio maitinimas (3)    Sektos (12)    Vokiečių aviganis (2)    Pagalba ir prevencija (124)    Skandalai (476)    Transportas (125)    Antanas Terleckas (2)    Modemai (8)    Teatrai (21)    Hipiai (9)    Žemės ūkis (33)    Prokuratūra (4)    Proza (157)    Šamanai (7)    Intel (6)    Augalai (8)    Ekonomika (259)    Archeologija (42)    Skundai (22)    Mokslai (1219)    Literatūra (239)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    P2P tinklai (2)    Interneto tinklai (4)    Žuvys (7)    Vampyrai (9)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!