LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-23 Spausdinti Spausdinti
Britni Spyrs išprašė iš namų Deividą Duchovnį

Žinomas kino aktorius Deividas Duchovnis ir jo žmona Tea Leoni, tikriausiai bus priversti palikti savo namus Malibu ir persikraustyti į daug ramesnę vietą.

Viso to priežastis – nauja sutuoktinių kaimynė, žymi Amerikos dainininkė Britni Spirs. Po to, kai Britni apsistojo gretimame name, Deivido ir Tea gyvenimas tapo panašus į pragarą.

Po to, kai Britni su vyru Kevinu Federlainu persikraustė į Malibu, į iki tol buvusią ramią vietelę, ėmė plūsti paparaciai ir šiaip smalsuoliai iš viso pasaulio. Jie ištisą parą zuja po apylinkes ir tyko Britni, praneša Korespondent.net.

"Britni čia gyvena du mėnesius, ir visą tą laiką čia didžiulė sumaištis", - pasakoja Duchovnis, kuris seriale "X failai" vaidino agentą Malderį.

"Kartą išeinu iš namų ir matau krūvą fotografų, kurie pradeda mane fotografuoti. Kai aš jų paklausiau, kame reikalas, pasirodė, kad jie tiesiog pramogauja, laukdami Britni. O prie ko čia aš?" – pasipiktino aktorius.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žemgrobiai (6)    Vestuvės (16)    Astrologija (27)    Nusikaltimai (6)    Žydai (32)    Interneto dienoraščiai (2)    Geležinkeliai (4)    Sąmokslo teorijos (19)    Delfinologija (4)    Taksas (2)    Lietuvos istorija (110)    Miestai (14)    Spauda (3)    Įžymūs žmonės (68)    Kino kritika (10)    Programos (61)    Likeris (2)    Užsienyje (50)    Monitoriai (11)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Šventasis Antanas (2)    Gimimo diena (3)    Mokesčiai (8)    Rytietiški šokiai (16)    Kovos menai (72)    Dieta (33)    Šokiai (56)    Chiromantija (3)    Buto remontas (3)    Liberalai demokratai (3)    Dailė (34)    Roko muzikos grupės (10)    Amfetaminas (2)    Imtynės (29)    Bitė (5)    Švietimas (1281)    Velniai (9)    Gaisrininkai (7)    Lobių ieškotojai (3)    BTV (3)    Tatuiruotės (7)    Mokslininkai (2)    Fajetai (2)    Kitos šventės (7)    Netolerancija (6)    Jausmai (27)    Filosofija (326)    Paukščių gripas (21)    Lotynų kalba (11)    Elektronika (8)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!