LT   EN   RU  
2019 m. rugpjūčio 19 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-24 Spausdinti Spausdinti
Bradas Pitas suvaidins Bradą Pitą

Bradas Pitas ("Troja") gavo pasiūlymą dalyvauti filmo "Čedas Šmitas" projekte. Šios juostos scenarijui, sukurtam Stiveno Konrado ("Sinoptikas", "Aš koviausi su Ernestu Hemingvėjumi"), Columbia studija skyrė daugiau nei 1 milijoną dolerių. Šis filmas apie jauną ir talentingą aktorių Čedą Šmitą, kuris norėdamas išgarsėti, 80 – jų pabaigoje atvyksta į Los Andželą ir supranta, kad jis labai panašus į kitą pradedantį aktorių Bradą Pitą.

Tuo tarpu, kai Pito karjera kine greitai kyla, Šmitas tampa pajuokos objektu. Juostos leidyba užsiima kino kompanija Escape Artists, o filmą prodiusuoja Todas Blekas, Džeksonas Blumentalis ir Stivas Tišas.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Klubai (8)    Sportiniai šokiai (2)    Civilinė sauga (7)    Hipnozė (10)    Romas (3)    Vaistai (15)    Striptizas (8)    Garso ir vaizdo technika (2)    Helouvynas (7)    Kaziuko mugė (3)    Restoranai (5)    Darbdaviai (10)    Rinkimai (23)    Žuvys (7)    Specialiosios tarnybos (36)    Stomatologija (6)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Gotai (17)    Džiazo muzikos grupės (11)    Akvariumai (58)    Teisėtvarka (24)    Zigmas Vaišvila (10)    Mokykla be narkotikų (20)    Pramoginiai šokiai (2)    Istorija (154)    Krikščionys demokratai (3)    Joninės (6)    Lietuvos istorija (110)    Windows (7)    Sąmokslo teorijos (19)    Burtai (8)    Makaronai (2)    Tinklapiai (13)    Kornreksai (3)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Visuotinė istorija (44)    Teisė (61)    Kūdikio maitinimas (3)    Tibetas (10)    Opel (4)    Foje (3)    Užgavėnes (9)    Namų vaizdo technika (2)    Neištikimybė (2)    Skinheadai (9)    Architektūra (11)    Žiniasklaida (108)    Chiromantija (3)    Kinų horoskopas (14)    Aiškiaregiai (11)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!