LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 22 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-26 Spausdinti Spausdinti
Efekto tęsinys

FilmEngine studija palankiai šiomis dienomis įvertino filmo "Drugio efektas 2" (The Butterfly Effect 2) siužetą ir nusprendė įgyvendinti šio filmo projektą.

Naujame filme visiškai pasikeis veikėjų sudėtis, iš pirmojo filmo į tęsinį niekas negrįš, tame tarpe nei Eltonas Kučeris, nei Emi Smart. Filmo projektą nutarta kuo greičiau įgyvendinti, ir kaip bus paruoštas galutinis scenarijaus variantas, prodiuseriai iškart ims ieškoti naujų aktorių – kadangi jau rudenį buvo galima pradėti filmavimą. Filmo režisieriumi šį kartą taps Džonas Leonetis, buvęs operatorius, savarankiškai 1997 metais pristatęs "Mirtina kova 2: sunaikinimas" (Mortal Kombat: Annihilation). Sutvarkyti scenarijų paskirta Maiklui Velsui, kuris iš ankščiau dirbo prie B klasės filmų.

Naujos istorijos esmė išlieka ta pati – jaunas žmogus suranda būdą kaip pakeisti ateitį, ir tai sukelia tam tikras pasekmes.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Romas Kalanta (4)    Rasos (2)    Aiškiaregiai (11)    Turizmo agentūros (10)    Panayiotis Zavosas (2)    Firmos (12)    Rokeriai (3)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Maxima (10)    NSO (33)    Miestų bendruomenės (7)    Filologija (2)    Proza (157)    Vaizdo kortos (3)    Optinis ryšys (12)    Politika (26)    Kompiuterių virusai (52)    Artūras Zuokas (41)    Filosofija (326)    Lobių ieškotojai (3)    Siamo katės (2)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Švedija (9)    Kultūra (749)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Geografija (22)    Atleidimo svarba (2)    Prevencija (14)    Žindymas (14)    Kreditai (2)    Parašiutizmas (15)    Televizoriai (2)    Žemgrobiai (6)    Sportiniai šokiai (2)    Tatuiruotės (7)    Dalia Grybauskaitė (16)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Pirmoji meilė (3)    Avinas (7)    Tadas Blinda (10)    Šventasis Kazimieras (2)    Kompiuterio ergonomika (8)    Metalinės muzikos grupės (8)    Jautis (7)    Katalikybė (49)    Šachmatai (11)    Šokoladas (10)    Šventės (117)    Krišnaizmas (3)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!