LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-27 Spausdinti Spausdinti
Džordžas Lukas žada "Titaniką" kosmose

Kino epopėjos "Žvaigždžių karai" režisierius Džordžas Lukasas, pranešė, kad jis visai nesijaudina dėl to, ar patiks žiūrovams bei kritikams filmas "Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith".

Režisierius ne kartą buvo sakęs, kad trečiasis smarkiai skirsis nuo ankstesniųjų, ir visai nebus panašus į tą, kurio laukia gerbėjai. Neseniai Lukas sakė, pagal jausmų skalę, "Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith" galima pavadinti "Titaniku" kosmose "

"Aš jaučiu, kad padariau viską, kiek galima geriau, padariau šį filmą tokį, kokį ir norėjau matyti, todėl aš laimingas, - sako Lukasas. – aš niekada negalėjau numatyti, ką pagalvos (apie mano filmus) kiti, ir tuo labiau, niekados negalėjau žinoti patiks jiems ar ne. Aš negaliu priversti žmones pamėgti mano filmus tai neįeina į mano pareigas."

Dar nesulaukęs filmo pasirodymo ir kritikų įvertinimo, Lukasas pasiryžęs padovanoti trilogijai naują gyvenimą, išleisti serialą trimačiu formatu. Pirmas 3D – filmas ekranuose pasirodys 2007 metais.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Spiritizmas (4)    Lotynų kalba (11)    Rasos (2)    Romas (3)    Mokslininkai (2)    Grupės (81)    Saugus internetas (11)    Duomenų apsauga (3)    Garso ir vaizdo technika (2)    Vaistai (15)    Lietuvoje (16)    Neištikimybė (2)    Programos (61)    Geografija (22)    Anglų kalba (35)    Tatuiruotės (7)    Ekologiški produktai (2)    Švietimas (1281)    Mityba (43)    Regbis (4)    Burtai (8)    Mokėjimo kortelės (7)    Archeologija (42)    Romas Kalanta (4)    Žuvininkystė (2)    Komunikacija (166)    Savivaldybių rinkimai (9)    Šunys (67)    Ožiaragis (7)    Miestai (14)    Televizoriai (2)    Shotokan (11)    Matematika (2)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Šventasis Pranciškus (3)    Motociklai (12)    Liūtas (7)    Užsienyje (2)    Kinas (193)    Picerijos (4)    Auklėjimas (7)    Politologija (64)    Aerobika (3)    Seimo Pirmininkas (2)    Kovos menai (72)    2009 metų horoskopas (15)    Šaudymas iš lanko (2)    Žmogaus teisės (52)    Interneto dizainas (5)    Maudymosi kostiumėliai (7)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!