LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-29 Spausdinti Spausdinti
Rūkas sugrįžta

Džono Karpenterio žinomame siaubo filme "Rūkas" (The Fog) pagrindinius vaidmenis atliko - Tomas Vellingas, Megi Grreis, Selma Bler, Derei Devis ir kt.

Nauja versiją kuria filmo "Stigmos" (Stigmata) autorius Rupertas Veinratas, o filmo prodiusuoja Debra Hill, Deividas Fosteris ir asmeniškai maestro Karpenteris. Scenarijų pagal originalųjį Hillo ir Karpenterio siužetą, parašė Kuperis Leinas. Siužeto užuomazga atkartoja 1980 metų filmo siužetą – tuo metu kai pakrantės miestelį gaubia rūkas, į žemę sugrįžta jūreivių šmėklos, trokštančios atkeršyti čia gyvenantiems žmonėms už tai, kas atsitiko prieš šimtą metų...

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Moterims (34)    Bankinės technologijos (11)    Savivaldybių rinkimai (9)    Televizija (17)    Lotynų kalba (11)    Depresija (29)    Atviras kodas (23)    Dažasvydis (3)    Vestuvės (16)    Shidokan (3)    Geležinkeliai (4)    Kietieji diskai (17)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Menas būti kartu (2)    Laikrodžiai (3)    Ekologiški produktai (2)    Garso ir vaizdo technika (2)    Prokuratūra (4)    Siemens (6)    Shotokan (11)    Burtai (8)    Egiptas (24)    Metalinės muzikos grupės (8)    Kvepalai (10)    Zigmas Vaišvila (10)    Atsiprašymas (3)    Eurointegracija (5)    Įvaikinimas (3)    Vorai (2)    Komunikacija (166)    Viktor Uspaskich (61)    Sekimas ir privatumas (12)    Prezidento rinkimai (6)    Liberalai demokratai (3)    Skamp (16)    Masonai (7)    Skaneriai (5)    Arūnas Valinskas (4)    Šaudymas iš lanko (2)    Barai (7)    IT parodos (10)    Tiškevičiai (18)    Religija ir tikėjimai (315)    Dvarai (36)    Kailiniai (15)    Žuvininkystė (2)    Kinų horoskopas (14)    Lobių ieškotojai (3)    Moters diena (4)    Užgavėnes (9)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!