LT   EN   RU  
2019 m. rugpjūčio 19 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kinas
  Kultūra > Kinas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-30 Spausdinti Spausdinti
Eltonas Kačeris pavydi Bradui Pitui

Jaunas Holivudo plevėsa Eltonas Kačeris, oficialus Demi Mur vaikinas, kuris esti dar ir 15 metų jaunesnis už "Eilinę Džein", per "Trojos" peržiūrą susidarė labai liūdną įspūdį.

Contactmusic.com žurnalistui jis papasakojo, kaip su Demi ir jos drauge susiruošė eiti pažiūrėti filmo, graikų istorijos tematika. Tačiau labai susijaudino, kai pastebėjo, kaip kupinomis susižavėjimo akimis, moterys apžiūrinėja Brado Pito (Achilo) kūną.

Aktorius Eltonas Kačeris : "Mes nuėjome į kiną, kad pažiūrėtume filmą "Troja" . Mes sėdime su Demi ir jos drauge, manydami, kad žiūrėsime kovinį filmą. Pasirodo mes žiūrėjome filmą, kuriame didžiąją laiko dalį Bradas Pitas vaikštinėja apsinuoginęs."

Kaip teigia 27 metų Kačeris, kiekvieną kartą, kai ekrane pasirodydavo ištreniruotas Pito kūnas, Demi su drauge laidė susižavėjimo šūksnelius "Ai!" ir "Oi!" ir atvirai grožėjosi Brado Pito kūnu. Jam net teko priminti Demi: "Mažute, aš dar čia!", skundėsi Eltonas.

Ir štai dabar jaunasis aktorius susirado trenerį, kuris ruošė "Trojos" filmavimui keturiasdešimtmetį aktorių Bradą Pitą.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kinas (193)    Gaisrininkai (7)    Romas (3)    Žmogaus teisės (18)    Televizoriai (2)    Dvyniai (9)    Mokėjimo kortelės (7)    Literatūra (239)    Klubai (8)    SSL sertifikatai (6)    Šv. Valentino diena (11)    Korupcija (22)    Naujieji metai (12)    Kietieji diskai (17)    Technologijos (1819)    Šokiai (56)    KGB (35)    Gyvūnai (174)    Energetika (13)    Velykos (10)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Hobi (106)    Nusikaltimai (6)    Lotynų šokiai (5)    Aviacija (38)    Tamplieriai (7)    Biologija (222)    Kalbos kultūra (39)    Kabala (6)    Interjero dizainas (13)    Šalys (61)    Stalo žaidimai (7)    Filatelija (11)    Katarai (2)    Rasos (2)    Kaziuko mugė (3)    Vitaminai (2)    Augalai (8)    Matematika (2)    Barai (7)    Pirmoji meilė (3)    Viktor Uspaskich (61)    Kompiuteriai (148)    Garso sistemos (15)    Krašto apsauga (27)    Tadas Blinda (10)    Lietuvių fantastika (11)    Leo LT (12)    Shidokan (3)    Masonai (7)
1. Tarptautinis moterų filmų festivalis "Šeršėliafam" pavasarį pasitinka su šypsena
2. 13-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
3. 12-asis Tarptautinis trumpų filmų festivalis „Tinklai"
4. Kultūros renginys: Holivudo šimtmečio jubiliejus
5. 15-as „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų
6. Tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai" 2009
7. Festivalyje "Kinas prieš melą" apsilankys žinomas suomių režisierius Aki Kaurismaki
8. Prasideda I-asis Lenkų vaidybinių filmų vasaros festivalis
9. Kino istorijos ciklas „52 savaitės. Kino maratonas"
10. Kinas mieste, miestas kine (nemokamas kinas po atviru dangumi visą vasarą)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!