LT   EN   RU  
2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lietuvoje
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai > Lietuvoje
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-07-26
,,Gauminos“ šaudyklę išbandė milijonas pasaulio interneto žaidimų mėgėjų
2006 m. liepos 4 d. interneto sprendimų kompanijos ,,Gaumina“ paleistą žaidimą ,,Stickman madness“ išbandė daugiau nei 1000 000 pasaulio internetinių žaidimų mėgėjų. Drastiška žaidimų portalo ,,Dragon Gamez“ užsakymu sukurta pirmojo asmens šaudyklė jau pateko į 185 interneto žaidimų puslapius.

,,Gauminos“ sukurtame žaidime poros pasisėdėjimas restorane netikėtai virsta kruvinomis skerdynėmis. Kai kuriuose žaidimų portaluose ,,Stickman madness“ publikuojamas su ženklu N-17. Daugiau nei pusę milijono lankytojų per dieną sulaukiančio žaidimų portalo ,,New Grounds” lankytojai pabrėžia aukštą žaidimo grafinio dizaino kokybę.

,,Kurti žaidimą pasaulinei rinkai yra didelis iššūkis. Pradėdami gamybą žinojome, kad ,,Stickman madness“ žaidimų portaluose bus pateikiamas greta įmonių, keletą dešimtmečių užsiimančių šia veikla, kūrinių. Mūsų kūrybinė komanda nerimąstingai laukė kritikų nuomonių. Pasijutau kaip tikras kino industrijos atstovas, nežinojau, ką gausime, ar Oskarą, ar Avietę.“,– teigė ,,Gauminos“ direktorius Darius Bagdžiūnas.

,,Nemažai darbo reikalavusį ,,Gauminos” sukurtą žaidimą vertinu puikiai. Lietuvoje vis dar nedaug interneto sprendimų kūrėjų, kurie profesionaliai dirbtų su Flash technologijomis. ,,Gauminai“ darbų esame patikėję ir anksčiau, rezultatas nenuvylė ir šį sykį – galime pasidžiaugti vis augančiu žaidimo ,,Stickman madness“ populiarumu.“,– teigė Dragon Gamez žaidimų portalo vadovas Vaidotas Narušis.

,,Sunkus, bet velniškai linksmas“, ,,Aš buvau mergina? Todėl taip greit ir miriau“, ,,Neblogai. Kai pralaimėjau ir žuvau, tai atrodė taip puikiai, kad aš vis pasiduodavau, nes tai buvo taip nuostabu“, ,,Man patiko idėjų paprastumas. Puikus atsikvėpimas pasaulyje, kur viskas turi būti taip sudėtinga“,– komentuoja didžiausio internetinio Flash portalo ,,New Grounds“ lankytojai.

„Taip, jau kalbame apie naują seriją. Komanda negali sulaukti, kada galėsime pulti prie darbo, jau yra scenarijaus, aplinkų ir efektų vizija. Kol kas negaliu sakyti nieko daugiau, naujosios serijos pasirodymo data – paslaptis“, – sakė „Gauminos“ direktorius Darius Bagdžiūnas.

Žaidimą ,,Stickman madness“ galima rasti adresu www.gaumina.lt/stickman.

Šių metų Lietuvos interneto svetainių čempionate ,,Gauminos“ kurtas interneto žaidimas – naujų metų sveikinimas www.gaumina.lt/2006 buvo išrinktas geriausiu pramogų kategorijoje.

Apie Gauminą

1998 metais įkurta įmonė – didžiausia ir greičiausiai auganti interneto sprendimų kompanija Pabaltijyje. ,,Gaumina” aptarnauja daugiau nei 500 klientų. Per trejus paskutinius metus 23 Gauminos kurti darbai buvo apdovanoti Lietuvos interneto svetainių čempionate, 9 – lietuviškos reklamos festivalyje ,,Adrenalinas”, interaktyvios reklamos sprendimų kategorijoje.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kompiuterių virusai (52)    Žvaigždės (19)    Kazino (10)    Šokoladas (10)    Eurointegracija (5)    Rytietiški šokiai (16)    Augalai (8)    Mistika (446)    Šventasis Antanas (2)    Masonai (7)    Jautis (2)    Aukštasis mokslas (13)    Geležinkeliai (4)    Raganos (12)    Brendis (6)    Baikeriai (8)    Sąmokslo teorija (19)    Feng šui (7)    Matematika (2)    Mokslai (1219)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Chiromantija (3)    Atviras kodas (23)    Joga (56)    Žuvys (7)    Technologijos (1819)    Kaukazo aviganis (2)    Stalo žaidimai (7)    Liberalų sąjūdis (5)    Žmogaus teisės (52)    Kultūra (749)    Kornreksai (3)    Variakojis (11)    Valdas Adamkus (11)    Novelės (102)    Sportas (180)    Šalys (61)    Džiazo muzikos grupės (11)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Liūtas (7)    2009 metų horoskopas (15)    Motociklai (12)    Dalia Grybauskaitė (16)    NSO (33)    Drakonai (36)    TV3 (4)    Fizika (11)    Žala sveikatai (16)    Šventės (117)    Budizmas (73)
1. Išaiškinti geriausi 2006 m. kompiuterinių žaidimų žaidėjai Lietuvoje
2. PSI: Syberian Conflict
3. Pirmasis lietuviškas realaus laiko strategijos (RTS) žaidimas „PSI: Syberian Conflict“
4. Lietuviai - geriausi „Counter Strike“ žaidėjai Baltijos šalyse
5. Išaiškinti geriausi Lietuvos kompiuterinių žaidimų žaidėjai
6. GameZone.lt portalas švenčia dešimties metų jubiliejų
7. Interneto klube "Impress" organizuojamas Counter-Strike turnyras
8. Lietuvos tūkstantmetį primins kompiuteriniai žaidimai
9. WCG Baltija kompiuterinių žaidimų čempionatas
10. Kompiuterinių žaidimų klubas "X zona"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!