LT   EN   RU  
2020 m. birželio 2 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Komunikacija
  Technologijos > Telekomunikacijos > Komunikacija
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-05-08 Spausdinti Spausdinti
CCITT 7-oji signalizavimo sistema (PSTN ir ISDN

CCITT 7-oji signalizavimo sistema (SS No.7) yra tarptautinė standartizuota kompiuteriu valdomų telefono stočių signalizavimo sistema. Sistema turėjo tikti sujungimų sudarymui, vadybinės ir priežiūros informacijos perdavimui, įskaitant ir SS No.7, o taip pat dar ir kuriant egzotiškas sistemas, pvz., ISDN ar komutuojamųjų grandinių duomenų perdavimo tinklus. Šiuo metu SS No.7 naudojančias signalizavimo sistemas yra įdiegę daugelyje šalių, nors dažnai nacionalinės versijos gali šiek tiek skirtis. Sistema yra optimizuota signalizavimui naudojant 64 kb/s kanalus, nors SS No.7 gali veikti ir analoginiuose lėtesnių bitų srautų kanaluose, o taip pat ir palydovinio ryšio kanaluose.

SS No.7 yra bendrakanalė signalizavimo sistema, tai yra, vienu bendru kanalu yra perduodama daugelio kitų kanalų signalinė informacija. Tatai labai skiriasi nuo daugumos senesniųjų sistemų, kuriose balsui ir signalizavimui būdavo naudojamas tas pats kanalas.

SS No.7 leidžia signalizavimui naudojamą maršrutą pasirinkti visai kitą nei tą, kuriuo sklinda duomenys ar balsas, taigi signalizavimas nebūtinai yra susietas su konkrečiu kanalu. Tinkle SS No.7 naudoja atskirus kanalus, jų visuma sudaro SS No.7 signalizavimo tinklą.

SS No.7 pranešimų siuntėjai ir gavėjai yra SP (Signalling Points – signalizavimo taškai). Signalizavimo tinklo mazgas, galintis siųsti SS No.7 pranešimus iš vienos jungties į kitą, yra vadinamas tranzitiniu signalizavimo punktu (STP – Signalling Transfer Point).

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kabala (6)    Meilė (138)    Intel (6)    Atviras kodas (23)    Ekologiški produktai (2)    Meilė bloguose (6)    Žmogaus teisės (52)    Svarstyklės (7)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Bitė (5)    Tatuiruotės (7)    Šatrija (4)    Siemens (6)    Astronomija (46)    Civilinė sauga (7)    Sąmokslo teorija (19)    Erotiniai šokiai (23)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Dažasvydis (3)    Religija ir tikėjimai (315)    Advokatai (10)    Mokslai (1219)    Auklėjimas (7)    Firmos (12)    Emigrantai (22)    Hobi (106)    Vaizdo kortos (3)    Kitos šventės (7)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Reklama internete (18)    Pramogos (191)    Tamplierių ordinas (7)    Velykos (10)    Lobiai (12)    MTV (5)    Operacinės sistemos (50)    Vestuvės (16)    Katarai (2)    Korupcija (22)    Ožiaragis (7)    Sektos žudikės (6)    Vadovavimas (185)    Šventieji (10)    Mokėjimo kortelės (7)    Leo LT (12)    Kulinarija (181)    Grupės (81)    Chiromantija (3)    Krikščionys demokratai (3)    Katės (33)
1. Tikimasi vaizdo telefonijos proveržio
2. UAB "Viginta" plečia duomenų perdavimo tinklus
3. Vienkiemių gyventojai bus saugesni
4. Optika prieš DSL: kas ką? (su VIDEO)
5. Paryžius taps bevielio ryšio sostine
6. OSI sluoksniai
7. Žiedinis markerinis kreipties būdas
8. CCITT X.25 (PDN)
9. Duomenų perdavimo kanalo aukštojo lygmens protokolas HDLC, CCITT / ITU-T LAPB
10. CSMA / CD standartas (ANSI / IEEE 802.3-1985)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!