LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 17 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Nepriklausomybės atkūrimo diena
  Šventės > Nepriklausomybės atkūrimo diena
Lankomumo reitingas Atnaujintas: 2016-03-09
Sveikinimas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga

Mielieji!

Kovo 11-oji - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena - visada išliks sutelktumo, ypatingo bendrumo ir kilnių idėjų simboliu. Tai diena, kai lietuvių tauta savo dvasia ir ryžtu susigrąžino Valstybę ir Laisvę. Susigrąžino galimybę kurti gyvenimą laisvoje šalyje.

Šiandien, atsigręžę į praeitį, prisiminkime tikėjimą Lietuva, tikėjimą savimi. Nenumaldomą ryžtą patiems kurti dabartį ir ateitį.

Šia proga noriu palinkėti, kad atrastume jėgų būti vieningi, kad atgimtų pasitikėjimas savimi ir šalia esančiu, kad vėl širdyse pažadintume ryžtą kurti gyvenimą - sau ir savo vaikams.

1990 m. kovo 11-ąja Lietuvos žmonės dar kartą patvirtino savo pasirinkimą būti laisvi, gyventi ir kurti laisvoje valstybėje.

Laisvė - ypatinga vertybė. Nepakanka ją iškovoti. Ją būtina saugoti. Laisvė, kaip vertybė, turi būti nuolat patvirtinama, įrodoma kasdieniu savo gyvenimu ir atsakomybės už ją supratimu.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga linkiu visiems Straipsniai.lt portalo lankytojams būti laisviems pirmiausia savyje. Linkiu vilties, kantrybės ir tikėjimo rytdiena einant nesibaigiančiu Laisvės keliu.

Kovo 11-oji – Nepriklausomybės atkūrimo diena – viena iškiliausių mūsų šalies istorijos datų.

Į ją mes ėjome per skausmingus išbandymus, tikėjimą ir ryžtą turėti laisvą ir nepriklausomą valstybę ir kurti savo, o ne kitos šalies istoriją.

Pasitikdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną būkime verti tų pasiekimų ir išgyvenimų.

Tikiu, kad visiems mums užteks išminties, geros valios, santarvės, ryžto ir tikėjimo žengti toliau laisvės keliu ir įveikti šiandienos, ir rytdienos iššūkius.

Iš širdies sveikinu su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo švente, linkiu sėkmingų darbų, prasmingų idėjų ir pilietiško aktyvumo.

Didžiuokimės savo valstybe, branginkime ją ir būkime vieningi.

Straipsniai.lt vyr. redaktorius

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    SSL sertifikatai (6)    Vitaminai (2)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Hakeriai (273)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Lietuvių fantastika (11)    Teatrai (21)    Kokainas (6)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Metalas (22)    Gaisrininkai (7)    Kompiuterio ergonomika (8)    Romas Kalanta (4)    Grybų patiekalai (6)    Velniai (9)    Žuvys (7)    Miestai (14)    AMD (3)    MTV (5)    Lotynų kalba (11)    Šokoladas (10)    Sveikata (313)    Šaulys (7)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Šalys (61)    Spausdintuvai (12)    Drabužiai (41)    Pramogos (191)    Mokyklos (22)    Kornreksai (3)    Parapsichologai (7)    LICS (17)    Parapsichologija (22)    Simbolika (2)    Kelionių įspūdžiai (26)    Šventasis Pranciškus (3)    Gotai (17)    Joninės (6)    Šunų veislės (52)    Firmos (12)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Skinheadai (9)    Garso sistemos (15)    Mama ir vaikas (48)    Prancūzų buldogas (2)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Pankai (6)    Kelionių pasiūlymai (7)    Siemens (6)    2009 metų horoskopas (15)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!