LT   EN   RU  
2020 m. birželio 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Labradoras
  Mokslas > Mokslo sritys > Biologija > Gyvūnai > Šunys > Šunų veislės > Labradoras
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-14
Labradoro Retriveris
Labradoro Retriveris – tai tvirtai sudėtas, vidutinio dydžio, energingas šuo. Kūnas atletiškas, juosmuo trumpas ir tvirtas. Krūtinė apvaliais šonkauliais, plati ir gili. Tai labai aktyvus šuo, nepaisant jo stambumo, lengvai ir laisvai juda. Dėl tokio sudėjimo ir sveikatos labradoras gali ilgai medžioti laukuose, pelkėse, atneša paukščius bet kokiomis sąlygomis. Pagal charakterį ir temperamentą labradoras gali būti šuo – kompanionas, šuo – terapeutas. Fiziniai duomenys ir protiniai sugebėjimai bei azartinis charakteris rodo, kad retriveris buvo išveistas medžioklei, o pastovus temperamentas tinka jį naudoti ir įvairiose darbo srityse.

Labiausiai Labradoro Retriveris skiriasi nuo kitų veislių savo trumpu, prigludusiu, su gera povilne kailiu, saugančiu jį nuo blogo oro, taip pat trumpa, stora, gerai apaugusia tankiu kailiu „ūdros” uodega. Jo kailis gali būti gelsvas, šokoladinis arba juodas.

Labradoro žvilgsnis draugiškas – išreiškiantis charakterį ir gerą būdą, jis paklusnus ir sumanus šuo, nelinkęs į agresiją ir bailumą.

Iš pažiūros – ramūs ir santūrūs, prireikus būna aktyvūs, energingi ir labai ištvermingi, beprotiškai mėgsta vandenį. Jie lengvai prisitaiko prie bet kokių gyvenimo sąlygų, ištikimi kompanionai. Labradoro Retriverio charakteris išskirtinis, kaip ir jo „ūdros“ uodega. Idealus charakteris – geras, bendraujantis, paklusnus, noriai dirba ir stengiasi būti naudingas, neagresyvus su žmonėmis ir gyvūnais.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Renginiai (31)    Atviras kodas (23)    Žuvininkystė (2)    Sąmokslo teorija (19)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Vox Populi (14)    Informaciniai karai (11)    Erotika (8)    Žmonės (241)    Miestai (14)    Mokyklos (22)    LNK (2)    Seimo rinkimai (4)    Vaizdo sistemos (34)    Turizmas (151)    Skinheadai (9)    Dalia Grybauskaitė (16)    Netolerancija (6)    Korupcija (22)    Metalinės muzikos grupės (8)    Kinas (193)    Miniatiūros (7)    Hakeriai (273)    Radvilos (32)    Paieškos sistemos (14)    Interneto dienoraščiai (2)    Akvariumai (58)    Trys karaliai (5)    Auklėjimas (7)    Optinis ryšys (12)    Opel (4)    Vaiduokliai (23)    Homeopatija (5)    Gotai (17)    Slaptos bendrijos (24)    Rasos (2)    Vabzdžiai (5)    Tamplieriai (7)    Viskis (8)    Romas Kalanta (4)    Mobilūs ryšiai (193)    Bendravimas (743)    Paukščių gripas (21)    Ekologiški produktai (2)    Geležinkeliai (4)    Kelionių įspūdžiai (26)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Raganos (12)    Garso ir vaizdo technika (2)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!