LT   EN   RU  
2021 m. birželio 15 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Laivyba
  Transportas > Laivyba
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-02
"DOMMO Nerija" rekonstruos Klaipėdos jachtklubą
Bendrovė "DOMMO Nerija" iš Lietuvos sporto draugijos "Žalgiris" įsigijo jachtklubą Smiltynėje, Klaipėdoje ir sieks plėtoti šalies vandens turizmo infrastruktūrą.

"DOMMO Nerija" planuoja vystyti visą mažų laivų uostą bei jo paslaugas, rekonstruoti jachtklubui priklausantį ir kol kas tik vasarą veikiantį viešbutį, sutvarkyti jachtų remonto dirbtuves, elingus.

"Žalgirio" viceprezidentas Algis Vasiliauskas sakė, kad jachtklubas buvo parduotas įvertinus naujųjų savininkų tikslus ir įsitikinus, kad veikla nebus keičiama. "Esame ne pelno siekianti organizacija ir mums buvo sunku išlaikyti visą pastatų kompleksą, o jį jau būtinai reikėjo rekonstruoti ir modernizuoti", - teigė A. Vasiliauskas.

Pasak Vlado Šeporaičio, "DOMMO Nerija" atstovo, naujieji savininkai neketina stabdyti ar keisti jachtklubo veiklos. "Netgi rekonstrukcijos metu jachtklubas veiks nepertraukiamai. Tarsimės su Klaipėdos savivaldybe, Klaipėdos jūrų uostu ir kitomis institucijomis ieškodami geriausio sprendimo jachtklubo rekonstravimui pagal šiuolaikinius technologinius reikalavimus", - sakė V. Šeporaitis.

Jo teigimu, ypač daug lėšų prireiks krantinių atstatymui, kuri buvo smarkiai apgadinta dar 1999 metais praūžus uraganui "Anatolijus" ir nuo to laiko netvarkyta. Jachtklubas valdo maždaug 3 ha žemės sklypą bei apie 1 ha vandens plotą.

V. Šeporaitis sakė, kad visi jachtklubo pakeitimai bus planuojami įvertinat Kuršių Nerijos nacionaliniam parkui, kurioje teritorijoje yra jachtklubas, keliamus reikalavimus.

"DOMMO Nerija" priklauso investicijų bendrovės "Invalda" įmonei "Pozityvios investicijos" bei "MG Valdai", kurios kartu vysto nekilnojamojo turto projektus ir Latvijoje.

Papildomos informacijos teirautis:
Vladas Šeporaitis, mob. tel.: 8 612 75067
Algis Vasiliauskas, mob. tel.: 8 698 27163

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    AMD (3)    Įvaikinimas (3)    Hobi (106)    Šventieji (10)    Krikščionybė (135)    Windows (7)    Klonavimas (10)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Rytietiški šokiai (16)    Stalo žaidimai (7)    Trys karaliai (5)    Reinkarnacija (6)    Gaisrininkai (7)    Korupcija (22)    Dalia Grybauskaitė (16)    Kriptografija (3)    Akvariumai (58)    Prezidento rinkimai (6)    Mokykla be narkotikų (20)    Muzika (196)    Vitaminai (2)    Lietuvių fantastika (11)    Lietuvoje (43)    Džiazo muzikos grupės (11)    Stilius (86)    Alkoholizmas (15)    Žiniasklaida (108)    Šaulys (7)    Kalėdos (12)    Psichiatrija (64)    Katės (33)    Tadas Blinda (10)    Apskaita (15)    Skundai (22)    Žindymas (14)    Jausmai (27)    Vasario 16 (12)    2009 metų horoskopas (15)    IT parodos (10)    Vilniaus bendruomenės (4)    Domenai (11)    Interneto dienoraščiai (2)    Go-go (10)    Arkliai (12)    Kūdikio maitinimas (3)    Rasos (2)    Škotų aviganis (3)    Mistika (9)    Kokainas (6)    Drakonai (36)
1. Laivyba senovės civilizacijose. Graikija
2. Laivyba senovės civilizacijose. Roma
3. Laivyba senovės civilizacijose. Finikija
4. Laivyba senovės civilizacijose. Egiptas
5. Simbolinė laivo reikšmė
6. Kaip žmogus išrado laivą ir išplaukė į plačiąsias jūras
7. Lietuvos jūrų transporto ir jūrų teisės raida
8. Jūrinių tyrimų centro informacinis biuletenis Nr. 11 apie Pasaulinio vandenyno, Baltijos jūros ir Kuršių marių aplinkos būklę
9. Jūrinių tyrimų centro informacinis biuletenis Nr. 12 apie Pasaulinio vandenyno, Baltijos jūros ir Kuršių marių aplinkos būklę
10. Jūrinių tyrimų centro informacinis biuletenis Nr. 13 apie Pasaulinio vandenyno, Baltijos jūros ir Kuršių marių aplinkos būklę
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!