LT   EN   RU  
2021 m. kovo 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Linux/Unix
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Operacinės sistemos > Linux/Unix
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-10-27 Spausdinti Spausdinti
Dell stiprina ryšius su Linux

Šiandien Dell planuoja paskelbti apie savo partnerystę su Novell. Pagal naująjį susitarimą, nuo šiol Novell į naujus serverius diegs ir SuSE Linux distributyvus.

Dell jau seniai kaip operacinę sistemą naudoja Red Hat Linux - būtent distributyvas buvo diegiamas į kompanijos gamyklose gaminamus kompiuterius - anksčiau SuSE buvo instaliuojamas pagal specialius užsakovų, galinčių sumokėti už specializuotas sistemas, užsakymus. Dabar Dell nusprendė SuSE pakelti iki Red Hat rango.

“Tai - gera naujiena Novell kompanijai, - pastebėjo Gartner analitikas Džonas Enkas. - Dabar juos palaiko visi aukštosios lygos žaidėjai”. IBM, Hewlett-Packard ir Sun Microsystems, kartu su Dell besidalijantys serverių rinką, jau anksčiau siūlė serverius su įdiegtomis SuSE Linux sistemomis.

Dell ir Novell kol kas nieko nekomentuoja, tačiau kai kuriomis užuominomis leido suprasti, kad abiejų kompanijų vadovai mano, sandėrį būsiant sėkmingą.

Savo bendradarbiavimą Dell ir Novell pradėjo 2003 metais. Ričardas Zeibtas, tuo metu buvęs SuSE vykdomuoju direktoriumi, pareiškė, kad taip buvo siekiama geros produktų sąveikos bendriems užsakovams, o praėjusios savaitės interviu Dell atstovai pasakė, kad SuSE naudojimas nuo šiol - vienas svarbiausių kompanijos prioritetų, nes leidžia užsakovus aprūpinti tuo, ko jiems reikia.

“SuSE Linux turi paklausą. Šiandien mes parduodame daug Red Hat paketų, o mažos ir vidutinio lygio įmonės perka tam tikrą kiekį SuSE Linux distributyvų, - pareiškė Dell tarptautinės korporatyvinės vadybos viceprezidentas Polas Gotsegenas. - Abu produktai turi didelę rinką, be to, SuSE ypatingai populiari už JAV ribų”.

Tam tikras pagrindas šiam aljansui buvo sukurtas jau anksčiau - sutartį dėl bendro savo produktų užsakovų palaikymo Dell ir Novell pasirašė dar sausio mėnesį.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kompiuterinis saugumas (43)    Neištikimybė (2)    Anglų kalba (35)    Mityba (43)    Vorai (2)    Interneto dienoraščiai (2)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Sektos žudikės (6)    Rasos (2)    Siamo katės (2)    Šalys (61)    Romas Kalanta (4)    Tamplieriai (7)    Vėlinės (5)    Filmai (91)    Domenai (11)    Aviacija (38)    Sektos (12)    Procesoriai (28)    Samsung (3)    EBSW (40)    Žmonės (241)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Dažasvydis (3)    Monitoriai (11)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Soliariumai (5)    Trys karaliai (5)    Ekologinis ūkis (2)    Dieta (33)    Žmogaus klonavimas (2)    Kriptografija (3)    Šaudymas iš lanko (2)    Žiniasklaida (108)    Skorpionas (7)    Užsienyje (50)    Nokia (24)    Grybų patiekalai (6)    Paukščių gripas (21)    Politika (363)    Pyktis (6)    Alus (22)    Elektroninės šiukšlės (10)    Meilė (138)    Kelionių pasiūlymai (7)    Panayiotis Zavosas (2)    Tadas Blinda (10)    Šaulys (7)    Spauda (3)    Šventasis Kazimieras (2)
1. IBM pristato bendradarbiavimo sprendimus milijonams „Linux“ vartotojų
2. Pietų Korėjos mokyklose bus naudojama Linux
3. XPde – grafinė Linux aplinka su Windows XP sąsajos stiliumi
4. Į Linux branduolį 2.6.9 bus „įsiūta“ daugiau, nei 200 pataisų
5. Išleista antroji Mandrake Linux 10.1 beta versija
6. ASP Linux Server II dėžutė
7. Išleistas ASP Linux Server II distributyvas
8. Nauja failų sistemos ReiserFS versija
9. Išleistas Knoppix 3.6
10. IBM reikalauja uždrausti SCO platinti Linux
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!