LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 27 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Logistika
  Transportas > Logistika
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-02-07
Konkursai, kainos, klientai, konkurentai
Tikriausiai nieko nebestebina konkursai, vykstantys ne tik viešųjų pirkimų ar valstybinių, savivaldybių įmonių veikloje. Verslininkai puikiai supranta, kad skelbiami konkursai yra trumpiausias kelias nustatyti rinkos kainai, taip pat išsirinkti sau tiekėjus, partnerius, vežėjus, ekspeditorius. Mūsų įmonė – ne išimtis, kiekvienais metais tenka dalyvauti įvairiuose konkursuose. Ne visi jie būna sėkmingi, nes žinant su kokia konkurencija tenka susidurti transporto-ekspedicinėje veikloje, žinant, kad Lietuvoje yra daug puikių, kokybiškas paslaugas teikiančių įmonių, ne visada pavyksta nugalėti. Tačiau, kai viskas baigiasi pergale, reikia pasidžiaugti, pradžiuginti savo partnerius, su kuriais tenka dirbti kiekvieną dieną!

Žinoma, viskas būtų dar geriau ir paprasčiau, jei visi konkursų dalyviai, bent jau panašiai suvoktų verslo etikos, dalyvių moralės pagrindinius principus. Pas mus (o gal ir ne tik pas mus), vis dar bandoma būti „gudresniais“: nepaisant duotų sąlygų, būtinai reikia susirasti kokių nors „landų“, pažįstamų, „laiku ką nors kam nors pakišti“, anksčiau laiko apsiskelbti, neva, laimėtoju, sumenkinti savo konkurentus, kurie kitu atveju bet kada galėtų tapti partneriais, ir naudos tikrai būtų žymiai daugiau visoms šalims. Norisi tik pastebėti, kad su tokiom nuostatom, t.y. nieko nepaisant prisivilioti (ar nuvilioti) klientus, dažnai nepaisant net logiškų rinkos kainų, jokių rinkos tyrimų, situacijos ir t.t., dažniausiai naudojasi žmonės, ar įmonės kurios jau iš rinkos ne kartą buvo iškritę, bankrutavę, palikę didžiules skolas, pagrinde tiems patiems vežėjams, ekspeditoriams, nutraukę vienašališkai sutartis su klientais, palikę juos likimo valiai viduryje metų. Tokie „subjektai“ yra ne profesionalai, bet gudrūs lapinai, žinantys tik viena – kaip „ištraukti“ pinigus, paslaugos kokybė jiems – paskutinėje vietoje!

Gerbiami kolegos, partneriai, klientai, konkurentai,
Nepulkite pasirašinėti sutarčių su nerealiai mažas kainas ir visokias lengvatines sąlygas siūlančių atstovų, būtinai pasidomėkite, kas jums siūlo, kur anksčiau dirbo, kodėl jie pas Jus. Galiu pasakyti, kad mūsų įmonė kaupia tokių „gerų“ verslininkų, dirbusių ir pasipelniusių iš sąžiningų vežėjų, ekspeditorių, siuntėjų, gavėjų, „juodos“ veiklos faktus ir stengiamės apsaugoti ne tik save, bet ir savo partnerius ir, žinoma, klientus!

Taigi, nepaisant visokių trukdymų – UAB „Anykščių Ratas“ laimėjo AB „Snaigė“ skelbtą generalinio ekspeditoriaus konkursą, pervežti didžiąją dalį gamyklos krovinių į daugiau kaip 20 Europos valstybių (tame tarpe pervežimai geležinkeliu), taip pat komplektuojančių detalių tiekimo gamybai. Žinoma tuo džiaugiamės ir didžiuojamės, labai dėkojame savo partneriams ir visiems prisidėjusiems prie šio didelio darbo! Taip pat dėkojame AB „Snaigės“ kolektyvui, su kuriuo dirbame vis glaudžiau, kartu tobulindami esamą logistikos sistemą. Nors konkursas vyko praeitų metų rudenį, mes skelbiamės tik dabar, kada realiai pasirašytos galiojančios sutartys. Tuo pačiu, kviečiame visus vežėjus, besidominčius pastoviu darbu į beveik visas Europos šalis ir iš jų, kreiptis į mūsų ekspedicinį skyrių su savo pasiūlymais, ar detalesnei informacijai gauti.

Šiuo metu vyksta derybos dar su keletu stambių pramonės įmonių jų gaminamai produkcijai gabenti, todėl tikrų, profesionalių vežėjų pasiūlymais mes labai džiaugiamės!

Sėkmės Visiems
UAB “Anykščių ratas“
Marketingo skyrius

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Ekonomika (259)    E - komercija (87)    Avalynė (7)    Bibilija (10)    Kaziuko mugė (3)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Geležinkeliai (4)    Sveikata (313)    Lietuvoje (16)    Fantastika (21)    Programos (61)    Lietuvių valgiai (28)    Gatvės šokiai (5)    Vabzdžiai (5)    Medžioklė (63)    Vandenis (7)    Sel (10)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Bendruomenės (158)    Savivaldybių rinkimai (9)    Kabala (6)    Arkliai (12)    Literatūra (239)    Ožiaragis (7)    Operacinės sistemos (50)    Sektos žudikės (6)    Breakdance (4)    Švedija (9)    Žuvys (7)    Geografija (22)    Joga (56)    Kalbos kultūra (39)    Lietuvos istorija (110)    Seimo Pirmininkas (2)    Įžymūs žmonės (68)    Internetas (184)    Žmogaus teisės (18)    Egzorcizmas (11)    Interjero dizainas (13)    Dalia Grybauskaitė (16)    Šatrija (4)    Slaptos bendrijos (24)    Klonavimas (10)    Telekomunikacijos (188)    Kanapės (15)    Kinas (193)    Partijos (41)    Vaistai (15)    Netolerancija (6)    Intel (6)
1. Kas lemia Toyotos sėkmę?
2. Lietuvos kelių transportas išsiplėtusioje Europos Sąjungoje
3. „Linava” prie starto į ES linijos
4. Logistika Baltijos jūros regione
5. Parodoje - įvairus priekabų ir antstatų asortimentas
6. Autobusų - mažai
7. TransBaltica 2004
8. Naujas Rusijos Federacijos muitinės kodeksas žada permainas
9. Problemos sprendimas: du vilkikai keičia tris
10. Piešinys ant vilkiko
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!