LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lotynų šokiai
  Kultūra > Šokiai > Lotynų šokiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-02
Sostinės klube - nauja Lotynų Amerikos šokių programa
Vasario 5 d. sostinės klube “Tango arena” argentinietis Eduardo Gimenezas pristatys savo naują programą “Latin Kabaret”.

Paklaustas, kuo naujoji programa išsiskirs iš kitų latino stiliaus renginių, pašnekovas atsakė: “Fantazija. Mes parodysim tokį melą, kurio norisi klausyti ir gyventi pasakoje, nors giliai širdyje ir žinai, kad tai neteisybė. Tačiau tai ir yra paprasto pietiečio kasdienybė – čia gali būti kuo tik nori, žinoti viską ir jaustis pasaulio valdovu. Panašiai kaip kabarete, tik mes pasaką seksim uždegančiais salsa ir merenge šokio ritmais“.

Pasak šeštus metus Lietuvoje gyvenančio E.Gimenezo, lietuvių susidomėjimas Lotynų Amerikos šokiais jam nekeistas. “Pietiečių gyvenime dominuoja emocijos – meilė, pyktis, aistra, neapykanta. Šie jausmai pažįstami kiekvienam, tiesiog šiltųjų kraštų gyventojai tai išgyvena daug ryškesnėmis spalvomis. Šiauriečiai gyvena taikydamiesi prie nuolat kintančio gyvenimo būdo; čia priimta neišsišokti ir bet kokia kaina vengti ryškesnių gyvenimo spalvų. Pietų Amerika jiems – tarsi pasaka, kurioje nors trumpam atsidurti slapta trokšta daugelis žmonių”, - teigė E. Gimenezas.

Pasiteiravus, ar nesunku dirbti su šaltais lietuviais, argentinietis šyptelėjo: “Čia yra pernelyg daug nuostabių moterų, kad iškiltų kokių nors sunkumų. Juk meilė, o ne šokio technika ar tautybė verčia pasaulį suktis“.

E.Gimenezas pabrėžė, kad “Latin Kabaret“ vakarėlyje nebus nieko dirbtinio, tik gyva muzika.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

            

Komentuoti

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

Kabaretas "Le Paradis Latin", Paryžius

Atsitiktinės gairės:    Politika (26)    Pyktis (6)    Radvilos (32)    Maxima (10)    Savivaldybių rinkimai (9)    Sekimas ir privatumas (12)    Darbdaviai (10)    Parašiutizmas (15)    Žvaigždės (19)    Žmogaus klonavimas (2)    Bildukai (3)    Konditerija (10)    Visuotinė istorija (44)    Liūtas (7)    Paieškos sistemos (14)    Psichiatrija (64)    Krizė (59)    Įvaikinimas (3)    Konspiracija (2)    Užsienyje (50)    Užsienyje (2)    NLP (8)    Turizmo agentūros (10)    Hobi (106)    Šventasis Antanas (2)    Liemenėlės (3)    Gender Loops (6)    Prokuratūra (4)    Proza (157)    Krašto apsauga (27)    Muzika (196)    Statyba (29)    Miniatiūros (7)    Chiromantija (3)    Katarai (2)    Kompiuterinis saugumas (43)    Arbata (10)    Komunikacija (166)    Psichologija (89)    Pagalba ir prevencija (124)    Poetai (11)    Kovo 11 (4)    Filologija (2)    Žmogaus teisės (18)    Tiškevičiai (18)    Mama ir vaikas (48)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Romas (3)    Arūnas Valinskas (4)    Narkotikai (97)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!