LT   EN   RU  
2019 m. balandžio 23 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mada
  Stilius > Mada
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-03-20
Vilniaus Senamiestyje siautės "Mados infekcija"
Kovo 24-25 dienomis Vilniaus Senamiestyje siautės "Mados infekcija". Lietuvos, Prancūzijos, Italijos ir Didžiosios Britanijos dizaineriai skleis mados virusą Sostinės Šiuolaikinio meno centre.

Penktadienį ir šeštadienį 19.30 val. Vilniuje, Šiuolaikinio meno centre (Vokiečių g. 2) įvyks šeštoji ir didžiausia “Mados infekcija”, kurios metu žymiausi Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir Italijos drabužių dizaineriai pristatys naujausias savo kolekcijas. Britų Tarybai tarpininkaujant, šiais metai pamatysime net dviejų - Avshalom Gur ir Osman Yousefzada - Didžiosios Britanijos dizaineriu kolekcijas, kurios buvo pristatytos įspūdingos Londono madų savaitės metu. Prancūzijos ambasada šiais metai deleguoja Richard Rene, o Italijos - Massimo Crivelli. Lietuviškojo mados viruso bakterijas skleis Sandra Straukaitė, Sonata Bylaitė ir Vitalis Čepkauskas, Gabrielė Januškevičiūtė, Giedrius Šarkauskas, Jurgita Januškevičiūtė – Žiugždienė, Jolanta Rimkutė ir Ieva Ševiakovaitė, Kristina Kruopienytė, Giedrius Paulauskas, Ramunė Strazdaitė, Dovilė Gudačiauskaitė, Aistė Baranauskienė, Agnė Kuzmickaitė.

Festivalis nepretenduos tapti mados diktatoriumi, o skatins ugdyti savitą, individualų stilių ir požiūrį į madą bei jos vartojimą.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Katės (33)    Archeologija (42)    Komunikacija (166)    Foje (3)    Visuotinė istorija (44)    Zodiako ženklai (88)    Burtai (8)    Įžymūs žmonės (68)    Žemgrobiai (6)    6 branduolių (3)    Barai (7)    Jausmai (27)    Sąmokslo teorijos (19)    Geologija (20)    Siamo katės (2)    Policija (2)    Pagalba ir prevencija (124)    Sony Ericcson (40)    Vartotojai (29)    Atsiprašymas (3)    Šaulys (7)    Seimo Pirmininkas (2)    Paukščiai (5)    Gimimo diena (3)    Dvarai (36)    Viktor Uspaskich (61)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Vaiduokliai (23)    Islamas (31)    TV3 (4)    Mokyklos (22)    Kandidatai į prezidentus (5)    Žmogaus teisės (52)    Garso ir vaizdo technika (2)    Grupės (81)    Moterims (34)    Tibetas (10)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Kazino (10)    Bibilija (10)    Aerobika (3)    Istorija (154)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Tatuiruotės (7)    Kanapės (15)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Šamanai (7)    Slaptos bendrijos (24)    Zigmas Vaišvila (10)    E - komercija (87)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!